Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere,  decomandat, langa Antalya
7
2

Apartament cu 2 camere, decomandat, langa Antalya

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat in zona Sagului, langa Antalya. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 si are o suprafata de 50 mp utili. Imobilul se vinde complet mobilat si utilat. Compartimentare: - Hol acces ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
41

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 30 mp, in zona Dacia. Mobilat si utilat ca in poze. Disponibil imediat.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Urseni – Vatra Veche | Teren 1.439 mp + casa locuibila | Comision 0%
20
5

Cauti o proprietate cu teren mare, acces bun si potential real de dezvoltare aproape de Timisoara? In Urseni, zona Vatra Veche, iti propunem o proprietate potrivita atat pentru locuire, cat si pentru un proiect viitor: o casa locuibila, amplasata pe un teren generos de 1.439 mp, intr-o zona linistita, ...

1917 EUR/m2 | 65 m2

Urseni, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Complex Studentesc
5
191

De inchiriat apartament 3 camere in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament 3 camere complet decomandat si complet mobilat , etaj 2 in zona Complex Studentesc. dotarile apartamentului sunt urmatoarele:gresie , faianta , parchet , centrala proprie si aer conditionat . Suprafata utila este 60 mp , fara animale de companie!

70 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Sacalaz
20
4

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Sacalaz. FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Sacalaz, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 158 mp si teren 535 mp. Anul constructiei este 2019, structura beton, material ...

1889 EUR/m2 | 159 m2

Sacalaz, Timis

Apartament o camera tip studio de inchiriat,zona Brancoveanu Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 1 camera, spatios si luminos, situat in zona Brancoveanu, in Timisoara, o zona linistita si bine pozitionata din apropiere de centrul orasului, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta ...

38 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Penthouse 4 camere de vanzare, 2 bai complet mobilat si utilat - Giroc
20
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un Penthouse de lux pe 2 nivele cu 4 camere si 2 bai, situat in Giroc la asfalt. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 3 minute, acces ...

1308 EUR/m2 | 120 m2

Braytim, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
20

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1986, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

DE VANZARE Apartament doua camere zona de Nord Timisoara
3

DE VANZARE Apartament doua camere zona de Nord Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 43,58 Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie închisă, baie complet utilata Finisaje ...

2363 EUR/m2 | 44 m2

Aradului, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Garii
4
1

Apartament o camera zona Garii

Inchiriez apartament o camera , renovat , dotat cu tot ce trebuie , aproape de Gara de Nord , autogara , toate mijloacele de transport si foarte aproape de Centru . Suprafata utila este 27 mp si este la etajul 1.

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat, loc de parcare, Chisoda Timisoara
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in localitatea Chisoda, o zona linistita si bine pozitionata langa Timisoara,Timis. Potrivit pentru cupluri,familii , tineri care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu ...

46 m2

Chisoda, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
38

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc. Are o suprafata de 35mp, etajul 1. Detalii suplimentare la numărul afișat.

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere in zona Buziasului
6

Apartament 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre inchiriere 2 camere in zona Buziasului,chiar pe colt cu AEM. Blocul este la 5 minute de statia de tramvai si de toate facilitatile in zona ( Lidl,Penny,banci,etc.) Mobila din apartament este noua si totul este curat

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
PENTHOUSE superb cu 3 camere si terasa mare in Timisoara | COMISION 0
20

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un PENTHOUSE spectaculos, dispus pe 2 nivele, situat in Timișoara, zona Șagului, intr-un imobil exclusivist, cu doar 2 apartamente pe nivel, pozitionat la ultimul etaj. COMISION 0 Aceasta proprietate impresioneaza prin designul modern, suprafetele ...

1969 EUR/m2 | 127 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera- Zona Girocului
3

Garsoniera- Zona Girocului

Inchiriez garsoniera cu 16mp suprafata utila, etaj 1 4. Garsoniera este mobilata si utilata inclusiv electrocasnice, dispune de aer conditionat , geamuri termopan, baie cu cabina de dus. Incalzirea se face de la reteaua de termoficare a orasului, clasa energetica B, izolat pe interior 10cm polistiren. ...

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...