Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament doua niveluri | 139 mp si terasa | 4 camere | Dorobantilor
20

Va propun spre vanzare un apartament deosebit pe două niveluri, tip Samantha, situat în zona Dorobanților, Timișoara, într-o locație foarte bună, cu acces facil către multiple facilități urbane. Caracteristici principale: Suprafața utilă: 139 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și terasă de 12 mp Compartimentare: ...

1576 EUR/m2 | 139 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, curte comuna, zona Iosefin, Timisoara
20

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar cateva minute de centrul orasului, in zona bisericii Sinaia, zona Iosefin, localitatea Timisoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de aproximativ 60 mpu, se regaseste la curte comuna cu alte 11 apartamente. Confortul termic ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.
9
8

Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.

De vanzare apartament cu 3 camere, aproape de AEM ul din Buziasului; Apartamentul este situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp, 65 mp utili, bucatarie inchisa; AMENAJAT in interior cu: gresie, faianta, ferestre ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara
8
1

Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia. Zona este liniștită, apartamentul aflandu se la câteva minute fata de statia de autobuz, parc, piata, market sau fata de Iulius mall. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Balcescu
4
40

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Balcescu

Oferim apartament 2 camere 50 metri de Piata Balcescu cu 2 camere, etaj 1 total renovat si mobiliat. Apartamentul este mobilat si utilat (aragaz, frigider, vesela, tacamuri, masina de spalat, tv, termopane).

50 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Duplex 2024 Chișoda de vânzare
12
1

Duplex 2024 Chișoda de vânzare

Vând duplex 2024 în Chișoda ,aproape de centru ,biserică și scoală, P+e suprafață utilă 114 mp ,2 locuri de parcare ,living cu ieșire pe terasă, ,bucătărie separată ,3 dormitoare ,3 băi, finisaje la alegere , 2 modele la alegere din 5 unități ,Prețuri diferite în funcție de terenul aferent , 175000e ...

1535 EUR/m2 | 114 m2

Chisoda, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc
3
227

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc

Ofer spre inchiriere o garsoniera de 30 mp, etaj 1 modern aranjata proaspat renovata, mobilata si utilata complet, cu centrala proprie si bucatarie separat.

30 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Spatiu Comercial Dâmbovița de vânzare

Spatiu Comercial Dâmbovița de vânzare

Vând spațiu comercial deosebit P+E ,40 mp ,încălzire gaz,clima amenajat ,vad bun pe colt , zona Dâmbovița ,liber ocupabil imediat ,ideal investiție ,sau afacere sediu firmă,Preț ,79000euro.Tel.0742143679.

1975 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren Intravilan Complex de vânzare 1

Teren Intravilan Complex de vânzare

Vând teren intravilan curți construcții ,suprafața 750 mp ,front 20 m ,în Complex stradă laterală,toate utilitățile trase ,construcție solidă pe teren ,ideal investiție sau diverse activități ,Preț ,275000euro.Tel.07 arata numarul.

750 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren Intravilan industrial - sosea Dumbrăvița de vânzare 1

Teren Intravilan industrial - sosea Dumbrăvița de vânzare

Vând teren intravilan -industrial la sosea zona Dumbrăvița cu acces din principală ,suprafața 4500mp ,toate utilitățile acolo construcții lângă,ideal investiție sau construcții diverse ,Preț ,18900euro.Tel.07 arata numarul.

4,500 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iulius Mall
4
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iulius Mall

Se inchiriaza in zona Iulius Mall un aparatament cu 2 camere decomandate. Complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Dispune de o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. Apartamentul este la prima inchiriere dupa renovare. Se accepta si animale de companie pentru doritori.

45 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Garsonieră Steaua-Moll de vânzare
12
3

Garsonieră Steaua-Moll de vânzare

Vând garsonieră ,la parter cu balcon mare ,amenajată cu centrală gaz ,bloc de apartamente civilizat ,mobilată utilată ,modificată în 2 camere ,liberă ocupabilă imediat ,Preț ,49000euro Tel.0742143679.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

inchiriere apartament 1 camera in zona Aradului
3

inchiriere apartament 1 camera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera decomandat situat in zona Aradului. Apartamentul este mobilat si utilat cu aragaz, frigider, masina de spalat, televizor, cablu tv si internet, aer conditionat. Suprafata utila este de 40 mp la etajul 1.

40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren intravilan Sagului de vânzare
4
1

Teren intravilan Sagului de vânzare

Vând teren intravilan 2000 mp în calea Sagului ,zonă industrială ,vad bun intrare din principală ,strada intens circulată,ideal construcție hala sau diverse activități ,toate utilitățile ,Preț 375000euro.Tel.07 arata numarul.

2,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...