Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Dorobantilor, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, eta 4/4, situat in zona Dorobantilor din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil construit in 1988 si are o suprafata utila de aproximativ 65 mp cu 2 balcoane inchise. Acoperisul ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Mosnita Cartierul Serena
9

Duplex Mosnita Cartierul Serena

APOSTU ESTATe va propune spre vanzare un duplex modern in cartierul Serena, Mosnita Veche, cu acces rapid la centrul centrul Timisoarei si comuna Mosnita Noua. Casa este construita din caramida Cemacon, cu placa din beton armat atat peste parter cat si peste etajul intai. Suprafata terenului este de ...

1563 EUR/m2 | 128 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului-Studentesc
4
4

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere 50 mp decomandat, situat in Complexul Studentesc pe Aleea MInis langa Hotel Roma, mobilat si utilat centrala proprie pe gaz, clima. Apartamentul este situat la etajul 2. Se accepta animale de companie

50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se da spre vanzare un apartament cu o camera chiar in zona Aradului. Apartamentul este mobilat si utilat ca in poze, se vinde urgent. In proximitatea Bazei Sportive, Penny. Are 36mp si este la etajul 3. Se poate viziona incepand cu data de 1. Sunati pentru a stabili programare.

1611 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Sud
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Sud. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Sud, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2006, structura beton, ...

1681 EUR/m2 | 116 m2

Dumbravita, Timis

 Apartament 1 camera - Zona  Take Ionescu
6
1

Apartament 1 camera - Zona Take Ionescu

Inchiriez apartament cu 1 camera, zona Take Ionescu, situata la et.1, balcon inchis cu termopan ,aproape de principalele mijl. de transport, parcarea auto este posibila. Apartamentul este compus din: un mic hol la intrare, baie, o camera, bucatarie si balcon, este mobilat si utilat complet: aragaz, frigider, ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
4

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere. Zona: Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 40mp. Proximitati: Scoli, Shopping City, transport in comun. Se accepta si animale de companie. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat!

40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Apartament o camera , decomandat , zona Lipovei
3

Apartament o camera , decomandat , zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament o camera , decomandat , zona Lipovei , mobilat , etajul 1 , suprafata 35 mp. Mai multe informatii la telefon!

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Modern,la etajul 1, suprafata de 47 mp, decomandat, se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla intr-o zona relativ linistita,. Centrala proprie, aer conditionat si toate electrocasnicele necesare. Pentru mai multe detalii, va ...

47 m2

Modern, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Duplex de vis Giarmata cu 4 camere - ID V5632
15
11

Duplex de vis Giarmata cu 4 camere - ID V5632

ID intern: V5632 Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giarmata, zona de Nord . FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giarmata, zona de Nord, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 105 mp si teren 360 mp. Anul constructiei ...

1524 EUR/m2 | 105 m2

Giarmata, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere la etajul 3 4 decomandat. Apartamentul este complet mobilat, recent renovat, incalzire se realizeaza prin centrala proprie a apartamentului Suprafata utila este de 48mp

48 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Garii de Nord
4
10

Apartament cu 2 camere in zona Garii de Nord din Timisoara . Imobilul este situat foarte aproape de centrul orasului (12 minute de mers pe jos), 5 minute fata de Nokia Business Center, 2 minute fata de Gara de Nord, 2 minute fata de statia de mijloace de transport in comun si statia de taxiuri. Se afla ...

58 m2

Gara%252bde%252bNord, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
4
1

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 50 mp, este situat in zona foarte buna in apropierea mijloacelor de transport, statiei de tranvai magazine, sali de sport, scoli, parcuri. Etajul 1 confortul termic se realizeaza prin intermediul centralei pe gaz

50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg