Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou   Torontalului
15
1

Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou Torontalului

De vânzare Apartament modern 3 camere, tip duplex, 88 mp, bloc nou (2010) Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, dispus pe două niveluri , situat la parterul unui bloc cu 7 etaje, construit în 2010. Nivel 1 (Parter): - Hol de acces - Living cu bucătărie open-space - Baie - Logie ...

2216 EUR/m2 | 88 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere de vânzare
13
1

Apartament cu 1 camere de vânzare

Apartament cu 1 cameră de vânzare în Giroc, Strada Cucului nr. 4, situat la etajul 3, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ‐ 32 mp utili ‐ Loc de parcare inclus ‐ Pod pe toată suprafața apartamentului – perfect pentru depozitare sau chiar amenajare ‐ Centrală proprie pe gaz + încălzire ...

2036 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului
4
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului

Inchiere apartament cu o camera in Torontalului, in zona Str. Dunarea, la etajul 4. Apartamentul este complet mobilat si utilat, intr-o stare buna si cu o suprafata utila de 35mp. Se inchiriaza incepand cu data de 1. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

35 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
5

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in Complexul Studentesc,situat la etajul 3,avand o suprafata de 38mp,uilat si mobilat complet,aproape de UPT,este recent renovat,utilat si mobilat complet. Este localizat in apropierea facultatilor si a universitatilor,cu acces rapid la mijloace de transport ...

38 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar ofer spre inchiriere  garsoniera in zona Dacia st. Labirint
5
2

Proprietar ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia st. Labirint

Proprietar ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia ,str Labirint et 4 utilata si mobilata ,zona foarte buna aproape de Iulius Mall , magazine,farmacii,piata,Mall.Pret 180 euro plus garantie 180 euro.Fara comision . Se incheie contract la ANAF.

12 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Aradului
5
25

De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Aradului

Apartament 2 camere decomandat în Calea Aradului, lânga Piata Verde complet mobilat si utilat, 47mp, etaj 1. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% - Apartament cu 3 camere la etajul 1 in Giroc, zona ESO
10
4

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc, zona ESO. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona ESO, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Giroc, Timis

Comision 0%-teren intravilan 703 mp.Dumbravita
1

Comision 0%-teren intravilan 703 mp.Dumbravita

Comision 0%-teren intravilan pe colt,S=703 mp. cu toate utilitatile,vecini,strazi asfaltate,zona Dumbravita(intrare pe langa Ikea).

703 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu
3
4

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Centrală, 38 mp, situat la etajul 1. Poziționarea este excelentă, aproape de Piața Unirii, restaurante și zone pietonale. Locuința este ideală pentru cei care doresc să fie aproape de viața orașului. Pentru informații suplimentare, vă rugăm să ne contactați ...

38 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3
56

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat in zona Take Ionescu aproape de mijloacele de transport, centre comerciale, Facultatea de Medicina, scoli, grădinițe, piața Badea Cartan, etc. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje. Avand o suprafata utila de 32 mp

32 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere de vanzare in Sanandrei - ID V3806
19
3

Duplex cu 5 camere de vanzare in Sanandrei - ID V3806

ID intern: V3806 Duplex de vanzare in Sanandrei, zona Nord-Vest. FOXFORT Imobiliare va propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime distribuit pe P+E, situata in zona Nord-Vest la 2 minute pe jos de bazinul de inot, in localitatea Sanandrei, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata ...

1378 EUR/m2 | 127 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere  in zona Lipovei
6
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Complexului Studentesc
4
5

Apartament cu 1 cameră, 28 mp, etaj 1, disponibil pentru închiriere. Situat la doar câteva minute de Universitatea Politehnica Timișoara, ideal pentru studenți care vor să fie aproape de cursuri și facilități universitare. Zona oferă acces rapid la magazine, cafenele și transport public. Pentru detalii, ...

28 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Hale de inchiriat de la 480 mp -2200 mp, zona Sagului - C7556
8
3

Hala industriala de inchiriat de la 480 mp -2200, zona Sagului pentru depozitare sau productie. FOXFORT propune spre inchiriere hale industriale cu regim de inaltime pe Parter, cu suprafate utile de de la 480 mp -2200mp. Se afla in Sagului aproape de Shopping City. Structura este din beton, cu zidarie ...

2,200 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere garsoniera pe strada Sever Bocu in zona Lipovei, confort 1 avand o suprafata de 25 mp, se afla la parter. Mobilata si utilata complet.

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii
4
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera ultra modern ,lux, mobilat si utilat ,totul este de buna calitate,pe comanda .Se inchiriaza exact cum se vede in poze! Este situata la etaj 2,suprafata 30 mp. Perioada contractuala de minim 1 an! Detalii doar la tel!

30 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12701) Giroc (1817) Dumbravita (1027) Mosnita Noua (1023) Sacalaz (401) Sanandrei (277) Mosnita Veche (262) Ghiroda (194) Lugoj (187) Giarmata (169) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (113) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (82) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (23) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (15) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sanmihaiu German (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)