Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1. Finisaje peste medie
6
1

La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1. Finisaje peste medie

Vand apartament situat in bloc NOU, izolat termic exterior, ETAJ 1, la asfalt, aproape de mijloace de transport in comun si in apropierea a multiple magazine. Suprafata utila este de 31 mp + TERASA 6 mp. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare incapere, ...

1952 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa de lux cu 5 camere, 4 bai, piscina privata , zona Aradului
20

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o vila de lux cu 5 camere si 4 bai, intr-o zona privata din Calea Aradului Locuința în regim de S+P+1 se distinge prin aspectul modern și suprafața generoasă (500 mp utili si 500 mp teren) Confortul termic este realizat prin intermediul centralei termice cu incalzire ...

3000 EUR/m2 | 500 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Modern
4
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Modern

De inchiriat un apartament in zona Modern, cu 2 camere, semidecomandat si cu o suprafata de 45mp. Etaj 3. Se inchiriaza incepand cu data de 15 a lunii. Va asteptam la vizionare.

45 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 3 camere disponibile imediat, gradina de 103 mp.
13

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 3 camere situate in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentele ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

MT249 Apartant 2 camere, de vanzare, Soarelui-SudPlaza, parter
8

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, avand suprafata utila de 50 mp, situat la parter, intr-un imobil in regim de inaltime P+4E, situat in zona Soarelui, pozitie foarte buna. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - bucatarie separata; - 1 dormitor; - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Uivar , loc bun , liniste !!!
17
3

Uivar , loc bun , liniste !!!

Casa in comuna Uivar , 37km de Timisoara , teren 1130mp , front de 15ml , apa curenta , curent trifazic , asfalt . Casa este compusa din 4 camere , camara in demisol , baie cu cada , bucatarie , pridvor , garaj in curte si cateva anexe pentru animale , eventual atelier sau depozitare . Casa este ...

269 EUR/m2 | 130 m2

Uivar, Timis

Promovat
Take Ionescu vis-a-vis de ISHO !!!
10
2

Take Ionescu vis-a-vis de ISHO !!!

Apartament cu 1 camera , decomandat , parter , centrala pe gaz , clima , mobilat , utilat lux , Take Ionescu vis-a-vis de ISHO . Pret 300Euro luna . Comision agentie 150Euro . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

33 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 59 mp, in Giroc, zona Planetelor - V3504
10
2

Apartament cu 2 camere in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!
10
1

Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 1 , semidecomandat , balcon , amenajat , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , 42mp utili , bloc anvelopat , zona Spital Judetean Girocului , Pret 81000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1929 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de închiriat – Aradului, et 8, 500 euro
12

Apartament 2 camere de închiriat – Aradului, et 8, 500 euro

Blitz va propune spre închiriere un apartament superb cu 2 camere, situat în zona Aradului, într-o zonă foarte buna și liniștită din Timișoara, cu acces rapid către punctele importante ale orașului. Apartamentul este confort 1, are o suprafață de 52 mp utili și este situat la etajul 8, oferind o priveliște ...

52 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Casa pe parter, Cal. Aradului-Cora 1

Casa pe parter, Cal. Aradului-Cora

Casa pe parter, cu proiect deosebit, zona Cal. Aradului-Cora. In curs de finalizare. Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, 2 dressing-uri, camera tehnica, terasa, garaj. Suprafata utila 195 mp. Teren aproximativ 700 mp. Pozitie foarte buna. Pret 405.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

2077 EUR/m2 | 195 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Parcela 860 mp. Dumbravita, zona Cora 9

Parcela 860 mp. Dumbravita, zona Cora

De vânzare. Teren 860 mp. Dumbrăvița, zona Cora, strada Gabriel Liiceanu. Toate utilitatile, la asfalt. Front stradal 17,5 m. Pozitie foarte buna. Pret 180 euro mp. Tel: 0721-442227.

860 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
68

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

2176 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

AV654 Teren extravilan Giarmata-Dunca, 18.335 mp, zona industriala
2
6

AV-Estate va propune spre vanzare teren extravilan cuprins in PUG-ul zonei industriale Giarmata, avand suprafata totala de 18.335 mp, front stradal 33 ml, zona Dunca. Exista posibilitatea dezvoltarii unui PUZ pe teren pentru desfasurarea activitatilor industriale. Utilitati in zona. 600m distanta ...

18,335 m2

Timisoara, Timis

AV672 Parcele de teren intravilan, la Bucovat, 75 euro-mp
1
1

AV672 Parcele de teren intravilan, la Bucovat, 75 euro-mp

AV-Estate va ofera spre vanzare PARCELE DE TEREN (INTRAVILAN) INTR-UN PUZ NOU, FINALIZAT. -> parcelele de teren cu suprafete de aproximtativ 500 mp-696 mp, in BUCOVAT. - front stradal 22 ml; Regim de inaltime P+1E+M. POT 35%. Pe parcele se pot construi case individuale sau duplexuri + parcele SAD, ...

500 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

COMISION 0% - Casa individuala cu teren de 1870 mp - zona Fratelia
14
8

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Fratelia. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip individuala, situata in Timisoara, zona Fratelia, ideala pentru cei care isi doresc liniste si spatiu, la doar 10 minute de centrul orasului. Regimul de inaltime este pe parter, are ...

4051 EUR/m2 | 79 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica 1

Apartament in cladire istorica

Apartament in cladire istorica , P-ta Maria. 3 camere, etaj I, suprafata aproximativ 90 mp. renovat complet. Pret 270.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

3000 EUR/m2 | 90 m2

Maria, Timisoara, Timis

Parcela Mehala 990 mp. 2

Parcela Mehala 990 mp.

Parcela 990 mp. in zona Mehala, strada Petru Vintila, asfalt, latimea terenului este de 27 m. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona take ionescu
3
299

Garsoniera de inchiriat in zona take ionescu

Inchiriere garsoniera situata in bloc de apartamente(4 pe etaj) ,la etajul 2, avand o suprafata de 19 mp ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

19 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Teren industrial-servicii Cal Aradului 4

Teren industrial-servicii Cal Aradului

De vanzare teren industrial-servicii, Cal Aradului, aproximativ 3 ha. front stradal de aproximativ 400 m. La soseaua principala, dupa intersectia cu Sanandrei, pe partea stanga. Pret 18 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
187

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2camere,decomandat,mobilat,utilat,centrala, etaj 3,scara de mijloc.Apartamentul este situat in zona Dacia avand o suprafata de 50 mp.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12978) Giroc (1833) Dumbravita (1034) Mosnita Noua (1029) Sacalaz (406) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (187) Giarmata (170) Chisoda (160) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)