Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă individuală stil mediteranean   Dumbrăvița!
14
3

Casă individuală stil mediteranean Dumbrăvița!

Suprafață utilă: 150 mp+ garaj 24mp | Teren: 600 mp Preț: 395.000 (negociabil). La Alb. Preț: 415.000 (negociabil). La Cheie. Living + bucătărie open space (40 mp) 4 dormitoare (matrimonial cu baie proprie) Garaj 24 mp + terasă 22 mp Finisaje la alegere (parchet, gresie, faianță, uși, băi) Încălzire ...

2633 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita
7
4

Duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita! Casa se vinde cu interiorul la rosu. Casa dispune de o suprafata utila de 117 mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 300 mp Compartimentare: * Parter: antreu, bucatarie cu posibilitatea ...

1598 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0 de la cumparator. Girocului-Esso, Timisoara, bloc nou. Et. 2!
9
4

Apartament cu 2 camere, in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara. Este situat la etajul 2 din 3, Imobil construit in anul 2015, izolat; Model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2331 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Aradului
3
1

Apartament cu 1 camera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului, la 1minut de statii mijloace de transport in comun.Apartamentul este retras, linistit, etajul 1. Este model mare, 42mp, decomandat. Are centrala proprie, tamplarie termopan. Baie cu dus.Se inchiriaza mobilat cu mobila stil vechi dar in stare ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion
3
5

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion

Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera,situat in zona Olimpia-Stadion , la etajul 2 din 4. Suprafata utila este de 26 mp. Se accepta animale de companie

26 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Circumvalatiunii cu centrala
3
203

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera situata la etaj 5 10 ,mobilata si utilata,aer conditionat, centrala proprie

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

De vanzare, apartament situat la etaj 2, aproape de Iulius TOWN! Casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan; Detalii AMENAJARE interioara - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
4
54

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Oferim apartament cu o camera spre inchiriere in zona Gheorghe Lazar mobilat si utilat complet . Dotari: masina spalat, frigider, aragaz etc. Imobilul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata de 24 mp.

24 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim
4
41

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament cu doua camere , etaj 2 . Apartamentul este compus din : living , bucatarie , baie si dormitor. Dispune de finisaje moderne .Imobilul se inchiriaza mobilat si dotat cu electrocasnice. Suprafata acestuia este de 47 mp.

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Balcescu
4
2

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Balcescu

Apartament cu 1 camera de inchiriat, bine amenajat, cu toate dotarile, utilat si mobilat, in zona Balcescu, in apropierea mijloacelor de transport, parcuri, magazine, etc. Suprafata utila este de 30mp si se afla la etajul 2.

30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex 5 camere 132 mp utili, despartit prin garaj Mosnita Noua
10
2

Duplex spectaculos cu 5 camere, despartit prin garaj, de vanzare in Mosnita Noua O proprietate rara, realizata pentru cei care cauta eleganta, confort si calitate absoluta. Foxfort prezinta un duplex cu adevarat special, o locuinta gandita si executata la un nivel greu de gasit pe piata din Mosnita ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

Mosnita Noua, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12962) Giroc (1824) Dumbravita (1086) Mosnita Noua (1029) Sacalaz (394) Sanandrei (270) Mosnita Veche (263) Lugoj (188) Ghiroda (186) Giarmata (172) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (113) Giarmata-Vii (96) Remetea Mare (83) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Sanmihaiu German (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)