Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Torontalului-2 Camere-Loc de parcare
20

Torontalului-2 Camere-Loc de parcare

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4/5 al unui bloc nou situat în zona de Nord a orașului. Apartamentul beneficiază de centrală proprie pe gaz,aer condiționat,termostate de ambient,incalzire prin pardoseală un loc de parcare inclus în preț și prezintă următoarea ...

2182 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin
3
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera, etajul 2 avand o suprafata utila de 27 mp situat in zona Elisabetin in vecinatatea Facultatiilor, incalzire cu centrala proprie pe gaz.

27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Cetatii
3
20

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Inchiriez apartament o camera decomandat, in zona Cetatii. Blocul este izolat pe exterior; apartamentul este si el izolat la interior. Este renovat in 2018. Este complet utilat (centrala termica de apartament, conexiune la internet si cablu TV...) Suprafata utila este de 37 mp , etaj 2!

37 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cazare Muncitori în zona Bălcescu
7
4

Cazare Muncitori în zona Bălcescu

Inchiriez apartament cu 3 camere în zona Bălcescu, decomandat, centrala termica, pentru 6 persoane. Prețul este 30 lei pe zi de persoana. Telefon 0733056373

75 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Proprietar Cazare muncitori Inchiriez casa
12

Proprietar Cazare muncitori Inchiriez casa

Proprietar Inchiriez casa cu 5 camere, 5 bai, pentru muncitori 20 locuri în partea de nord a Timișoarei, la 5 km mai exact, localitatea Sânandrei . Preț 25 lei pe zi de om. . Totul este nou și are frigider, clima, TV în fiecare camera. Are 2 bucătării și loc de parcare pentru 10 mașini, capacitate de ...

150 m2

Sanandrei, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz
10
1

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz

Vând in Sacalaz hala 450 mp,inaltime 6m la coama si 4.5m la streasina, teren 6294mp, din care betonat 6000 mp cu beton B400, plasa sudata de 10mm. Frontul stradal de 77.7m,adancime 81m. Separat in același preț este o Clădire de birouri de 400mp P+E. Utilitati: curent, gaz, panouri solare, 2 fose, apa ...

1294 EUR/m2 | 850 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren agricol extravilan în Giroc
3
2

Vand teren agricol extravilan în Giroc

Vand teren agricol extravilan în Giroc, după Centura pe partea stângă, cu suprafața de 14.500mp. Preț 10 euro+tva negociabil. Telefon 0733056373

14,500 m2

Giroc, Timis

 închiriez apartament în Dumbrăvița
10
12

închiriez apartament în Dumbrăvița

închiriez apartament în Dumbrăvița cu două camere decomandat bucătărie închisă apartamentul este la etajul 2 are centrală termică cu încălzire în pardosea balcon mare și are un loc de parcare. Prețul este de 450 . Telefon 0733056373

55 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala
11
2

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala

Proprietar, vand o proprietate deosebita in Rudicica, cu teren 3060 mp si front stradal de 27,7 mp, compusa astfel: 1. O constructie la rosu a une case cu demisol , parter ( construit)si mansarda (neconstruita). Aceasta constructie nu este intabulata . 2. Constructie tip hala, ca spatiu de depozitare ...

748 EUR/m2 | 400 m2

Rudicica, Timis

Vand Duplex în Mosnita  fără comision
19
1

Vand Duplex în Mosnita fără comision

De vânzare duplex în Mosnita, poziție excelenta cu doar 2 vecini, 3 locuri de parcare în fața și unul în curte. La parter se afla living de 30 METRI, cu o înălțime de 3 m, bucătărie, baie, camera tehnica, terasa de 18M. La etaj sunt 3 dormitoare, unul cu baie proprie si încă o baie pentru celelalte doua ...

1654 EUR/m2 | 127 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului
9
3

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului

Proprietar Inchiriez casa pentru muncitori în zona Aradului. Imobilul are 6 camere, 3 bai, bucătărie și chicineta. Casa are 10 paturi, dar se pot caza max 15 persoane . Preț 5000 lei fără cheltuieli. Telefon 0733056373

200 m2

Timisoara, Timis

Închiriez birou în Piața Unirii
11

Închiriez birou în Piața Unirii

Închiriez birou în Piața Unirii, cu 2 camere, baie și balcon, la etajul 1, pe strada G. Coșbuc. Se poate închiria și pentru locuit și chiriașul sa își aducă mobila. Preț 600 euro plus TVA. Telefon 0733056373

43 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand teren și casa la rosu Ghiroda
11
1

Vand teren și casa la rosu Ghiroda

Vand în Ghiroda , un proiect superb, compus dintr-o casa la rosu, garaj, piscina și teren 1050mp. Front stradal de 19.35m. Ma opresc cu descrierea, pentru că trebuie să o vedeți! Preț 320.000 euro. Telefon 0733056373

1280 EUR/m2 | 250 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Comision zero! Închiriez garsoniera în Aradului comision zero
4

Închiriez apartament cu o camera în zona Aradului, etaj 4,mobilat și utilat ca și în poze. Preț 200 euro. Telefon 0733056373

26 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera Zona Aradului
6

Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera Zona Aradului

Proprietar, Închiriez apartament cu o cameră în zona Aradului strada liniștei mobilat și utilat ca și în poze. preț 250. Telefon 0733056373

26 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament în Dumbravita cu 2 camere
8

Inchiriez apartament în Dumbravita cu 2 camere

Închiriez apartament cu 2 camere în Dumbravita, pe strada Rodnei, la etaj 1,loc de parcare. Apartament este mobilat și utilat cu frigider, plita electrica, cuptor electric, mașină de spălat rufe. Are o terasa frumoasa unde va puteți relaxa. Preț 450 euro. Apartamentul este disponibil din 1 aprilie. ...

58 m2

Dumbravita, Timis

Comision zero vând casa nouă la Biled
20
1

Comision zero vând casa nouă la Biled

Comision zero, vând casa noua, din cărămidă, la Biled, cu 6 camere, 2 bai, bucătărie, bucătărie de vară cu beci, foișor, cu suprafața utilă de 200 mp, pe un teren de 1471m, front stradal de 18m. Bonus un apartament cu o camera, decomandat, cu bucătărie și baie, cu întrare separata din curte. Prețul este ...

725 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12971) Giroc (1831) Dumbravita (1033) Mosnita Noua (1031) Sacalaz (403) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (188) Giarmata (168) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)