Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 1 camera in Giroc
4

Apartament cu 1 camera in Giroc

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern, situat într-un imobil nou, aflat în construcție, cu termen de finalizare iunie 2026. Caracteristici principale: * Suprafață utilă: 40 mp * Compartimentare practică: •1 living spațios •1 baie •Bucatarie open space 1 loc de parcare inclus in pret Incalzirea ...

1748 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Exclusivitate | Apartament Premium 2 Camere cu Parcare Inclusă
11

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare, în regim de exclusivitate, un apartament elegant cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil modern cu regim redus de înălțime (P+3), ideal pentru cei care caută confort, liniște și finisaje de calitate superioară. Cu o suprafață utilă de 54 mp, apartamentul ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3
57

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Dam in chirie un apartament in zona Take Ionescu. Aproape de Facultatea de Medicina, magazine, transport in comun, parcuri. Apartamentul are 1 camere, este complet mobilat si utilat, la etajul 2, bloc cu lift si suprafata utila de 35mp. Nu ezitati sa sunati pentru a stabili o vizionare.

35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Suprafete generoase. Utilat si mobilat! Zona buna!
15
13

Suprafete generoase. Utilat si mobilat! Zona buna!

1 2 duplex in Chisoda, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2020. Suprafata utila de 156 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 300 mp, cu front stradal de 10 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. Compartimentare: - parter : hol ...

1378 EUR/m2 | 156 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 2 camere in zona Cetatii
6
10

De inchiriat apartament 2 camere in zona Cetatii

Apartament cu 2 camere in zona Cetatii, este situat pe Bulevardul Regele Ferdinand. Apartamentul este decomandat, situat la etajul 2 avand o suprafata de 55 mp. In proximitatea apartamentului se afla centru la 5 minute, magazine farmacii chiar la parterul blocului.

55 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Modern in Mosnita Noua | 4 Camere, 3 Parcari, Zona Europa
14

Descopera confortul unei locuinte moderne, bine compartimentate si amplasate intr-o zona linistita, cu acces rapid catre toate facilitatile importante! Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in localitate Mosnita Noua, Cartier Europa, aproape de Lidl, Penny, Kaufland ...

1947 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
3
32

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Închiriem garsoniera mobilata si utilata complet, zona Complex Studențesc situata chiar pe str. Eroilor nr. 47, la etajul 1, avand o suprafata de 25 mp. Disponibila imediat!

25 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Inchiriez 2 camere bloc nou la intrare in Giroc!
10

Inchiriez 2 camere bloc nou la intrare in Giroc!

inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat, parter,bucatarie separata, mobilat si utilat nou, centrala proprie, rulouri la geamuri, liber ,.pret 400 euro plus garantia, zona Giroc in spate la Lidl. tel 0773336700

50 m2

Giroc, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 3 camere in stil individual - Urseni
11
4

Duplex cu 3 camere in stil individual - Urseni

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 3 camere si 2 bai, situat in Urseni, aproape de centura, mijloace de transport in comun. Proprietatea are o suprafata utila de 95 mp si un teren de 345 mp, construita in 2025, pe structura de beton + caramida. Compartimentare: - Parter: Hol, baie, spatiu ...

1558 EUR/m2 | 95 m2

Urseni, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
25

De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Închiriem un apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Șagului, pe intrarea Aleea Gornistilor, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili. Blocul este izolat termic, dispune de interfon si cartela la intrare fiind situat langa Scoala 27 cu parcare mare ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera Badea Cartan
3

Inchiriez apartament cu 1 camera Badea Cartan

Inchiriez apartament pe termen lung , etaj 3 situat in Badea Cartan . Apartamentul are o suprafata de 34 mp utili fiind compus dintr-o camera de 18 mp , baie cu cada , bucatarie. Este proaspat zugravit , are centrala proprie pe gaz si este complet amenajat si utilat cu tot ce e nevoie.

34 m2

Timisoara, Timis

Duplex | Partial Mobilat | Toate utilitatile | Asfalt | Sacalaz |
20

Vă propunem spre vânzare un duplex, pozitionat excelent in Sacalaz in Cartierul Primaverii cu toate utilitatile, la asfalt si curte generoasa. >Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 101 mp • Teren: 200 mp >Compartimentare: • Parter: living, bucatarie inchisa, baie, terase; •Etaj: 3 dormitoare, dintre ...

1979 EUR/m2 | 101 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Duplex spatios cu 4 camere in Dumbravita -semineu- la 3 minute de Primarie
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex Parter + Etaj cu 4 camere, 3 bai si 1 camera tehnica spatioasa (poate fi transformata si in bucatarie deoarece are trase racordurile pentru apa si canalizare), situata in localitatea Dumbravita. Proprietatea are o suprafata utila de 128 mp si un ...

1992 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere in zona Dacia
5
1

Apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dacia (foarte aproape de mall si aproape de centru), mobilat si utilat modern. Este situat la etajul 4.

Dacia, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan ideal pentru investitie, de vanzare in Lugoj
2

Teren extravilan de vanzare in Lugoj, zona Exterior Nord. FOXFORT propune spre vanzare doua terenuri extravilane pretabile agricol, de vanzare in Lugoj, zona Exterior Nord, avand o suprafata de totala de 36.288 mp: primul teren are 14.300 mp si doua fronturi stradale, de 47,77 ml respectiv 37,61 ml, ...

36,288 m2

Lugoj, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 camere decomandat Giroc!
10

Vand 2 camere decomandat Giroc!

Vand apartament cu 2 camere decomandat, 53 mp utili, etaj 1,2 si mansarda, finisat, centrala termica, balcon, loc parcare inclus, zona Giroc-sat, pret 86000 euro. tel 0773336700

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Duplex modern cu perete dublu si teren generos | Serena 1
17
3

Cauti o locuinta moderna intr-o zona linistita si cu toate utilitatile incluse, inclusiv asfalt? Evand Homes va prezinta in exclusivitate spre vanzare un duplex cu 4 camere si 3 bai, situat in Mosnita Noua, cartier Serena 1, aproape de parcul Serena 1 precum si de principalele zone de interes (scoli, ...

1541 EUR/m2 | 109 m2

Mosnita Noua, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va propunem spre inchirirere apartament cu 2 camere in zona Bucovina,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul este situat intr-o zona linistita,fiind apropae de mijloace de transport in comun,parcuri,banci,farmacii,dar si alte puncte de interes. Se afla ...

52 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12784) Giroc (1827) Dumbravita (1030) Mosnita Noua (1020) Sacalaz (406) Sanandrei (275) Mosnita Veche (257) Ghiroda (192) Lugoj (185) Giarmata (167) Chisoda (157) Sag (132) Urseni (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (94) Remetea Mare (81) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)