Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
5
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

1481 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera zona Torontalului
3
247

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Torontalului

Inchiriez apartament o camera 37 mp , etaj 2 intr un bloc nou mobilat si utilat , zona Torontalului , str Augustin Coman

37 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu trei camere de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
6
4

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 3 camere in zona Gheorghe Lazar, la etajul 3 din 4, o suprafata de 65 mp, dotat cu centrala proprie, mobilat si utilat complet.

65 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc
13
3

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc

De inchiriat apartament u 4 camere, semidecomandat, centrala proprie, etaj 2, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, Str. Bradul. Pret: 500 euro Tel: 0736170308

60 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat Hala parter si etaj- birouri, zona  Calea Torontal
13
2

De inchiriat Hala parter si etaj- birouri, zona Calea Torontal

De inchiriat Hala parter, la etaj birouri, zona Calea Torontalului-Coca Cola, la parter: depozit, 3 ateliere, grupuri sanitare, birou si hol de acces in suprafata de 570 mp, la etaj: receptie, birouri, sala de sedinte, vestiar, grup sanitar in suprafata de aproximativ 245 mp, acces pietonal si auto, ...

815 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare depozit, microcomplex, in centrul comunei Belint
3

De vanzare depozit, microcomplex, in centrul comunei Belint

De vanzare microcomplex in centrul comunei Belint, teren in suprafata de 627 mp, suprafata utila 170 mp, apa, gaz, curent trifazic, front stradal 20 m, la pretul de 100.000 Euro+comisionul agentiei imobiliare. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Telefon 0744388832. SC Ralf Consulting ...

588 EUR/m2 | 170 m2

Belint, Timis

De vanzare casa cu 3 camere pod zona  Giroc
8
6

De vanzare casa cu 3 camere pod zona Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

De inchiriat 2 hale cu birouri, suprafata totala 1.342 mp, zona Dedeman Lipovei, cu rampa
17
5

De inchiriat 2 hale cu birouri, una in suprafata de 650 mp si a doua in suprafata de 692 mp, se inchiriaza impreuna, grupuri sanitare, incalzire cu suflanta, curent, rampa, locuri de parcare, zona Dedeman Lipovei. Pret 5 Euro mp negociabil+TVA+comisionul agentiei imobiliare. Tel. 0744388832, Agentia ...

1,342 m2

Timisoara, Timis

Teren Pischia 10000 mp zona garii
1
5

Teren Pischia 10000 mp zona garii

Vand teren extravilan, in zona garii din Pischia, cu o suprafata de 10000 mp. Terenul are acces la drum, cu un front stradal de 50 m. Pret: 9 Euro/mp, usor negociabil. Tel: 0736173096 sau 0729057644

Pischia, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa. Asfalt. Transport in comun.
11
1

Apartament cu 2 camere in zona Unitatii Militare( aproape de Penny), bloc nou, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, etaj 1, decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, centrala proprie, geamuri tripane, un loc de parcare, aproape de mijloace de transport si magazine, zona asfaltata.DISPONIBIL IMEDIAT. Pret: ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

De inchiriat vila reamenajata in 2023, parter+etaj, Remetea Mare
20

De inchiriat vila construita in 2011 si reamenajata total in 2023,Remetea Mare intre case, suprafata utila 204 mp, 700 mp teren, parter+etaj+pod tip terasa, la parter: living, dining, semineu pe gaz, bucatarie, baie, camera tehnica, terasa acoperita si neacoperita, la etaj: 2 dormitoare, 2 bai, 2 dressinguri, ...

204 m2

Remetea Mare, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare hala in constructie, zona industriala Freidorf, posibilitate compartimentare
10
4

De vanzare hala in constructie, suprafata utila 3290 mp, cu autorizatie de construire care se cedeaza beneficiarului, suprafata birouri clasa A -400 mp, sala de mese, spatiu tehnic 400 mp, concesionare teren in suprafata de 10.000 mp, acces stradal, zona industriala Freidorf, acces auto, acces TIR, curent ...

365 EUR/m2 | 3,290 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa noua cu 2 apartamente in zona Blascovici, teren 618 mp
11
2

De vanzare casa noua cu 2 apartamente, zona Blascovici, teren 618 mp, 2 apartamente cu 2 intrari diferite, fiecare apartament are 3 camere si dependinte, constructie din caramida, are panouri solare, in curs de finisare, intre case, in apropiere se afla un parc, casa pentru 2 familii. Pret 625.000 Euro ...

2604 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare casa la gri, demisol+parter+mansarda, zona Odobescu
11
8

De vanzare casa in curte comuna (2 proprietari in curte), la gri, suprafata utila 350 mp, la parter 3 camere, hol, debara, bucatarie si baie, la mansarda 3 camere, baie, teren concesionat. Pret 270.000 Euro-negociabil. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. Oferim intermediere obtinere ...

771 EUR/m2 | 350 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12972) Giroc (1836) Dumbravita (1035) Mosnita Noua (1029) Sacalaz (406) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (189) Giarmata (170) Chisoda (160) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)