Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat in zona Telegrafului
3
236

apartament cu o camera de inchiriat in zona Telegrafului

Apartamentul este situat la parterul imbilului, avaand o suprafata utila de 28 mp. Hol, baie, bucatarie si o camera spatioasa. Complet mobilat si utilat

28 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandate – Complexul Studențesc, 71 mp
6

3 camere decomandate – Complexul Studențesc, 71 mp

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere complet decomandate, situat în Complexul Studențesc, zona Pârvan, la doar 5 minute de mers pe jos de Universitate și 10 minute de centrul orașului. Suprafață utilă: 71 mp + balcoane Etaj: 4 (bloc cu acoperiș din țiglă, fără probleme ...

1970 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Prima inchiriere |Bloc 2026 | Zona LIDL Friedorf
13

Favorit Estate vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Dâmbovița Freidorf, lângă Lidl, într-un bloc nou. Apartamentul este la prima închiriere, totul fiind nou și pregătit pentru viitorul chiriaș. Etaj: 1 din 3 Bloc cu lift Suprafață utilă: 50 mp Terasă: 4 mp Compartimentare: Living Dormitor Bucătărie Baie Hol Terasă Dotări ...

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona  Balcescu
4
21

De inchiriat apartament 2 camere in zona Balcescu

De inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat modern, renovat recent, 52mp, etaj 3. 52 mp Zona Balcescu, langa UPT.

52 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
8
1

Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat deosebit, este la prima inchiriere, su: 50 mp, etaj 3 din 3, centrala proprie, aer conditionat, termostat wifi de pe telefon, televizoare mari, masina de spalat cu uscator, aspirator robot, masina de vase. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. ...

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Iulius Mall
9

Apartament cu 2 camere, decomandat, bucătărie închisă, mobilat și utilat, centrala proprie, are condiționat, su: 50 mp, situat la parter înalt. Disponibil imediat. La 2 minute de Iulius Mall. Preț: 499 Euro plus ...

50 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartamnet 1 Camere Centrală Proprie Zona Giroc
4

Apartamnet 1 Camere Centrală Proprie Zona Giroc

Apartament cu 1 camere, mobilat și utilat, fiind compartimentat astefel: living cu bucătărie open- space dressing, baie cu cabină de duș, centrala proprie, încălzire în pardoseală, su: 34 mp plus balcon situat la et.1 , plus 1 loc de parcare. Foarte aproape de mijloacele de transport, magazine.Disponibil ...

34 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament Nou 3 Camere Decomandat 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
9
3

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, bucătărie închisă, totul nou, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 70 mp, plus 2 balcoane, de 15 mp, este situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla , bloc nou si izolat, plus 1 loc de parcare trecut in Cf, Disponibil imediat Pret: ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit CURTE PROPRIE 65 Mp Zona Giroc
5
1

Apartament 2 Camere Deosebit CURTE PROPRIE 65 Mp Zona Giroc

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 51 mp, plus gradina proprie de: 65 mp si 1 loc de parcare trecut in Cf. Disponibil Imediat. Pret: 115000 Euro Tel: 0726649775

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan curs constructii Timis 1

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Vand 5 ha teren intravilan - curs constructii cu utilitatiile (apa, gaz si curent) pe teren, in judetul Timis, la 35 km de Timisoara. Pret 14 euro mp negociabil. Pentru informatii suplimentare telefonic la nr de pe site sau ZERO SAPTE PATRU NOUA SAPTE CINCI UNU CINCI TREI SAPTE.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim
7
2

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, bucatarie cu living open- space, dormitor, baie cu geam, hol și terasă, complet mobilat și utilat, centrala proprie, încălzire prin calorifere, aer condiționat, su: 45 mp plus balcon de 2,45 mp, situat la et. 1 , foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat 2 Bai Confort 1 Centrala Proprie Zona Steaua
10