Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex de vanzare la cheie Bariera Sacalaz
7

Duplex de vanzare la cheie Bariera Sacalaz

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex la cheie, aflat in constructie, in Sacalaz, inainte de bariera, cu acces rapid la Timisoara. Compartimentare parter: -hol de acces; -baie; -living spatios; -bucatarie cu acces la terasa, care poate fi inchisa sau deschisa. Compartimentare etaj: -doua ...

1533 EUR/m2 | 90 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Casa cu etaj de vanzare si  Timisoara,  Chisodei
11

Casa cu etaj de vanzare si Timisoara, Chisodei

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa renovata, pe strada Chisodei, in Timisoara, cu teren. Curtea este mare si are doua constructii, cu intrare separata. Corpul principal are fundatie solida si este construit din caramida, in anul 1970, iar corpul secundar, ceva mai recent este construit din ...

2058 EUR/m2 | 155 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
3

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

inchiriez garsonierazona situata la parter, mobilat, izolat termic, usa metalica, incalzire centralizata cu o suprafata de 25 mp

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Duplex, 69 mp, zona Mosnita Veche - padurea Bistra
6

Duplex, 69 mp, zona Mosnita Veche - padurea Bistra

BLITZ vă prezintă un duplex spațios, situat în Moșnița Veche, ideal pentru cei care își doresc liniște și confort! Proprietar vând 1/2 duplex, construcție pe parter, aflată la stadiul de gri, pregătită pentru finisaje după propriul gust. Compartimentare practică și modernă: * hol de acces * living ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex la cheie, 72 mp, parter, zona Mosnita Veche
5

Duplex la cheie, 72 mp, parter, zona Mosnita Veche

1875 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Veche, Timis

Apartamente 2 camere, 56 mp, bloc nou, Giroc
5

Apartamente 2 camere, 56 mp, bloc nou, Giroc

BLITZ va prezinta apartamente cu 2 și 3 camere. 53 mp - 56 sau 60 Open space sau bucătărie separată Toate utilitățile( apa, gaz , curent, canal) Încălzire pardoseală, termostate individuale Balcon 6 metri Etaj 1/3 2/3 3/3 ID: 3039 Cod ofertă / ID BLITZ: P172237

2143 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament 4 camere Circumvalatiuni
8

Apartament 4 camere Circumvalatiuni

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în zona Circumvalațiunii din Timișoara, la doar 5 minute de mers pe jos până în centrul orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3 și beneficiază de o compartimentare practică, camere luminoase și un ambient confortabil, fiind ...

1845 EUR/m2 | 78 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera-studio cu gradina proprie, bloc nou, zona Freidorf
3

De vanzare apartament cu o camera-studio, parter, in bloc nou, suprafata utila 40,3 mp, bucatarie open space cu zona de living si acces la gradina proprie, zona linistita cartier Freidorf, zona de case si blocuri noi, bloc cu parter, 2 etaje si mansarda, toate utilitatile- curent, apa, canal, fibra optica, ...

2250 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Gheorghe Lazar , semicentral  !!!
8
1

Gheorghe Lazar , semicentral !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 8 , mobilat , utilat , 2 bai , centrala pe gaz , strada Gheorghe Lazar . Pret 480Euro luna , comision agentie 200Euro . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

65 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

inchiriere apartament o camera situat in Calea Aradului
3

inchiriere apartament o camera situat in Calea Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament o camera situat in Calea Aradului, la etajul 2 din 4 al unui bloc . Apartamentul se inchiriaza total mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. In realitate arata chiar mai bine decat in fotografii.Este valabil doar pentru persoane serioase si pentru o perioada ...

32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat casa insiruita, zona ANL Fabric
20

De inchiriat casa insiruita, zona ANL Fabric

De inchiriat casa insiruita, zona ANL Fabric, living , bucatarie si baie la parter, 2 dormitoare si baie la etaj, mobilat, centrala termica proprie, clima, are garaj separat si se poate inchiria cu sau fara garaj, posibilitate de a face imbunatatiri sau de a schimba mobila. Pret chirie 1.000 Euro luna, ...

96 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Uivar , loc bun , liniste !!!
17
3

Uivar , loc bun , liniste !!!

Casa in comuna Uivar , 37km de Timisoara , teren 1130mp , front de 15ml , apa curenta , curent trifazic , asfalt . Casa este compusa din 4 camere , camara in demisol , baie cu cada , bucatarie , pridvor , garaj in curte si cateva anexe pentru animale , eventual atelier sau depozitare . Casa este ...

269 EUR/m2 | 130 m2

Uivar, Timis

Promovat
Take Ionescu vis-a-vis de ISHO !!!
10
2

Take Ionescu vis-a-vis de ISHO !!!

Apartament cu 1 camera , decomandat , parter , centrala pe gaz , clima , mobilat , utilat lux , Take Ionescu vis-a-vis de ISHO . Pret 300Euro luna . Comision agentie 150Euro . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

33 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!
10
1

Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 1 , semidecomandat , balcon , amenajat , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , 42mp utili , bloc anvelopat , zona Spital Judetean Girocului , Pret 81000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1929 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12976) Giroc (1836) Dumbravita (1035) Mosnita Noua (1029) Sacalaz (406) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (189) Giarmata (170) Chisoda (160) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)