Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Cam-Sagului-5 Min de Centru-43 MP-Aer conditionat-Mobilat-Utilat-66.000 Euro !Negociabil
10
3

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren casa individuala sau duplex -Sacalaz -Zona Cartier Primaverii -627 mp -FS 19 ml - 49.000 euro 5

Teren casa individuala sau duplex -Sacalaz -Zona Cartier Primaverii -627 mp -FS 19 ml - 49.000 euro

Se vinde o parcela de teren intravilan cu suprafata de 627 mp si front stradal 19 ml, langa case construite Terenul permite atat constructia unei case individuale, cat si duplex, avand frontul stradal de 19 ml. Pret: 49.000 euro Tel.0779 267 723

627 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Topografiilor
5
28

De inchiriat apartament 3 camere in zona Topografiilor

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere , complet mobilat si utilat in zona Tipografiilor. Apartamentul are o suprafata de 60mp si se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10.

60 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere-comision 0%
6

Apartament 2 camere-comision 0%

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (10cm EPS80), situat pe limita teritoriala TIMISOARA - GIROC zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intrun complex rezidential de 45 blocuri cu parc privat . Apartamentul ...

1664 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Inchiriere apartament o camera,situat în zona Olimpia,in una dintre cele mai căutate locații din Timișoara,in apropiere se afla universități(UVT, Politehnică),mijloace de transport și magazine. Se afla la etajul 1,complet utilat si mobilat,cu o suprafata de 28 mp.

28 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Modern
4
2

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Modern

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Modern,la etajul 3,suprafata de 53 mp,utilat si mobilat complet. In apropriere se afla magazine,restaurante,parcuri,banci,farmaci,piata,sali de fitness,mijloace de transport,etc. Se poate inchiria imediat. Daca sunteti interesati de informatii suplimentare ...

53 m2

Modern, Timisoara, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
21

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

De inchiriat un apartament cu o cameră in zona Girocului,suprafata de 30 mp,situat la etajul 1, într-un bloc curat. Acces facil către centrul orașului. Pentru detalii, contactați numărul afișat.

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui,suprafata de 46 mp,la etajul 4,se vinde complet utilat si mobilat . Se afla intr-o zona relativ linistita, in apropiere aflandu-se mijloace de transport in comun,magazien,farmacii,etc. Acesta dispune de centrala proprie si clima. Persoanele interesate ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex Studentesc.
4
21

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc-Olimpia . Aproape de restaurante, baruri, marketuri, la 10-15min pe jos de facultati, la 5min pe jos de mijloace de transport. Se da in chirie complet mobilat si utilat, cu toate utilitatile. Este la etajul 5 din 10 si are ...

50 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in Giroc
3
11

De inchiriat apartament cu o camera in Giroc

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in Giroc, Str. Neptun. Disponibil din data de 15 se cauta chiriasi pe terment lung, se accepta si familie cu copil. Este aproape de Calea Timisoarei. Complet mobilat si utilat, are o suprafata utila de 30mp si este la etajul 2. Pentru a stabilii vizionari, ...

30 m2

Giroc, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici
4
9

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici