Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
903mp, Dumbravita-Mures, 125E mp
7

903mp, Dumbravita-Mures, 125E mp

IMODIVERS vinde: Teren generos de 903mp, situat in Dumbravita, Cu deschiderea la o strada secundara! Cu bucla de intoarcere! Intre strazile Mures si Blaise Pascal. Pretabil duplex sau casa individuala, POT 35%, CUT 1,05, P+1E+M. La doar 125E mp !!

903 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
apartament cu doua camere semidecomandat Spitalul Judetean
5

apartament cu doua camere semidecomandat Spitalul Judetean

Inchiriez apartament cu doua camere semidecomandat, etaj intermediar avand o suprafata de 47 mp. Apartamentul este complet mobilat si utilat , dotat cu centrala termica . Pt mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt !

47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Hală industrială modernă de vânzare   Timișoara, Zona Industrială Incontro
11
1

Hală industrială modernă de vânzare Timișoara, Zona Industrială Incontro

Se oferă spre vânzare o facilitate industrială,utilă atât pentru investiții, cât și pentru operațiuni imediate în industria materialelor de construcții, logistică sau producție. Localizare Timișoara Zona Industrială Incontro, cu acces excelent la infrastructura locală și regională. Date tehnice ...

545 EUR/m2 | 11,000 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Casa Individuala de inchiriat, Zona Braytim,Timisoara, Gradina proprie
12
4

Agentia Imobiliara Apostu Estate va propune spre inchiriere o casa individuala spatiosa si eleganta, cu 4 camere, situat intr-o zona linistita si bine conectata din Timisoara judetul Timis, ideal pentru familii sau persoane care doresc un spatiu generos si confortabil. Suprafata utila: 145 mp Gradina ...

145 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale
20

Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale

Casa individuala de vanzare P+M in Giarmata amplasata intr-o zona rezidentiala deosebita la aproximativ 10 km de Timisoara. Accesul la proprietate se realizeaza de pe o strada asfaltata cu doua fronturi stradale. Casa este situata pe un teren cu o suprafata de 1176 mp cu doua fronturi stradale de 30ml ...

1101 EUR/m2 | 268 m2

Giarmata, Timis

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare teren intravilan Giarmata 610mp
2
5

De vanzare teren intravilan Giarmata 610mp

Teren Intravilan de vanzare in Giarmata - aproape de str Marului avand o suprafata de 610 mp si deschiderea de 17.5 ml. Utilitati trase in zona este doar curent. Pretul este 42700 euro putin negociabil . ID intern: 8475.Tel.0723155002 0728857135

610 m2

Giarmata, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20
1

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de Facultatea de Agronomie, intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 openspace etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu la geamuri respectiv la ușile ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

AC007  Duplex despartit prin garaj 120mp utili  Giroc
18
4

AC007 Duplex despartit prin garaj 120mp utili Giroc

AV-Estate va propune spre vanzare duplex despartit prin garaj, cu 5 camere, decomandat, teren aferent de 300 mp, avand suprafata utila de 120 mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E+POD, garaj 20mp, terasa acoperita 21, situat in Giroc. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter: - ...

1875 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Pozitie excelenta.Strada Linistita.Toate Utilitatile!!
17

Pozitie excelenta.Strada Linistita.Toate Utilitatile!!

De vanzare duplex cu 4 camere, bine compartimentat, pe parter, integral din caramida, design modern, cu incalzire prin pardoseala, se mai pot alege finisajele, gradina va fii amenajata cu gazon insamantat, sistem de irigatie cu aspersoare. Zona Mosnita Noua vizavi de Lidl si Penny, la 5 minute de mers ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Mosnita Noua, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

AC001 Casa individuala, P+1E, Sacalaz
6
11

AC001 Casa individuala, P+1E, Sacalaz

AV-Estate va propune spre vanzare casa individuala cu 4 camere, avand suprafata utila de 114 mp+ 13 mp terasa, casa dispune de un teren aferent de 350mp, situat in Sacalaz, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter - hol acces - bucatarie si living ...

1711 EUR/m2 | 114 m2

Sacalaz, Timis

2 cam ETAJ 1 zona Dacia
6

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 07 arata numarul

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
2

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12853) Giroc (1830) Dumbravita (1035) Mosnita Noua (1013) Sacalaz (408) Sanandrei (270) Mosnita Veche (263) Ghiroda (191) Lugoj (181) Giarmata (170) Chisoda (157) Urseni (134) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (82) Utvin (60) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (28) Recas (27) Parta (24) Pischia (24) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (13) Ianova (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)