Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere,curte comuna,zona Lunei
18

Apartament 2 camere,curte comuna,zona Lunei

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament la curte comuna, spatios cu 2 camere, situat in zona Printul Turcesc/Lunei. O optiune potrivita pentru cei care cauta un apartament bine pozitionat, intr-o zona linistita si accesibila a orasului. In curte mai sunt 3 apartamente. Cu o suprafata utila ...

1324 EUR/m2 | 68 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Mosnita despartit - 4 camere - 123mp utili
16
9

Duplex Mosnita despartit - 4 camere - 123mp utili

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter + etaj despartit prin camera tehnica cu 4 camere si 2 bai, situat in localitatea Mosnita Noua. Proprietatea are o suprafata utila de 123 mp si un teren de 350 mp, construita in 2025, pe structura de beton si caramida portanta. Compartimentare: - ...

1520 EUR/m2 | 123 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc unicat de caramida Take Ionescu langa Politie si Complex Dracula
20
2

Ocazie Unica !!! Se vinde un apartament cu 3 camere,pe Bulevardul Take Ionescu,langa Politia Judeteana,la etajul 1 in cadrul unui bloc unicat la nivel de Timisoara,din caramida,constrit in anul 1986 cu o suprafata de cca.70 mp utili si construita de cca.80mp.Blocul are ziduri foarte groase,de cca.40 ...

2333 EUR/m2 | 69 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare, 4 camere, Sanmihaiu Roman, comision 0
20
4

Apostu Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, cu comision 0 fata de cumparator, o casa individuala spatioasa cu 4 camere si 2 bai, complet mobilata si utilata, situata in Judetul Timis, localitatea Sanmihaiu Roman, la doar 11 km fata de Shopping City Timisoara. Zona buna, cu acces rapid la ...

1230 EUR/m2 | 122 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam 100 mp centrala proprie boxa sub apartament zona Centrala
19

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 băi moderne și o bucătărie funcțională, su 100 mp, renovat integral, centrala proprie, situat la parter, intr-o cladire cu regimul de inaltine P+1E, cu o boxa de 36 mp, chiar sub apartament, instalatia electrica refacuta, zona Centrala, pe malul Begai. Pret: 275000 ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Apartament modern, confort 1 – 52 mp utili + loc de parcare
5
1

Apartament modern, confort 1 – 52 mp utili + loc de parcare

Cauți un apartament bine construit, confortabil și gata să devină „acasă”? Îți propun acest apartament decomandat, cu o suprafață utilă de 52 mp, situat într-o clădire solidă, realizată din cărămidă de 25 cm și izolație de 10 cm polistiren EPS 80 – perfect pentru eficiență termică și liniște. Dotări ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, decomandat – cu dressing & loc de parcare, zona Planetelor
1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern și bine compartimentat, situat la parter, ideal pentru cupluri, persoane singure sau pentru cei care lucrează de acasă. ✨ Caracteristici: -64 mp utili -Decomandat -1 dormitor spațios -1 cameră suplimentară – perfectă pentru dressing, birou sau hobby ...

1841 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, 66,6 mp utili + balcon, zona Braytim
1

Apartament 3 camere, 66,6 mp utili + balcon, zona Braytim

Blitz iti propune acest apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, cu 66,6 mp utili și CF Timișoara. Detalii și dotări: Încălzire în pardoseală – confort sporit în fiecare cameră Compartimentare practică, cu living spațios și bucătărie open space Finisaje moderne și atenție la detalii Clădire ...

2541 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 42 mp, decomandat - zona Iosefin