Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere | Giroc- Eso
10
1

Apartament 3 camere | Giroc- Eso

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 67 mp utili + balcon, situat în Giroc zona ESO Preț: 125.000 euro (negociabil) Suprafață utilă: 67 mp Balcon: 8 mp Etaj: 3 din 3 Loc de parcare inclus Acces pod propriu direct din apartament Localizare: Apartamentul este situat în Giroc, în zona ESO, într-un ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Promovat
CASA TIP DUPLEX
17
2

CASA TIP DUPLEX

Casa tip duplex situata in Mosnita, intr-o zona rezidentiala, avand regimul de inaltime P+E. Dispune de un teren in suprafata de 307 mp, suprafata utila 93 mp si o terasa de 10 mp. Compartimentare: Parter - hol intrare, bucatarie deschisa cu posibilitate de închidere, dormitor/birou, baie cu dus si living ...

1989 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Casă individuală cu 4 camere in Dumbrăvița
20

Casă individuală cu 4 camere in Dumbrăvița

Estate Group vă prezintă spre vânzare o proprietate elegantă și primitoare, concepută pentru confortul unei familii care își dorește liniște, spațiu și intimitate. Casa individuală dispune de o suprafață utilă de 106 mp și este amplasată pe un teren generos de 666 mp, cu o curte atent amenajată, vegetație ...

3019 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Aradului
4
38

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera, situat in Calea Aradului, in apropiere de Facultatea de Agronomie. Apartamentul este spatios, decomandat, foarte bine amenajat si este situat la etajul 2.

37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Duplex individual cu 4 camere Urseni - Toate utilitatile
13
1

Duplex individual cu 4 camere Urseni - Toate utilitatile

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Urseni. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter situata in Urseni, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 84 mp si teren 400 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie caramida. Imobilul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Urseni, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona centrala
4
31

De inchiriat apartament 1 camera in zona centrala

Se ofera spre inchiriere garsoniera Zona centrala, Take Ionescu, str. Titan. etaj 6, 26 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

26 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
26

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 36mp, situat la etajul 2. Se află la câteva minute de Universitatea de Vest Timișoara, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și bibliotecă. Zona oferă supermarketuri, cafenele și stații de transport în apropiere. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați ...

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Inchiriez garsoniera Cetatii , etaj 1, 30 mp complet mobilata, mai multe detalii la telefon !

26 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 4 camere, situata la drum asfaltat in Sacalaz
20

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in Sacalaz, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Sacalaz, zona Centrala, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 120 mp, terasa de 6,25 mp si teren 322 mp. Anul constructiei ...

1997 EUR/m2 | 120 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Comision 0. Penthouse la prima închiriere, la intrare in Dumbravița.
10

Apartamentul este situat ideal, în vecinatatea centrului comercial Galaxy, are vedere panoramică, o terasa de 50 mp, amenajată cu spațiu de relaxare și grătar ce beneficiază de intimitate. Apartamentul are trei camere, bucătarie inchisă, debara, baie cu duș și baie de serviciu, încalzire în pardoseală, ...

70 m2

Dumbravita, Timis

Garsoniera Buziasului
7
1

Garsoniera Buziasului

Va propunem spre inchiriere garsoniera in calea Buziasului, situata la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 20 mp, renovata si utilata. Nu se accepta animale de companie. Pret. 220 euro Telefon.

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita
3
6

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat in zona Dumbravita, mobilat utilat complet, aflandu-se la etajul 2, avand o suparafata de 30 mp. Apartamentul este situat langa mijloacele de transport in comun, aproape de Iulius Mall

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de lux, P+E, 120 mp, 5 camere, 3 băi, bine poziționat, Giroc, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, jumătate de duplex, construit pe parter și etaj, în localitatea Giroc, lângă Timișoara. Imobilul are o suprafață utilă de 120 mp și a fost construit în anul 2022, pe un teren de 200 mp. La parter proprietatea dispune de cameră de zi ...

2333 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
6

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Ofer spre inchiriere pe termen lung garsoniera in Complexul Studentesc str Miorita , etaj 3 compusa din bucatarie , baie , camera complet mobilata . Garsoniera dispune de masina de spalat , aragaz , frigider etc. Suprafata utila este de 28 mp.

28 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Duplex deosebit, 4 camere - toate utilitatile - Ghiroda
20

Duplex deosebit, 4 camere - toate utilitatile - Ghiroda

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Ghiroda, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 116 mp si teren 315 mp. Anul constructiei este 2026, structura este din beton cu zidarie ...

1733 EUR/m2 | 116 m2

Ghiroda, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala
3
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala

Inchriere apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12941) Giroc (1828) Mosnita Noua (1036) Dumbravita (1031) Sacalaz (402) Sanandrei (277) Mosnita Veche (266) Ghiroda (192) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)