Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 cameră de închiriat – Circumvalațiunii, Timisoara
13
1

Apostu Estate vă propune spre închiriere un apartament cu 1 cameră, situat în zona centrală a orașului Timișoara, pe Calea Circumvalațiunii, vis-a-vis de Gym One 5, o locație excelentă cu acces rapid către toate punctele de interes. Detalii apartament: • Recent renovat complet, cu instalații electrice ...

34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
0% Comision, Duplex unit prin Camera Tehnica, PERSONALIZABIL
7
5

Jumatate de Duplex unit prin camera tehica, casa ideala, toate utilitatile, cu regim de inaltime Parter + Etaj si Pod, cu acoperis tip sarpanta cu invelitoare de tigla ceramica; Suprafata utila de 130 mp, plus 2 terase in suprafata totala de 14 mp; Teren total in suprafata de 351 mp; Ziduri exterioare ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere, 2 bai, 70 mp, terasa 30 mp,Giroc
6

Penthouse 3 camere, 2 bai, 70 mp, terasa 30 mp,Giroc

**De vânzare penthouse superb**, situat în zona Braytim – Giroc, o locație în plină dezvoltare, apreciată pentru liniște, accesibilitate și conexiunea rapidă cu orașul. Această proprietate exclusivistă impresionează printr-o compartimentare inteligentă și un design modern, oferind un stil de viață premium. ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0%  Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat
13
3

COMISION 0% Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat

COMISION 0% pentru cumpărător Apartament 3 camere decomandat – Etaj 1 – Dâmbovița, vedere spre Parcul Clăbucet Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Dâmbovița, cu vedere frumoasă spre Parcul Clăbucet. Proprietatea se află la etajul 1, într-un bloc izolat termic, ...

1279 EUR/m2 | 68 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
1

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec  Calea Aradului centrala proprie 2 bai
20

3 cam dec Calea Aradului centrala proprie 2 bai

De închiriat apartament 3 camereconfort 1 decomandat model spațiosetaj 6/8 10 minute minute de Mall ,Calea Aradului, aproape de Facultatea de Agronomie , 2 bai, balcon, amenajat mobilat și utilat, centrala proprie. Preț 470 euro/ luna+ garantia .Se percepe comision. Tel 0736871505`

82 m2

aradului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Circumvalatiunii-Str Salciei, et 2, centrala proprie, mobilat complet si utilat
10

Oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 , in zona Circumvalatiunii, pe strada Salciei. Apartamentul este compus din: bucătărie spatioasa cu debara, 2 holuri, living, balcon, dressing si dormitor . Încălzirea locuinței se face prin intermediul centralei ...

52 m2

Timisoara, Timis

Duplex cu 3 camere si teren de 410 mp de vanzare in Ghiroda
7
1

Duplex cu 3 camere si teren de 410 mp de vanzare in Ghiroda

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Ghiroda, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 88 mp si teren 410 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

2102 EUR/m2 | 88 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
zona Centru-City of Mara, bloc nou, parcare, clima, centrala, mobilat
19

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in bloc nou, in complex City of Mara, la 5 min de centru. Apartamentul este situat la etajul 3 si este compus din hol, bucatarie+living, baie si balcon. Locuinta dispune de centrala proprie, clima si se inchiriaza mobilata si utilata complet. Pret chirie ...

44 m2

Timisoara, Timis

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili
20
3

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili

Casa de vanzare in] Dumbravita, aproape de Parcul Terra, face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou, un living foarte mare, bucatarie si baie la parter , iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. De asemnea beneficiaza ...

1679 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De inchiriat,casa noua cu 4 camere in Giarmata Vii,800 euro
10

De inchiriat,casa noua cu 4 camere in Giarmata Vii,800 euro

Casa cu 4 camere de inchiriat in Giarmata Vii,com Ghiroda,jud Timis,finalizata in anul 2025. -Teren 560 mp, strada asfaltata, toate utilitățile, mobilata și utilata. -Strada înfundată, puțin circulata. -Casa este pe 3 nivele: parter, mansarda și pod. -La parter: camera de zi, casa scării, hol, baie, ...

140 m2

Giarmata-Vii, Timis

Steaua,teren cu casa demolabila,suprafata 550 mp,str Bujorilor nr 27,casa din fata+teren aferent
8
2

SUPER OPORTUNITATE TEREN + FRONT STRADAL FRATELIA CALEA ȘAGULUI STEAUA ,str Bujorilor nr 27. RAR PE PIAȚĂ! 550 MP TEREN ÎN PROPRIETATE FRONT STRADAL 9 M CASA + POARTA DE INTRARE IN CURTE. Casă DEMOLABILĂ CONSTRUIEȘTI CE VREI, CU AUTORIZAȚIE DE CONSTRUIRE PENTRU EXTINDERE. PERFECT pentru ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

zona Dacia-Iulius Mall, amenajat, centrala, etaj 2
19

zona Dacia-Iulius Mall, amenajat, centrala, etaj 2

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat situat la etajul 2 in zona Dacia-Iulius Mall. Apartamentul este compus din 2 camere, hol, bucatarie, baie si balcon. Locuinta dispune de centrala proprie si se inchiriaza mobilata si utilata complet. Pret chirie 330 euro+garantie+ ...

46 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, bloc nou, in zona Aradului
3
2

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2069 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere decomandat  Giarmata Vii bucatarie separata
20
1

2 camere decomandat Giarmata Vii bucatarie separata

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Giarmata Vii, confort 1,decomandat, foarte bine compartimentat, BUCATARIE SEPARATA,balcon la fiecare camera , amenajat, cu loc de parcare inclus în cf , se vinde mobilat și utilat la pretul de 103000 euro.

1717 EUR/m2 | 60 m2

Giarmata-Vii, Timis

zona Ronat, apartament la vila, totul nou, centrala, clima, parcare privata
10

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat la parterul unei vile, in imobil nou, zona Ronat-strada Rosetti. Locuinta dispune de centrala proprie, clima si parcare privata. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 280 euro+garantie+comisionul agentiei. Tel ...

30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Dumbrăvița   Apartament în Triplex   209.000
10

Dumbrăvița Apartament în Triplex 209.000

Dumbrăvița Apartament în Triplex 209.000 Comision 0% | Total mobilat și utilat ? Construcție 2020 ? Suprafață utilă: 118 mp ? Teren: 300 mp ? Locație: Dumbrăvița-aproape de Primarie,scoala noua,piata agroalimentara. Compartimentare: Parter: living spațios, bucătărie open space, baie, debara, loc ...

1771 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12966) Giroc (1829) Mosnita Noua (1034) Dumbravita (1032) Sacalaz (403) Sanandrei (277) Mosnita Veche (265) Ghiroda (194) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)