Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara
1
5

Casa solida și teren de 990 mp zona Blascovici Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca solida, situata in zona Blascovici, una dintre zonele bine cotate ale municipiului Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si potential investitional. Proprietatea dispune de un teren generos de 990 mp, cu front stradal 20 ml , ideal pentru ...

2667 EUR/m2 | 120 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat Odobescu -Colegiul Banatean, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu -Colegiul Banatean, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament spatios cu 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , 1.2 km de Piata Balcescu, etaj 4 cu acoperis de tigla, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 96000 euro .

1745 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 56mp, balcon 14 mp, Giroc
9

Apartament 2 camere, decomandat, 56mp, balcon 14 mp, Giroc

ID: P1253 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 56 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, constructie 2023. Apartamentul dispune de balcon de 10 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

1741 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex pe parter. Compartimentare eficienta. Toate utilitatile
9
5

Vand casa tip duplex pe parter cu placa de beton + pod inalt, conectate doar prin peretele de la un dressing, in Giroc. Pozitie buna, intr-o zona rezidentiala linistita. Suprafata utila de 88 mp + teren de 323 mp. Compartimentare: - hol acces generos, living + bucatarie, dormitor matrimonial cu baie ...

2102 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa individuala. Dumbravita. Zona Cora. Garaj. Mobilata si utilata.
20
1

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Cora - Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, finalizata in 2008. - suprafata utila de 193,5 mp + terasa de 27.22 mp + balcon 5.18mp. - teren de 790 mp, cu front stradal de 17,5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare ...

1964 EUR/m2 | 194 m2

Dumbravita, Timis

Teren agricol in intravilanul comunei Sacalaz.
5
1

Teren agricol in intravilanul comunei Sacalaz.

ImoPuls va propune spre vanzare teren agricol, situat in intravilanul comunei Sacalaz. Suprafata este de 22.500 mp, dar se poate vinde sub urmatoare forme: - 2.000 mp - 55 Euro/mp - 110.000 Euro negociabil; - 3.000 mp - 45 Euro/mp - 135.000 Euro negociabil; - 5.000 mp - 35 Euro/mp - 175.000 Euro ...

2,000 m2

Sacalaz, Timis

Steaua langa Shoping City. 2 Bai. Decomandat
10

Steaua langa Shoping City. 2 Bai. Decomandat

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 5 (are pod inalt) - model cu vedere pe o singura parte - model cu 2 bai - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, calorifere schimbate, aer conditionat - posibilitate de montrare CENTRALA ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Sacalaz. 475 Teren. 4 Camere. 128 mp utili
10

Sacalaz. 475 Teren. 4 Camere. 128 mp utili

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sacalaz,cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2017. - suprafata utila de 128 mp plus terasa de 25 mp. - teren de 475 mp, cu front stradal de 9 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata ...

1563 EUR/m2 | 128 m2

Sacalaz, Timis

Sacalaz. Individuala. Panouri solare. Vatra veche.
16
1

Sacalaz. Individuala. Panouri solare. Vatra veche.

Casa individuala in Sacalaz, cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj. - suprafata utila de 178 mp plus 2 terase, una de 7 mp si cealalta de 15 mp. - teren de 650 mp, cu front stradal de 18 m. - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1236 EUR/m2 | 178 m2

Sacalaz, Timis

Casa individuala pe parter, cu pod foarte inalt amenajat.
14
5

Casa individuala pe parter, cu pod foarte inalt amenajat.

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Kuncz,cu regim de inaltime Parter + Pod. - suprafata utila de 71 mp plus pod foarte mare in care mai sunt 2 camere si un dressing. - teren de 136 mp, cu 2 fronturi. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida, termoizolata ...

1549 EUR/m2 | 71 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Teren in Iosefin de vanzare.
6
2

Teren in Iosefin de vanzare.

ImoPuls va propune spre vanzare teren intravilan in suprafata de 416 mp ( 432 masurati) in Iosefin. Front stradal de 13.88 m. La limita proprietatii este apa, gaz, curent si canal. Dispune de acces auto asfaltat si iesire la strada principala. Urbanism pentru S + P+ 7 Et + Et. retras, SAD la parter ...

416 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Etaj 1. Mobilat si utilat. Loc de parcare. Bucatarie separata. Decomandat
10

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc nou izolat termic exterior - etaj 1 / 2 + ACOPERIS, 6 apartamente pe nivel - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 125 Euro/mp - 126.750 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 125 Euro/mp - 132.125 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 80 Euro/mp - 48.000 Euro; - 601 mp - 80 Euro/mp - 48.000 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - Vandut - 647 mp - 80 Euro/mp - 51.760 ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala. Teren 2373 mp. Sacalaz
15
1

Casa individuala. Teren 2373 mp. Sacalaz

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in Sacalaz, cu regim de inaltime Parter, finalizata in 1994 . - suprafata utila de 100 mp, terasa acoperita de 50 mp. - teren de 2.373 mp, cu front stradal de 22 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din boltari de beton, termoizolata ...

1650 EUR/m2 | 100 m2

Sacalaz, Timis

4 camere. Cetatii. Acoperis.
13

4 camere. Cetatii. Acoperis.

. Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - posibilitate montare Centrala Termica Proprie - imbunatatiri : gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv - detalii MOBILARE : partial mobilat; - BOXA Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren de vanzare. Sacalaz. In vatra veche. Toate utilitatiile. 2373 MP
3

Teren intravilan in suprafata de 2373 mp in Sacalaz - zona lacului. Front stradal de 22 m. Toate utilitatiile. Pe teren este construita o casa veche si o Anexa. Pretul solicitat de proprietar este de 165.000 Euro (70 Euro/mp), negociabil.

2,373 m2

Sacalaz, Timis

Teren de vanzare. Zona Elisabetin.
4
1

Teren de vanzare. Zona Elisabetin.

ImoPuls va propune spre vanzare teren in suprafata de 821 mp in zona Elisabetin. Terenul este intravilan - categoria curti constructii. Pe teren se afla o casa cu o suprafata construita la sol de 71 mp. Pretul solicitat de proprietar este de 360.000 Euro.

821 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 52 mp - Zona Soarelui - 99.000 euro - Comision 0
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern pe parter cu 4 camere I Giarmata
12
1

Duplex modern pe parter cu 4 camere I Giarmata

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex modern pe parter, situat în Giarmata – într-o zonă liniștită, ideală pentru familii, cu acces facil către Timișoara. Caracteristici principale: -Suprafață utilă: 97 mp -Terasă: 25 mp -Teren: 375 mp – curte proprie Compartimentare: -Living spațios ...

1598 EUR/m2 | 97 m2

Giarmata, Timis

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro 2

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro

Persoana fizica cumpar doar apartament ultracentral în Timisoara , 2-4 camere, stare buna, ofer 80-120000 euro cash, imediat. Rog fără agenții.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
347

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Garsoniera de inchiriat in zona Lipovei . Este situata la etajul 2 , mobilata si utilata , camera , baie si bucatarie , frigider , masina de spalat etc. Pentru alte detalii ma puteti contacta la tel ! Suprafata imobilului este de 25 mp

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în centrul satului Dudeștii Noi
10
24

Casă de vânzare în centrul satului Dudeștii Noi

Vă oferim spre vânzare o casă spațioasă și versatilă, situată în inima satului Dudeștii Noi. Această proprietate unică, cu o suprafață de 126 mp și un teren generos de 548 mp, este ideală atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei afaceri datorită vadului comercial excelent. Detalii proprietate: ...

594 EUR/m2 | 126 m2

Dudestii Noi, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  1 camera in zona Medicina
5
166

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12818) Giroc (1830) Dumbravita (1034) Mosnita Noua (1017) Sacalaz (408) Sanandrei (270) Mosnita Veche (262) Ghiroda (191) Lugoj (184) Giarmata (170) Chisoda (159) Urseni (134) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (83) Utvin (61) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (28) Recas (27) Parta (24) Pischia (24) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)