Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Aprtament 2 camere Giroc bloc nou
8
2

Aprtament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Giroc intr-un bloc nou, la parter din 3 nivele, suprafata utila 51 mp, este amenajat , incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie, aer conditionat, baie cu geam , loc de parcare inclus in Cf, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament o camera Sagului
3
1

Apartament o camera Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat , aflat la etajul 3 din 4 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor -balcon inchis Dispune de 25mp utili plus 4,5mp balcon Se vinde complet mobilat si utilat, loc de parcare inclus

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, finisaje premium, termostate, Giroc
20
2

Apartament 2 camere, finisaje premium, termostate, Giroc

Ansamblul Rezidențial Sophie 12 – confort aproape de oraș, liniște departe de agitație Aflat în comuna Giroc, Ansamblul Rezidențial Sophie 12 este poziționat ideal: în imediata apropiere de magazine, școli, centre medicale și restaurante, dar suficient de retras de agitația orașului și de traficul intens. ...

1917 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Medicină
15
3

Apartament 2 camere, zona Medicină

Apartament cu 2 camere într-un imobil nou – zonă centrală, aproape de Medicină Într-unul dintre cele mai noi proiecte rezidențiale din zona centrală, acest apartament cu 2 camere îmbină perfect designul modern cu tehnologia și confortul unei locuințe gândite pentru stilul de viață actual. Situat la ...

3266 EUR/m2 | 40 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate dezvoltator
1
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului, avand o suprafata de 772 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim inaltime ...

772 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
8

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Spatiu comercial 47 mp cu vad excelent, zona Piata Badea Cartan
6
5

Spatiu comercial cu 2 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Badea Cartan. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Timisoara situat in zona Badea Cartan, avand un numar de 2 incaperi si o baie. Suprafata utila 47 mp. Imobilul are structura din caramida, este construit in anul 1850, renovat ...

47 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Apartament premium 2 camere si terasa de 24 mp, mobilat complet in Dumbravita
8
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest. Descopera eleganta si confortul intr-un apartament premium, situat in una din cele mai cautate zone din Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Nord-Vest, ...

2772 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12837) Giroc (1822) Dumbravita (1035) Mosnita Noua (1016) Sacalaz (411) Sanandrei (271) Mosnita Veche (262) Ghiroda (191) Lugoj (184) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (135) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (82) Utvin (61) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (28) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cerneteaz (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)