Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex, 2 camere, teren 400 mp,situat in zona Elisabetin
13
1

Duplex, 2 camere, teren 400 mp,situat in zona Elisabetin

Apostu Estate va propune spre vanzare in duplex, jumatate de casa nemteasca, structura de caramida,situat in zona Elisabetin. Duplexul dispune de suprafata utila de 85 mp utili utili ,compartimentat astfel: -hol de acces -bucatarie cu debara -baie cu cada -camera -dormitor Confortul termic este asigurat ...

1882 EUR/m2 | 85 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera la Mansarda
10

Apartament 1 camera la Mansarda

Apartament 1 camera la Mansarda Se vinde mobilata ca si in poze Garsonieră compactă, situată în zona Lipovei din Timișoara, într-un imobil construit în anul 1979, ideală pentru investiție sau locuire individuală. Proprietatea are o suprafață utilă de aproximativ 17 mp și este eficient compartimentată, ...

2265 EUR/m2 | 17 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare in Liebling
15
3

Casa individuala de vanzare in Liebling

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa renovata in Liebling, la asfalt. In fata casei este asfalt, iar distanta pana la intrarea in Timisoara este de aproximativ 30 de kilometri si se parcurge ziua in aproximativ 30 de minute. Compaerimentare: -camera de zi; -loc de luat masa -baie mare cu cada ...

754 EUR/m2 | 171 m2

Liebling, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Universitatea de Medicina
4

inchiriere apartament 1 camera Universitatea de Medicina

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Girocului
3

Garsoniera de inchiriat in zona Girocului

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Girocului,la etajul 2 din 5,suprafata utila de 37 mp,utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale,Penny,Lidl,Kaufland,magazine,terase,restaurante,parcuri,scoli,gradinite,etc. Este perfect pentru un student,un cuplu sau o singura persoana. Daca doriti ...

37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan pentru investitie, 2896 mp, Herneacova Timis
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate cu 0% Comision pentru cumparator, un teren in Herneacova, la 30- 35 minute de Timisoara, potrivit pentru casa de vacanta sau locuinta permanenta. Parcela este la intrare in sat, are suprafata de 2896 mp si este situataa pe colt, ...

2,896 m2

Herneacova, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei
4
31

De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei

Va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Lipovei. Garsoniera se afla la etajul 1 3. Suprafața utila este de 26 mp. Vecinatati: Profi, farmacii, parcuri, piețe, mijloace de transport in comun, Iulius Town, etc. Va așteptăm cu drag la o vizonare!

26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Duplex  premium,cu 4 camere,complet mobilat si utilat,Dumbravita
11

Duplex premium,cu 4 camere,complet mobilat si utilat,Dumbravita

Apostu Estate va propune spre achizitie un duplex premium, complet echipat, conceput pentru un stil de viata modern si fara compromisuri. Proprietatea imbina eficient functionalitatea cu un design atent studiat, fiind gata pentru mutare imediata. Compartimentare Locuinta este dispusa pe doua niveluri ...

2570 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

apartament cu 2 camere Iosefin
8

apartament cu 2 camere Iosefin

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 3 4 decomandat. Apartamentul este complet mobilat, recent renovat, incalzire de la oras Suprafata utila 48mp

48 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren cu autorizatie de construire in Calea Urseni
9

Teren cu autorizatie de construire in Calea Urseni

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan cu autorizatie de construire pe Calea Urseni, comuna Giroc, jud Timis. Beneficiaza de o suprafata de 967 mp teren, iar conform autorizatiei de construire, se pot realiza 17 apartamente. Regimul de inaltime al blocului este P+2+Er. POT ...

967 m2

Giroc, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Buziasului
4
5

de inchiriat apartament 2 camere zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Buziasului. Apartamentul are o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Se situeaza pe parte cu Calea Stan Vidrighin. Nu ezitati sa sunati la numarul afisat pentru mai multe informatii.

50 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Sagului,Piata Doina,Etajul 1,Liber,280 E, De Văzut,45 mp !!!
11
2

AM ACUM DE ÎNCHIRIAT IN ZONA SAGULUI-PIATA DOINA,UN APARTAMENT CU 2 CAMERE CONFORT 2 NEDECOMANDAT TIP VAGON, LA ETAJUL 1, ESTE MOBILAT DECENT, UTILAT , ESTE CURAT ,CU ARAGAZ , FRIGIDER ,MASINA DE SPALAT AUTOMATA,DE VAZUT 100%.IMOBILUL ESTE VIZIBIL AZI SI OCUPABIL IMEDIAT.Cerem si oferim foarte multa ...

45 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Sagului-Dambovita,Cu Loc Parcare,De la 150 E,Libera Acum,Garantia doar 100 E,De Vazut !!!
3
22

AM ACUM DE INCHIRIAT DOAR PT 1 Sau 2 PERSOANE ,IN ZONA SAGULUI-DAMBOVITA-MAGAZINUL PROFI-LA UN BLOC NOU GEN VILA, O GARSONIERA MOBILATA DECENT, UTILATA COMPLET INCLUSIV CU MASINA DE SPALAT AUTOMATA , MERITA VAZUTA.CHIRIA LUNARA ESTE 150 EUR LUNA, IAR TOATE CHELTUIELILE DE INTRETINERE, NETUL, CABLUL, ...

20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camere in Complexul Studentesc
5
1

Apartament 1 camere in Complexul Studentesc

De inchiriat apartament cu o camere in Complexul Studentesc, pe Aleea Minis, situat la etajul 2, centrala proprie.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Modern
3
20

De vanzare garsoniera in zona Modern

Vand garsoniera, zona Modern, etajul 1 4, 23 mp2, langa campusul UVT, complet mobilata si utilata. Se vinde conform pozelor

1739 EUR/m2 | 23 m2

Modern, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Merita Vazut,In Giroc,Bloc Nou cu Centrala+2 Locuri Parcare,Etajul 2 !!!
15

Am Acum de Închiriat in Giroc pe str Neptun,Intr.un bloc Nou Cu Centrala Termica Proprie și cu 2 Locuri de Parcare Private, un apartament cu 2 camere confort 1 SemiDecomandat,FORMAT DIN Living și Bucătărie Open Space+Hol+Balcon+ Baie cu Vana+Dormitor Matrimonial,Etajul 2,are 55 mp ,Este MODELUL MARE ...

55 m2

Giroc, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Garii de Nord
3

Garsoniera zona Garii de Nord

Inchiriez garsoniera la etajul 4 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet

20 m2

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Șagului-Turist - Shopping City-LUX-la PRIMA închiriere,280 E
12
2

Închiriez apartament 2 camere,nedecomandat,situat in zona Sagului-Turist la 3 min pe jos de Shopping City.Apartamentul se remarcă prin minimalism și rafinament.In vecinătatea blocului se afla Profi,farmacii,bănci,grădiniță și școala, ,mijloace de transport în comun(tramvaiele 7,2 și 9 și autobuzele 33,E1 ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12861) Giroc (1821) Mosnita Noua (1035) Dumbravita (1029) Sacalaz (398) Sanandrei (275) Mosnita Veche (265) Ghiroda (190) Lugoj (188) Giarmata (171) Chisoda (159) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)