Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Decomandat. Bloc nou.Asfalt. 2 locuri parcare.
11
5

Apartament 3 camere in bloc nou, zona Hotelului IQ, zona asfaltata cu magazine si mijloc de transport in comun, etaj 1, decomandat, 68 mp utili si 2 balcoane 7 mp utili, complet mobilat si utilat, bucatarie inchisa, 2 bai dintre care una cu geam, centrala proprie cu incalzire prin padroseala, geamuri ...

1941 EUR/m2 | 68 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Com. 0% - Giarmata - Teren INTRAVILAN - Su: 608-640mp - 6 ap + servicii
3

IM Imobiliare va ofera spre vanzare parcele pentru blocuri cu 6 apartamente si spatii comerciale la parter. Parcelele au suprafate cuprinsa intre 608 si 640 mp si toate utilitatile langa (curent, apa, gaz, canalizare) Regimul tehnic POT= 40% CUT= 1.50 Regim inaltime max : P+2E+Er Hmax cornisa = ...

640 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Aradului, zona linistita, aproape de Mall
9

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Aradului, pozitie excelenta, situat la etajul 2, intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, centre comerciale ...

1780 EUR/m2 | 75 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
6
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament. Zona: Girocului. Numar de camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 1. Suprafata: 37mp. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
OCAZIE! Vand vila de lux Mosnita noua 315000 euro
13
3

OCAZIE! Vand vila de lux Mosnita noua 315000 euro

Vand vila noua la intrare in Mosnita langa Lidl 3 4 pe parter, avand 5 camere din care doua dormitoare cu dresing si antreu si baie proprie, doua birouri, unul de sticla, doua terase 60 mp, garaj, bucatarie mobilata si utilata , debara, camera tehnica , multe spatii depozitare, pod, teren 700 mp, termopane ...

1560 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament doua camere Giroc 500 euro
5

inchiriez apartament doua camere Giroc 500 euro

Inchiriez un apartament cu doua camere decomandat etaj 1 Giroc, bacon mare acoperit, bucatarie separata, loc parcare, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, la prima inchiriere, 500 euro

55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oportunitate - Parcele teren cu toate utilitatile si asfalt - Mosnita
14
2

Evand Homes va prezinta spre vanzare 11 de parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda in localitatea Mosnita, cu suprafate cuprinse intre 600 mp si 724 mp si cu fronturi cuprinse intre 19,20 ml si 22,28 ml. Zona ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

inchiriez apartament 4 camere Soarelui 400 euro
11

inchiriez apartament 4 camere Soarelui 400 euro

Inchiriez apartament cu 4 camere parter Soarelui cu doua bai doua camere mobilate si doua nemobilate pretabile pt spatiu comercial cu iesire in strada, bucatarie mobilata si utilata debara, spais , boxa, camara, 3 balcoane, unul inchis, 400 euro, 0727408979

100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
5

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro
6

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro

vand apartament 2 camere in vila Giarmata vii avand 55mp plus pod izolat inalt in suprafata de 105 mp , total 160 mp, 4 locuri parcare , gresie, faianta termopane, bai utilate,incalzire in pardoseala, 2 balcoane 8 mp, 125000 euro

781 EUR/m2 | 160 m2

Giarmata-Vii, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
5

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren de vanzare 1772 mp cu toate utilitatile, Plopi
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi, avand o suprafata de 1772 mp, numar fronturi 3 si deschiderea de 30 ml, 40 ml respectiv 50 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, ...

1,772 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament doua camere Aradului
12

inchiriez apartament doua camere Aradului

Inchiriez apartament 2 camere Aradului etaj 2, mobilat si utilat, centrala proprie,

56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
8
2

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

Vand apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

1296 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
OCAZIE! Vand casa pasiva Sag 220000 euro
19
1

OCAZIE! Vand casa pasiva Sag 220000 euro

Vand casa pasiva construita de la zero, avand 560 mp teren cu pomi fructiferi si 200 mp utili cu tot cu garaj, terasa acoperita si camera tehnica, gresie si faianta de calitate, semimobilata si utilata la comanda, pod izolat cu vata de 25, tigla de beton , pod inalt, doua dresinguri, dormitor cu baie ...

1467 EUR/m2 | 150 m2

Sag, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
16

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera model confort 1 decomandat etaj 3 din 4, apartamentul dispune de o suprafata utila de 28 mp. Se afla in zona Bucovina langa parc si noua cresa modelul cu patru apartamente pe nivel baie cu vana amenajari cum se vad in poze! Se accepta si credit ban ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro
5
1

inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro

apartament mobilat si utilat bloc nou Giroc in spate la IQ mare 40 mp, pat dublu, luminos,

40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
7

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
13

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
4

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere Aradului 360 euro
7

Inchiriez apartament 2 camere Aradului 360 euro

Apartament mobilat si utilat, gresie, faianta, termopane, centrala proprie 360euro+garantie, 0727408979

56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (13604) Giroc (1971) Mosnita Noua (1332) Dumbravita (1168) Sacalaz (407) Mosnita Veche (312) Sanandrei (271) Ghiroda (203) Lugoj (192) Giarmata (179) Chisoda (166) Urseni (158) Sag (155) Bucovat (Remetea Mare) (116) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (86) Sanmihaiu Roman (77) Utvin (75) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Recas (29) Sannicolau Mare (29) Parta (27) Pischia (24) Albina (21) Buzias (20) Peciu Nou (16) Fardea (14) Jimbolia (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Biled (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)