Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in Giroc zona Braytim
5

Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 44 mp la care se adauga 2 balcoane de 9 mp si un loc de parcare. Apartamentul este finalizat si ...

2000 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Zona Selgros - 127.000 euro - Parcare Inclusa in Pret
11
3

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Selgros. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp, se afla la etajul 1 si dispune de 2 balcoane. Beneficiaza de centrala termica Bosch, incalzire in pardoseala, clima Daikin, usi Coco & Tinolli, etc. Compartimentare: -hol de ...

2540 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Spitalul Judetean - Casa Tineretului 3 camere, etaj 2, centrala gaz
20
1

EXCLUSIVITATE! Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, decomandat, la etajul 2 din 6 intr-un bloc izolat termic cu lift. Imobilul este foarte bine pozitionat, langa Spitalul Judetean, Casa Tineretului, Complexul Studentesc, pe str Aries. Apartamentul dispune de CENTRALA PROPRIE, ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion
3
5

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion

Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera,situat in zona Olimpia-Stadion , la etajul 2 din 4. Suprafata utila este de 26 mp. Se accepta animale de companie

26 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Spital Judetean,la etajul 2,suprafata de 30 mp,avand baie separata si o bucatarie opens space. Este renovata recent si utilata cu toate cele necesare,cu centrala proprie. Zona in care este situata,face accesul facil catre facultati,universitate,centre comerciale,statii ...

30 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Circumvalatiunii cu centrala
3
202

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera situata la etaj 5 10 ,mobilata si utilata,aer conditionat, centrala proprie

27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
4
54

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Oferim apartament cu o camera spre inchiriere in zona Gheorghe Lazar mobilat si utilat complet . Dotari: masina spalat, frigider, aragaz etc. Imobilul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata de 24 mp.

24 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere + loc de parcare - Dumbravita
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2009, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2543 EUR/m2 | 49 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui
11
16

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui

Va oferim spre inchiriere un apartament de 2 camere, mobilat si utilat complet, racordat la utilități și cu dotări precum: centrală termică proprie, gresie, faianta si parchet, aparataj electric, obiecte sanitare la baie, tâmplărie, ușă metalică, uși interior iar pereții din interior și de exterior sunt ...

52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Blascovici
5

Apartament 2 camere Blascovici

Apartament 2 camere semidecomandat mobilat ,utilat complet ,de inchiriat in zona Blajcovici. Suprafata utila este de 50 mp. Etaj 4.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.
15
3

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, baie cu geam, videointerfon, ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Giroc, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia
9
2

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia

Inchiriez ap 1 camera ,parter, mobilat utilat, masina de spalat etc. Baie cu cada, bucatarie, zona linistita, parcare,complex alimentar, legaturi transport in comun. Suprafata imobilului este de 20 mp.

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.
8
2

Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.

Vand apartament cu 2 camere - zona Girocului pozitie buna, strada asfaltata, complet mobilat si utilat, in bloc nou - 2021, 45 mp., un loc de parcare inclus. Pret 69.900 Eur. Tel. 0750182615.

1705 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Maria , aproape de centru !!!
14
14

Maria , aproape de centru !!!

Apartament cu 3 camere , 130mp , mobilat si utilat , totul nou , str. Treboniu Laurean , aproape de Pta Maria , 650Euro/luna , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

130 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
1

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
6
7

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Soarelui, in apropiere de Spitalul Judetean,la etajul 3,cu o suprafata de 26 mp,utilat si mobilat complet,cu toate cele necesare. Apartamentul ofera un acces facil catre Complex Studentesc,Spital Judetran,MC,dar si diverse magazine. Se accepta si animale de companie,daca ...

26 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (13437) Giroc (1943) Mosnita Noua (1319) Dumbravita (1156) Sacalaz (409) Mosnita Veche (308) Sanandrei (272) Ghiroda (202) Lugoj (190) Giarmata (177) Chisoda (165) Urseni (159) Sag (152) Bucovat (Remetea Mare) (117) Giarmata-Vii (99) Remetea Mare (84) Sanmihaiu Roman (78) Utvin (73) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (28) Parta (25) Pischia (24) Albina (21) Buzias (20) Peciu Nou (16) Fardea (14) Jimbolia (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Ortisoara (10) Sanmihaiu German (10) Carani (9) Deta (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Faget (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Otvesti (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Temeresti (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)