Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă cu 6 apartamente P+2 | Shoping City |
15

Casă cu 6 apartamente P+2 | Shoping City |

District Real Estate va propune o oportunitate unică de investire la 5 minute de mall-ul Shoping City. Este vorba despre o casă cu 2 etaje, compartimentată asemenea unui bloc, fiind împărțită în 2 scări identice, fiecare cu 3 apartamente. Compartimentarea acestora se face în felul următor : •Parter ...

1380 EUR/m2 | 434 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere și curte proprie | Dumbravita
10

Apartament cu 4 camere și curte proprie | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios si elegant, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Dumbravita – strada Oxigen, in imediata apropiere de British School, Dedeman, Auchan si numeroase alte puncte de interes. Proprietatea este amplasata intr-o zona cu dezvoltare ...

2123 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, pod propriu, zona Lidl din Giroc
4

Apartament cu 2 camere, pod propriu, zona Lidl din Giroc

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 in zona Lidl din Giroc, jud Timis. Suprafata utila a apartamentului este de 53 mp + balcon de 7 mp. Beneficiaza si de un spatiu in pod cu acces din apartament. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere | Mosnita Noua | Armonia Green Apartments
10

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la Armonia Green Apartments, la iesirea din Mosnita Noua spre Albina. Apartamentul este la etajul 1 din 4, al unui bloc nou, intr-un cartier in plina dezvoltare. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 59mp + 1 ...

1525 EUR/m2 | 59 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamentului 2 camere in zona Torontalului
5
2

Apartamentului 2 camere in zona Torontalului

Oferim 2 camere in zona Iulius Mall, Torontalului, etaj 1, semidecomandat, suprafata utila 46 metri patrati, complet utilat si mobilat, doar pe termen lung.

Torontalului, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!
12

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!

De vanzare apartament ULTIMUL apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat, disponibil imediat, integral din caramida, cu posibilitate de inchidere bucatarie, la etajul 3 cu spatiu de depozitare in Pod, loc de parcare inclus in pret, in zona Giroc dupa complex Diadora, pret 94.000 euro. Tel. 0734744765 ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexul Studentesc
4
29

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie

50 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat
9
4

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat

De vanzare 2 camere in Bloc Nou 2025, finalizat, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, disponibil imediat, loc de parcare, zona Giroc in zona planetelor pe langa magazinul Profi. Pret 88.000 euro Tel. 0734744765

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
30
4

Apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 2 camere, mobiat si utilat complet la etajul 2 5, este posibilitatea de a monta centrala si o suprafata de 50 mp

1400 EUR/m2 | 50 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Despartit prin camera tehnica.Disponibil imediat.Luminos.Teren generos
17

De vanzare duplex despartit prin camera tehnica, in zona Mosnita Noua pe langa noul Lidl, pe parter si etaj, cu 3 camere, bine compartimentat, luminos, disponibil imediat, finalizat, incalzire prin pardoseala, teren de 330 mp. Pret 172.000 euro Tel. 0734 744 765

1870 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului
9
1

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2013, structura porotherm, material zidarie ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Mobilat si utilat.Loc de parcare Acoperit!
10

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, loc de parcare Acoperit inscris in CF, boxa in Pod inscrisa in CF, in zona Giroc pe langa Lidl,Penny si Mega Image. Pret 102.500 euro negociabil Tel.

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere Giroc
10

Apartament cu 2 camere Giroc

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Giroc. Apartamentul e de 60mp, si e la prima inchiriere, are incalzire in pardoseala si un loc de parcare este inclus in pret. Acceptam animale de companie. Drumul este asfaltat, si e parc aproape de bloc.

60 m2

Giroc, Timis

Finisaje premium!Calitate!Disponibil Imediat
10
4

Finisaje premium!Calitate!Disponibil Imediat

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Giroc, cartierul Planetelor, intr un bloc nou 2025, finalizat, cu finisaje premium atat in apartamente cat si in casa scarii, la etajul 1, disponibil imediat, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon. Sunt disponibile mai multe modele, cu suprafete intre ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare Odobescu
3
4

Apartament de vanzare Odobescu

Vand apartament cu 1 camera decomandat, centrala proprie etajul 1 , cu o suprafata utila de 28 mp, mobilat si utilat complet.

Odobescu, Timisoara, Timis

Casa individuala.Garaj.Compartimentata excelent.La Padure
13
3

Casa individuala.Garaj.Compartimentata excelent.La Padure

De vanzare casa individuala in zona Dumbravita, langa liziera padurii, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 5 camere, garaj, camera tehnica, bucatarie inchisa, suprafete generoase la fiecare incapere, 197 mp utili, terasa de 50 mp, finisaje la alegere. Pretul pentru varianta la stadiul din poze ...

1513 EUR/m2 | 197 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexul Studentesc
5
68

Inchiriez apartament cu o camera in Complexul Studentesc, Barbu Iscovescu, aproape de restaurantul Dinar. Apartamentul are o suprafata utila de 30 mp si este situat la etajul 1. Prima inchiriere. Doar pe termen lung.

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament in Aradului de inchiriat cu 2 camere
6
62

Apartament in Aradului de inchiriat cu 2 camere

Inchiriere apartament 2 camere in zona Aradului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, are o suprafata utila de 53mp si este la etajul 1. Aproape de Universtitaeta de Stiintele Vietii. Disponibila incepand cu data de 1. Va asteptam la o vizionare!

53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Loc parcare Acoperit!
11
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Loc parcare Acoperit!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2021, integral din caramida, la etajul 1, decomandat, vedere pe 2 parti, cu 2 balcoane, bucataria este inchisa, se vinde partial mobilat, incalzire prin pardoseala, se vinde cu 2 locuri de parcare din care unul este Acoperit. Zona Giroc in spate la hotel ...

1970 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 29 mp, etajul 2. Se află aproape de Facultatea de Automatică și Calculatoare, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și transport public. Zona oferă și magazine, farmacii și spații de relaxare. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați ...

29 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Spatios.55 mp utili.Decomandat.Bucatarie inchisa.Disponibil Imediat!
11
1

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025 finalizat, model decomandat cu bucatarie inchisa, 55 mp utili, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus, disponibil imediat. Zona Giroc in spate la hotel IQ langa mijloc de transport. Pret 89.600 euro Tel. 0734744765

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Buziasului
5
210

De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Buziasului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in Timisoara, Calea Buziasului (AEM, la 3 min de Lidl). Renovat recent, cu toate dotarile. Pretul este negociabil daca este pe termen lung.

54 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona   Aradului
4
10

Apartament 2 camere Zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat in zona Complex Studentesc
4
2

Apartament 2 camere de închiriat in zona Complex Studentesc

Apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în inima Complexului Studențesc o zonă ideală pentru studenți, tineri profesioniști sau cupluri. Imobilul are o compartimentare practică și este gata de mutare imediată. Locație excelentă la 2 minute de Universitatea de Vest, aproape de stații ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12972) Giroc (1830) Dumbravita (1033) Mosnita Noua (1033) Sacalaz (403) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)