Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere, centrala proprie, zona Olimpia.
20

3 camere, centrala proprie, zona Olimpia.

Iulius Imobiliare va recomanda spre inchiriere un apartament cu 3 camere in Zona Olimpia, 2 dormitoare, bucatarie, baie. Aparatmentul este ideal pentru o familie sau cuplu. Este utilat si mobilat cu tot ce este nevoie. Se doreste o chirie de 400 euro plus o garantie de 400 euro! Disponibil imedia ...

78 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, de vanzare, 4 camere,  P+E, in Sacalaz
12
3

Casa individuala, de vanzare, 4 camere, P+E, in Sacalaz

Apostu Estate vă propune spre vânzare o casă individuală situată în localitatea Săcălaz, la asfalt. Detalii generale: • Utilități: apă, curent, gaz – toate trase la proprietate • Canalizarea: se poate trage • Panouri solare pentru eficiență energetică sporită • Cameră tehnică Compartimentare: Parter: • Sufragerie ...

2378 EUR/m2 | 82 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, vedere pamoramica, Dacia, Timisoara
9

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-un bloc anvelopat la etajul 10/10 si boxa inscrisa in CF din zona Dacia, Timisoara, jud. Timis Apartamentul dispune de 74 mpu si este compartimentat astfel: hol de acces in toate camerele, living spatios si luminos ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Aeroport - Teren industrial - S 1.5 ha - Utilitati la marginea parcelei
5

IM Imobiliare va ofera spre vanzare teren cu potential industrial in zona cartierul Aeroport cu acces facil la centura Timisoarei. Terenul are o suprafata de 15.000 mp. Este scos din circuitul agricol, pentru autorizatia de construire trebuie executat o lucrare de PUZ (dureaza in jur de 6 luni la Primaria ...

15,000 m2

Ghiroda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.
10
7

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.

De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075

1813 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere decomandat Etaj 2 cu balcon in Giroc - ID V53
5
5

ID intern: V53 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii
3
175

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Inchiriez apartament o camera zona Cetatii intr-un bloc linistit , mobilat si utilat complet . In imediata apropiere se afla supermaketuri , scoli , farmacii etc. Etaj 1 , suprafata 30 mp

30 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
3

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
14

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Spațiu comercial de închiriat   Giroc. Parter. 73,24 mp utili.
7

Spațiu comercial de închiriat Giroc. Parter. 73,24 mp utili.

De inchiriat spatiu comercial in Giroc, la parter, acces si din exteriorul cladirii, 3 camere, bucatarie, 2 bai, decomandat, 5 locuri de parcare incluse, incalzire in pardoseala, finisaje cu posibilitate de personalizare, 600 Euro luna. 0755793075

73 m2

Girocului, Giroc, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12746) Giroc (1814) Dumbravita (1022) Mosnita Noua (1021) Sacalaz (401) Sanandrei (274) Mosnita Veche (256) Ghiroda (191) Lugoj (185) Giarmata (167) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (128) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (82) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (19) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)