Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, luminos, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 1, intr-un bloc nou cu lift si are o suprafata de 61 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - ...

2462 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Case la comandă   single sau duplex   cu plată în etape in Sacalaz
1
9

Case la comandă single sau duplex cu plată în etape in Sacalaz

Oferim spre vânzare case single sau unități duplex, construite la comandă, în funcție de preferințele și nevoile dvs. Punem la dispoziție posibilitatea realizării locuinței pe proiectul nostru sau pe proiectul propriu al clientului. Construcție pe sol sau pe etaj, în funcție de alegerea dvs. Plată ...

50000 EUR/m2 | 1 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat
3

garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat

Inchiriez garsoniera complet utilata in Unirii. Bucatarie cu mobila facuta pe comanda , aer conditionat , baie complet utilata . Suprafata este de 28 mp,etaj 2 .

28 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Parcul Poporului. Pretabil pentru birouri. Spatiu generos!
17
2

Parcul Poporului. Pretabil pentru birouri. Spatiu generos!

De inchiriat apartament cu 3 camere, la etajul 2 din 2 cu ACOPERIS, intr-o cladire istorica din caramida; Suprafata de 110 mp utili. Detalii RELEVANTE oferta : - model cu 2 bai, - detalii AMENAJARE interioara : tavan inalt, camere luminose, parchet lemn masiv reconditionat, gresie, faianta, ferestre ...

110 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex de vanzare cu 4 camere toate utilitatile Mosnita Noua
6
7

De vanzare un duplex situat Mosnita Noua cu acces de pe strada asfaltata si racordat la toate utilitatile publice. Regimul de inaltime este Parter + Etaj + Pod. Suprafata utila a imobilului este de 107 mp plus o terasa de 20 mp, iar suprafata totala a terenului fiind de 320 mp din care 150 mp raman ...

1495 EUR/m2 | 107 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament zona Complexul Studentesc
3
2

Apartament zona Complexul Studentesc

Vand apartament 35 mp zona Complexul Studentesc . El este situat la etajul 3 , este semidecomandat . Are bucatarie , hol , camera , baie . Pentru mai multe detalii la tel!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 central proprie 2 BAI 2 BALCOANE LIPOVEI
6
9

De vanzare apartament cu 3 camere,decomandat ,situatin zona Lipovei , situat la etajul 2 4,izolat termic si fonic ,centrala proprie si aer condiționat. Strictura acestuia este urmatoarea : -hol de acces -bucătărie -living -2 dormitoare -2 bai -2 balcoane Apartamentul are o suprafata utila de 75 mp. ...

1733 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere ET 1 CENTRALA  zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu
9
6

Apartament cu 3 camere ET 1 CENTRALA zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, geamuri termopan, 2 balcoane închise cu termopan, 2 băi, bucatarie, garaj mare sub bloc ( înscris în CF ). zona Complex Studentesc Bld. Corneliu Coposu, situat la etajul 1. Pret. 150000 euro Telefon. 0723674418

2308 EUR/m2 | 65 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex in spate la Market
4
17

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere . Este mobilat si utilat . Situat in spate la Market , suprafata 50 mp . Apartamentul este situat la etajul 3.

50 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
151

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Inchiriez garsoniera cu toate dotarile , zona linistita , etaj 1 ,calea Lipovei , suprafata 25 mp.

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex Studentesc
5
29

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament 2 camere mobilat si utilat complet nou amenajat , electrocasnice noi , curat , intretinut , foarte calduros. Este aproape de magazine , statie de autobuz , zona foarte buna . Cer seriozitate! Inchiriez pe termen lung! Suprafata este de 55 mp , etajul 3 4.

55 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartamente Premium cu 2 camere Giroc la 1 minute de magazinul Penny
18
2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un ansamblu nou din Giroc, la doar 1 minut de magazinul Penny Giroc într-o zonă excelentă, cu acces rapid la mijloace de transport în comun, magazine și școli. Suprafață utilă: 47 mp Balcon generos Încălzire în pardoseală Loc de ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera- Zona  Complex
3

Apartament 1 camera- Zona Complex

Inchiriez apartament 1 camera in Complexul Studentesc , cu toate utilitatile ,26 mp , etajul 3. Mai multe detalii la telefon!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complexului Studentesc
3
14

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 2,suprafata de 28 mp,complet utilat si mobilat. Pozitionarea apartamentului este favorabila,sustinuta de accesul facil spre mijloace de transport in comun, magazine. Va asteptam la vizionare!

30 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 4 camere la etajul 1 in zona Lipovei
15

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei, la 10 minute de Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, ...

2088 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Duplex in Giroc cu 4 camere
2
1

Duplex in Giroc cu 4 camere

De vanzare casa tip duplex in comuna Giroc cu o suprafata utila de 110m P+1 Compartimentare parter: -living cu iesire pe terasa -bucatarie inchisa cu iesire pe terasa -baie -dormitor birou Compartimentare etaj: -dormitor+dresing -dormitor -baie cu cada Casa dispune de o terasa spatioasa de 17m . ...

1264 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Casa insiruita Giroc  Timis
7
6

Casa insiruita Giroc Timis

Va propunem spre vanzare casa insiruita cu o suprafata de 91 m utili, perfectă pentru o familie. Are living luminos, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie complet utilată, terasă acoperită și curte. Încălzire prin pardoseală, aer condiționat, finisaje bune, 2 locuri de parcare. Se vinde mobilată și utilată. Pret. ...

1418 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
8
1

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Va oferim un apartament cu 2 camere, are o suprafata de 49 mp, aflandu-se la etajul 3, se vinde mobilat si utilat conform pozelor.

49 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

DEOSEBIT  apartament cu 2 camere 54 mp utili+terasa de 14 mp  loc de parcare
7
9

DEOSEBIT apartament cu 2 camere 54 mp utili+terasa de 14 mp loc de parcare

Vand apartament cu 2 camere, 54 mp utili+terasa de 14 mp, 1 bai,20 mp, bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in spatiul de depozitare. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la un minut de magazinul Lidl. Bloc finalizat si intabulat. ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera Sinaia
4

Apartament cu 1 camera Sinaia

Inchiriez apartament cu 1 camera,mobilat,utilat,spatios echipat modern. Situat in zona Sinaia aproape de statia de tramvai imobilul are o suprafata de 28 mp. Cheltuieli si intretinere mici.Nu se accepta animale de companie.

Sinaia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, Timis, Timisoara. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de Scoala Generala Nr 18, Scoala Gimnaziala Nr 26, parc Dacia, piata Dacia, market Carrefour, Lidl, dar si la 10 minute fata de Iulius Mall. Apartamentul ...

48 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera zona Balcescu
6
1

Apartament 1 camera zona Balcescu

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, 35 mp, Zona Balcescu, str. Cozia, central, aproape de Politehnica si UVT. Complet mobilat si utilat: frigider, masina de spalat, masa de calcat. Are centrala proprie pe gaz. Geamuri termopan. Calorifere aluminiu. Baie spatioasa cu cada.

Balcescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex de tip insiruit cu 4 camere, predare la cheie in zona Lipovei
6
3

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. Descopera noul proiect de duplexuri moderne, din zona de nord a orasului. FOXFORT propune spre vanzare acest ansamblu de duplexuri insiruite, construite in anul 2025, care iti ofera posibilitatea de a-ti achizitiona noua locuinta ...

2486 EUR/m2 | 119 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere et 1 loc de parcare acoperit zona Braytim
8
11

2 camere et 1 loc de parcare acoperit zona Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 89000 euro Tel: 0723674418

1894 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12916) Giroc (1812) Mosnita Noua (1034) Dumbravita (1024) Sacalaz (396) Sanandrei (274) Mosnita Veche (263) Lugoj (187) Ghiroda (185) Giarmata (172) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (113) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Belint (6) Dinias (6) Dragsina (6) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)