Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
CASA INDIVIDUALA NOUA, 5 camere, 460 mp teren, 150 mp utili - Giroc
20
2

ID Intern: P1562 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala cu 5 camere, 150 mp utili, 460 mp teren, anul constructiei 2025, pozitionata excelent, in Giroc. -Nivel - P+M -Suprafata teren - 460 mp -Teren liber - 360 mp -Suprafata utila - 150 -Terasa - 20 mp -Numar camere - 5 -Numar ...

1900 EUR/m2 | 150 m2

Giroc, Timis

Promovat
inchiriere garsoniera in zona Medicinei
6
1

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 24mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!

24 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere decomandate – 73 mp utili, etaj 2
10
1

De vânzare apartament cu 3 camere decomandate, confort 1, situat într-un bloc solid construit în 1979, la etajul 2 din 5. Cu o suprafață utilă de 73 mp, locuința este perfect compartimentată pentru confort și funcționalitate: -3 camere luminoase -2 băi -2 balcoane închise -bucătărie generoasă -hol spațios Confortul ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures
20
2

MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa, unitate pe mijloc, intr-un triplex, modern si spatioas, cu 4 camere, avand suprafata utila de 146 mp, avand teren aferent de 322 mp, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E,situat in Dumbravita, zona strazii Mures. Compartimentare: - 3 dormitoare generoase, cu ...

1575 EUR/m2 | 146 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie
20
1

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii aproape de Gh.Lazar-Dacia etaj 1 confort 2 sporit semidecomandat cu o suprafata totala de 55 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon CENTRALA PROPRIE mobilat si utilat. Ocupabil imediat. Pret informativ 500 euro garantia ...

55 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Girocului-Judetean etaj 1 amenajat
20

2 cam Girocului-Judetean etaj 1 amenajat

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de Spitalul Judetean etaj 1 din 4 cu o suprafata totala de 42 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon. amenajat , puncte de interes în apropiere: Spitalul Județean la 3 minute distanță,magazine alimentare, farmacii, piața ...

42 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala de inchiriat cu o camera - zona Ghiroda
16
7

Casa individuala de inchiriat cu o camera - zona Ghiroda

Casa individuala cu o camera de inchiriat in localitatea Ghiroda. FOXFORT propune de inchiriat casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter situata in Ghiroda, avand un numar de o camera, cu o suprafata utila de 65 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este 2003, structura beton, material zidarie ...

65 m2

Ghiroda, Timis

Apartament 2 camere zona Cetatii
7

Apartament 2 camere zona Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 2 semidecomandat ,Bulevardul Cetatii-Gh Lazar, aproape de Scoala Gimnaziala nr 19, la parter din 4 , suprafata utila de 40 mp, compus din : hol, bucatarie, baie cu vana și geam de aerisire, living , dormitor, amenajat cu gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera in zona Girocului
6

apartament cu o camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera in zona Girocului utilat si mobilat complet. Imobilul este situat la etajul 2 si dispune de o suprafata de 30 mp. Disponibil imediat !

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
1

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,aproape de facultati,intr-un bloc linistit,la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 36mp, este utilat si mobilat complet. Este perfect pentru un viitori studenti,datorita pozitionarii sale foarte apropiate de universitati,campus ...

36 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu 2 camere in zona Girocului
7
50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim sper inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, confort 1, etajul 3 cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Totul este renovat complet

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament la casa Cetatii
6
1

Apartament la casa Cetatii

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat pe Bulevardul Cetatii la casa , 88 mp, 1 bucatarie ,1 baie, camara , 2 boxe pt lemne , curte , CENTRALA PROPRIE. Pret 130000 euro negociabil la fata locului.

1477 EUR/m2 | 88 m2

cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
95

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu o camera. Acesta dispune de o suprafata utila de 26 mp, la etajul 4, iar compartimentarea apartamentului este decomandata. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Pozitionarea apartamentului este favorabila, sustinuta de accesul facil spre mijloace de transport ...

26 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
6

De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Spital Judetean,la etajul 2,suprafata de 30 mp,avand baie separata si o bucatarie opens space. Este renovata recent si utilata cu toate cele necesare,cu centrala proprie. Zona in care este situata,face accesul facil catre facultati,universitate,centre comerciale,statii ...

30 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Punctele Cardinale
4
3

Inchiriez apartament 2 camere Punctele Cardinale

Inchiriez pe termen lung apartament doua camere 50 mp, mobilat si utilat modern. Apartamentul se situeaza la parter , scara curata. Bucataria noua complet mobilata si utilata (aragaz, cuptor, hota, frigider, microunde, masina spalat rufe) . Centrala termica proprie pentru caldura si apa calda.

50 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera, spațios, complet utilat si mobilat, etaj 2, avand o suprafata utila de 35 mp, centrala, aer conditionat, foarte aproape de kaufland si linia 33. Apartamentul este disponibil imediat!

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
3

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Parcela Mosnita, toate utilitatile + Asfalt
7
7

COMISION 0% Parcela Mosnita, toate utilitatile + Asfalt

COMISION 0% Parcele Mosnita / Calea Medves cu toate utilitatile + Asfalt FOXFORT propune parcela de teren intravilan pretabil constructii de duplex sau casa individuala de vanzare in Mosnita avand 576 mp si front de 19,26. Caracteristici teren: regim de inaltime permis Parter + 1 Etaj. Utilitati: curent ...

576 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

2 camere  Torontalului-Bucovina amenajat
7
1

2 camere Torontalului-Bucovina amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, zona Torontalului-Parcul Bucovina, la etajul 3 din 4 nivele, compus din : hol, living , bucatarie dormitor , baie cu cada., balconul a fost inchis si face parte din living, fiind dotat cu rulouri actionate electric, incalzire cu centrala proprie ...

2717 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12887) Giroc (1826) Mosnita Noua (1039) Dumbravita (1033) Sacalaz (398) Sanandrei (276) Mosnita Veche (266) Ghiroda (191) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)