Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Sagului, Timisoara
6
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis de tigla si are o suprafata de 35 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
4
7

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Dam spre inchiriere in apartament cu o camera chiar in zona Aradului. Inchiriere imediata, pe o perioada lunga de timp, minim un an cu posibilitate de prelungire. Aveti la dispozitie o suprafata utila de 28mp si situare chiar la etajul 2. In apropiere aveti la dispozitie atat magazine cat si mijloace ...

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | Lipovei | 134.900 EUR
9
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc, intr-una dintre cele mai cautate zone ale Timisoarei – Lipovei. Suprafata utila: 71 mp Regim inaltime: P+4+M Mobilat si utilat complet – te poti muta imediat, fara investitii suplimentare Avantaje ...

1900 EUR/m2 | 71 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Olimpia-Stadion
3
67

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia-Stadion

Ofer spre inchiriere o garsoniera mobilata si utilata complet cu toate facilitatile , pe termen lung .Suprafata utila 26 mp , etaj 1 . Se afla in zona Olimpia la 2 minute de mijlocul de transport in comun.

26 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartmanet oferit spre inchiriere in zona Soarelui. Apartamentul dispune de o singura camera cu baie si bucatarie, separate fiind decomandat. Are o suprafata utila de 32mp si este la etajul 2 al blocului. Inchirierea se face prin contract. Va asteptam la o vizionare.

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3
18

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu,la etajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 35 mp, in apropiere de magazine,centrr comerciale,farmacii,banci,etc.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

35 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Iulius Mall , superpozitie !!!
8

Iulius Mall , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , centrala termica , mobilat , uitilat , langa Iulius Mall . Pret 350Euro , comision agentie 150Euro . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

40 m2

MALL, Timisoara, Timis

vand garsoniera  Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).
5
2

vand garsoniera Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, aproape de Shopping City. Este renovata recent. Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).Se vinde cu electrocasnice. Plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp. Preț: 33500euro negociabil.

21 m2

Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

inchiriere apartament o camera Lipovei
3
1

inchiriere apartament o camera Lipovei

Ofer spre inchiriere apartament o camera , bucatarie , baie in zona Lipovei 30 mp . etaj 2.

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Giarmata Vii , urgent !!!
1
2

Giarmata Vii , urgent !!!

Teren de vanzare , Giarmata Vii , strada Craitelor , 640mp , front de 21ml , utilitati . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

640 m2

Giarmata-Vii, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona  Spitalului Judetean
6
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Spitalului Judetean,situat la etajul 2,cu o suprafata de 28 mp. Apartamentul este mobilat complet si utilat,fiind dotat cu AC si centrala proprie. Situat intr-o zona bine cotata a orasului,ofera acces rapid la universitati,facultati,spital,diverse ...

28 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera foarte spatios zona Steaua langa Shopping City etaj 1
4

Vând apartament cu 1 cameră,foarte spatios,decomandat, situat la etajul 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla construit in 1989,in zona Steaua, foarte aproape de City Mall. Apartamentul este amenajat avand parchet de trafic intens,gresie,faianta,geamuri termopan,usa metalica la intrare,cu ...

1878 EUR/m2 | 37 m2

Steaua, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1975, structura ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona UMT
3
1

Garsoniera de inchiriat in zona UMT

Se ofera spre inchiriere o garsoniera in zona UMT,la PARTER,cu o suprafata de 30 mp,mobilat si utilat complet. Garsoniera este dotata cu plita,frigider,cuptor cu microunde,baie,bucatarie,compartimentata cu tot ce este necesar. Pentru detalii,sunati la nr de tel din anunt!

30 m2

UMT, Timisoara, Timis

1 camera in zona Garii - Nokia
4

1 camera in zona Garii - Nokia

Oferim apartament cu o camera,28 mp2, baie si bucatarie in zona Garii-Nokia. Apartamentul are frigider,masina de spalat, etaj 1, televizor cablu TV,aragaz. La colt sunt autobuzele M11,M14,11,14,18.10 min-centru,10 min-Mall,5 min Gara de Nord,5 min-Piata Iosefin.

28 m2

Garii, Timisoara, Timis

Vand teren 5000 sat Urseni
1
75

Vand teren 5000 sat Urseni

Agentia Imobiliara Imoclas vinde un teren de 5000 mp teren in Sat Urseni, cu 2 fronturi stradale de 17 m intre case cu utilitati apa gaz curent pret 35 euro mp

35 m2

Urseni, Timis

Mosnita Noua , in spate la Mega Image , strada Domogled !!!
1
4

Mosnita Noua , in spate la Mega Image , strada Domogled !!!

Teren 670mp , front de 16ml , toate utilitaile , apa gaz , curent , canal , strada pietruita . Terenul este in Mosnita Noua , pe strada Domogled . Pret 57.000Euro negociabil , inormatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

670 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona centrala
4
18

De inchiriat garsoniera in zona centrala