Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf
3
51

De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf

Vand apartament 1 Camera 26 mp, centrala proprie, etajul 1. Apartamentul se afla langa Liceul Auto

1231 EUR/m2 | 26 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern - 5 camere - toate utilitatile - Sacalaz
13
1

Duplex modern - 5 camere - toate utilitatile - Sacalaz

REX Imobiliare va propune spre vanzare un duplex modern cu 5 camere avand o pozitie excelenta,la doar 7 minute de Timisoara in Sacalaz. Duplexul are o suprafata utila de 123 mp, amplasat pe un teren de 330 mp si este compartimentat astfel: Parter: - hol acces - living cu bucatarie open space - dormitor/ ...

1911 EUR/m2 | 123 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 43 mp, etaj 2, Giroc - Braytim
6

Apartament 2 camere, 43 mp, etaj 2, Giroc - Braytim

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc – zona Braytim, într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață utilă de 43 mp, fiind completat de două balcoane generoase, cu acces atât din ...

2093 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Universitatii UPT si UVT
5
6

Apartament cu 2 camere decomandat, aflat la etajul 3, avand o suprafata de 49 mp. Apartamentul se inchiriaza conform pozelor, este situat la 5 minute de universitatiile UPT SI UVT.

49 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
2
35

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Garsoniera de inchiriat, etaj 3, cu o suprafata de 24 mp. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Garsoniera beneficiaza de bucatarie separata si balcon. In apropierea garsonierei se afla magazinele Profi non-stop, LIDL, Auchan, dar si mijloacele de transport in comun

24 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Inchiriere spatiu comercial in zona Lugojului
10
3

Inchiriere spatiu comercial in zona Lugojului

Spatiu comercial spatios, cu 4 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Lugojului. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Timisoara situat in zona Lugojului, avand un numar de 4 incaperi constituite in prezent din showroom, doua birouri si spatiu de depozitare, hol, baie. Suprafata utila 207 ...

207 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
10

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 30 mp,fiind situat la etajul 3 al blocului cu lift. Se afla in apropierea magazine, farmacii, centre comerciale, dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat  garsoniera in zona Brancoveanu cu centrala proprie
3
86

De inchiriat garsoniera in zona Brancoveanu cu centrala proprie

Oferim spre inchiriere garsoniera , 20 mp , mobilata si utilata , str Miloia . Garsoniera este situata la parter . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati!

20 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Cetatii
3
64

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Cetatii

Oferim spre inchiriere apartament o camera mobilat si utilat complet cu frigider , plita electrica , cuptor electric , televizor ,masina de spalat etc. Se afla in zona Cetatii in apropiere de statia de tramvai . Apartamentul este imediat ocupabil . Suprafata 33mp ,etaj 3 .

33 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicina
4
19

De inchiriat garsoniera in zona Medicina

Ofer spre închiriere o garsonieră cochetă, situată în imediata apropiere a Universității de Medicină și Farmacie Victor Babeș , ideală pentru studenți, rezidenți sau tineri profesioniști. Este situata la etajul 2 din 4 , cu o suprafata de 30 mp . Aproape de mijloace de transport, supermarketuri, farmacii ...

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Bucovina
3

Apartament cu o camera in zona Bucovina

Inchiriez un aparatment cu 1 camera la etajul 3 in zona Bucovina, cu o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie

30 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici
3
46

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici

Apartamentul este situat in zona Blascovici etaj 1 constructie noua, mobilat si utilat complet, mobilier nou, cabina de dus cu hidromasaj. Dispune de o suprafata 32 mp.

32 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat Complex
3
86

Garsoniera de inchiriat Complex

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera 28 mp, centrala proprie, etajul 1. Apartamentul se afla in Complexul Studentesc si este aproape de facultati si mijloace de transport! Va asteptam la o vizionare!

28 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez garsoniera in Complexul Studentesc
7
9

Inchiriez garsoniera in Complexul Studentesc

Inchiriez garsoniera, totul este renovat si utilat modern, are o suprafata de 22 mp, la etajul 4

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
25

Va prezentam un apartament cu o camera, situat in zona Complexului Studentesc, se afla la etajul 1 avand o suprafata de 26 mp. Închirierea se face pe termen lung

26 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Duplex 4 camere, Sacalaz - Proiect nou
6

Duplex 4 camere, Sacalaz - Proiect nou

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Est. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Sacalaz, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 118 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este ...