Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex modern cu 5 camere I Mosnita Noua
7

Duplex modern cu 5 camere I Mosnita Noua

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex spatios, , cu 5 camere, dressing si 3 bai, este situat in Mosnita Noua, foarte aproape de mijloace de transport in comun, Lidl si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 131mp și este amplasat pe un teren de ...

1603 EUR/m2 | 131 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
4
96

Vând apartament 1 cameră, 28 m pătrați etajul 3 din 4, camera, bucătărie, hol, baie, balcon, climă. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos pana la facultati

1607 EUR/m2 | 28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere pe parter, in Sanandrei
7

Duplex cu 4 camere pe parter, in Sanandrei

Apostu Estate vă propune spre vânzare o jumătate de duplex modern, situat într-o zonă liniștită. Detalii generale: Suprafață utilă: 75 mp Suprafață teren: 325 mp Regim de înălțime: Parter Construcție tip duplex (se vinde doar o jumătate) Sistem de canalizare prin fosă septică. Compartimentare: ...

1773 EUR/m2 | 75 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Martirilor
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Calea Martirilor

Se inchiriaza garsoniera decomandata, str. Calea Martirilor, utila si mobilata. Etaj 2 in bloc de 4 etaje. Centrala termica,bloc izolat. Blacon. Suprafata utila 29mp. Disponibila imediat.

29 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Telegrafului
5
40

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Telegrafului

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Telegrafului. Apartamentul este situat la etajul 2 si se desfasoara pe o suprafata de 27 mp. Compartimentarea se face astfel: baie , bucatarie , dormitor. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Va asteptam cu drag la vizio ...

27 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
17

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera model confort 1 decomandat etaj 3 din 4, apartamentul dispune de o suprafata utila de 28 mp. Se afla in zona Bucovina langa parc si noua cresa modelul cu patru apartamente pe nivel baie cu vana amenajari cum se vad in poze! Se accepta si credit ban ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Cabinet medical de inchiriat in incinta DENOVOCLINIC - ID C5313
14
8

ID intern: C5313 Cabinete medicale de inchiriat in Timisoara pe strada Emanoil Gojdu, nr. 4, in incinta DENOVOCLINIC. FOXFORT propune in exclusivitate cu COMISION 0% spre inchiriere cabinet medical situat pe strada Emanoil Gojdu, nr. 4. Suprafata cabinetetului este de 28 mp. Imobilul este utilat conform ...

28 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

De inchiriat  garsoniera zona Medicinei
3
91

De inchiriat garsoniera zona Medicinei

Inchriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, se afla la etjul 2. Este mobilat si utilat complet, renovat recent. Cer si ofer seriozitate

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
9

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere zona Freidorf de inchiriat
4
29

apartament cu 2 camere zona Freidorf de inchiriat

Inchiriez apartament cu 2 camere zona Freidorf aproape de statia de autobuz.Apartamentul are centrala proprie pe gaz , masina de spalat rufe noua si este complet mobilat. Suprafata utila 52 mp , etaj 4.

52 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
26

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Punctele Cardinale. Ideal pentru birou.
11

Langa Punctele Cardinale. Ideal pentru birou.

De inchiriat, spatiu comercial, ideal pentru birou, zona centrala, aproape de Punctele Cardinale, complex ISHO, Piata Unirii, compartimentat in 2 incaperi, grup sanitar, chicineta, acces separat din exteriorul cladirii, pret 400 Euro luna, usor negociabil. 0755793075

33 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Odobescu
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Odobescu

Apartament cu 1 cameră de inchiriat in zona Odobescu,pe str.Gheorghe Baritiu,suprafata de 35 mp, la etajul 3. La câteva minute de mers pe jos de UPT și de stații de tramvai. Pentru informatii,va rugam sa contactati numarul afisat!

35 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Medicinei
3

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Medicinei

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona medicinei,etaj 2, ,mobilat si dotat cu centrala proprie, aer conditionat, masina de spalat,baie cu vana,mini bucatarie, suprafata de 29 mp. Cheltuieli mici si aproape de mijloacele de transport. Va asteptam la vizionare!

29 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15882) Giroc (2089) Dumbravita (1301) Mosnita Noua (1173) Sacalaz (514) Lugoj (409) Mosnita Veche (331) Sanandrei (323) Ghiroda (254) Giarmata (239) Sag (225) Chisoda (201) Urseni (162) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (80) Sannicolau Mare (69) Covaci (68) Becicherecu Mic (67) Recas (55) Buzias (54) Parta (48) Jimbolia (46) Pischia (46) Dudestii Noi (41) Peciu Nou (37) Jebel (36) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (26) Ortisoara (24) Cenad (23) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Hitias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Biled (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Izvin (11) Nadrag (11) Teremia Mare (11) Cenei (10) Gataia (10) Pesac (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Sanpetru Mare (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Beregsau Mic (6) Cerna (6) Giulvaz (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Bethausen (5) Boldur (5) Crivobara (5) Fibis (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bodo (4) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Rudna (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tes (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)