Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere mobilat si utilat la etaj intermediar in Giroc.
12
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere este un parc la doar 2 minute, iar magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace ...

1958 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex - utilat si mobilat  - Mosnita Veche - 149.500 euro
13
1

Duplex - utilat si mobilat - Mosnita Veche - 149.500 euro

Se vinde duplex de 94 mp intr-un cartier nou in Mosnita Veche , utilat si mobilat in proportie de 90 % . Duplex-ul este compartimentat astfel : Parter : - Birou dormitor - spatiu depozitare sub scari - bucatarie open-space - camera tehnica cu baie de serviciu - terasa - curte in spate de 77 mp - curte ...

1590 EUR/m2 | 94 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere si 2 bai complet mobilat si utilat in Giroc.
14
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex situat in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Penny, Profi, Mega Image, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute. Imobilul ...

1851 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Promovat
PUZ APROBAT - parcele padure între Timișoara și Ghiroda/Giarmata Vii
17
2

Parcele de case la liziera Pădurii – între Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii Acces direct din Calea Timișoarei. Scoatem la vânzare un lot de 3 parcele de case, aflate în cadrul unui PUZ APROBAT, într-o zonă cu un potențial excelent de dezvoltare, la limita dintre Timișoara și Ghiroda - Giarmata Vii. Informații ...

495 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia
3
147

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia

Propun spre inchiriere apartament o camera situat in zona Olimpia , suprafata 30 mp etaj 1 Apartamentul este compus din : camera , hol , baie , bucatarie . Dispune de izolatie termica exterioara de 10 cm . Detine finisaje de calitate superioara :parchet laminat ,gresie +faianta , geam termopan etc..

30 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Centrala
9
52

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Centrala

Inchirez un apartament cu o camera in zona Centrala, aproape de mijloacele de transport in comun, facultati. Se inchiriaza pe o perioada lunga de timp. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 30 mp.

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Take Ionescu
5
20

De inchiriat apartament 2 camere in zona Take Ionescu

De inchiriat apartament 2 camere. Zona: Take Ionescu. Suprafata: 56mp. Etaj: 3. Complet mobilat si utilat cu toate dotarile necesare, apartamentul este disponibil imediat. In proximitatea facultatii de medicina, aproape si de parcuri, centru, magazine, transport public. Pentru mai multe detalii sunati ...

54 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Inchiriez apartamen 2 camere zona Blajcovici
4

Inchiriez apartamen 2 camere zona Blajcovici

Ofer spre inchiriere apartament cu doua camere situat in zona Blajcovici la etajul 2 . Apartamentul este complet utilat si mobilat. Suprafata utila este de 54 mp.

54 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona  Centru
4
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Centru

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera, 30 m2. Vecinatati: punctele cardinale, facultatea de medicina, isho, centru. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-un bloc izolat.Acesta se prezinta intr-o stare foarte buna. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat. CANAPEAUA POATE FI INLOCUITA LA CER ...

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Blajcovici
3
21

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Blajcovici

Apartamentul se afla in zona Blajcovici. Apartamentul este la etajul 1, mobilat si utilat. Suprafata utila este de 30 mp

30 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 5 camere si 2 bai, Central Jebel
20

Casa individuala cu 5 camere si 2 bai, Central Jebel

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Jebel. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Jebel, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 163 mp si teren 500 mp. Anul constructiei este 2008, structura beton, material ...

1012 EUR/m2 | 163 m2

Jebel, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Inchirez birouri
7
4

Inchirez birouri

Inchiriez etajul 1 al unui imobil de birouri in suprafata de aprox 190 mp , 8 incaperi de birou , 2 bai , balcon , terasa , incalzire cu centrala proprie , totul nou la prima inchiriere. Situat in zona girocului pe str Mures. pret 1000 euro . Ideal pt companii cu mai multi angajati , multinationale ...

190 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren duplex 636mp zona VALERY
1
1

Teren duplex 636mp zona VALERY

De vanzare teren foarte aproape de Valery - Moșnița Noua. Terenul are un front stradal de 20 m si este situat pe o strada aproape complet construita. Are toate utilitățile. Poziția este excelentă, aproape de Lidl, Penny si alte obiective din Moșnița si foarte aproape de Timișoara. Suprafața teren 636 ...

636 m2

Mosnita Noua, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

casa la rosu P+M 129 mp ULIUC
18
8

casa la rosu P+M 129 mp ULIUC

Casa individuala de vanzare in Uliuc avand 6 camere 4 dormitoare suprafata totala construita 209 mp suprafata utila 129 mp si suprafata teren 1325 mp. Deschiderea este de 19 ml. Imobilul are structura din caramida este construita in anul 2022 din caramida cu 2 bai 2 bucatarii si un balcoan. Casa este ...

667 EUR/m2 | 129 m2

Uliuc, Timis

De inchiriat spatiu pentru salon infrumusetare zona Piata Unirii
7
2

De inchiriat spatiu comercial zona Piata Unirii pretabil pentru salon de infrumusetare ceea ce a si funtionat de ani de zile. Suprafata spatiului este de 70mp utili si este compus din 3 incaperi si 1 baie. Pret 1600euro. Tel.0723155002

70 m2

Timisoara, Timis

Vand cripta (loc de veci, mormant) in Giulesti Sarindar(Bucuresti)
5

Vand cavou cu 2 cripte in cimitirul Giulesti-Sarindar. Pentru detalii va stau la dispozitie telefonic , prin sms sau pe whatsapp. Multumesc

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere in zona Calea Sagului
5
1

Inchiriez apartament 2 camere in zona Calea Sagului

Inchiriez apartament 2 camere in zona Calea Sagului etajul 1 avand o suprafata de 54 mp. Apartamentul este compus din 2 camere, o bucatarie si baie . Pentru mai multe detalii si vizionari, apelati nr din anunt.

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15888) Giroc (2095) Dumbravita (1290) Mosnita Noua (1184) Sacalaz (514) Lugoj (411) Sanandrei (329) Mosnita Veche (326) Ghiroda (255) Giarmata (237) Sag (226) Chisoda (203) Urseni (157) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (67) Covaci (67) Buzias (55) Recas (55) Jimbolia (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (33) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (23) Cenad (22) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Varias (17) Cebza (16) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Cornesti (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Silagiu (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)