Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala de vanzare P+M cu 6 camere, Sanandrei
8
1

Casa individuala de vanzare P+M cu 6 camere, Sanandrei

Apostu Estate vă propune spre vanzare o casa individuala, situat pe un teren de 340mp în Sanandrei. Casa are o suprafata utila de 140 mp utili, fiind compartimentată astfel: Parter: - Living spatios - Bucatarie - Camera cu loc de luat masa - Dormitor - Baie - Camera tehnica Etaj: - 3 dormitoare generoase ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Dumbravita 20 Hectare- PUZ Aprobat | Teren Industrial - Hale Productie
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un teren extravilan de 200.000 mp (20 ha), comasat, situat strategic in zona Dumbravita, cu acces imediat la Centura Timisoara, langa noua urcare-coborare de pe A1. Amplasamentul are un potential ridicat pentru dezvoltari de tip industrial usor, platforme logistice, ...

200,000 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Vila Noua Sanandrei Doar 108.000
18
28

Vila Noua Sanandrei Doar 108.000

OFERTA!!! Doar 115.000 euro!!! YouPro.ro va ofera spre vanzare vila noua tip duplex.situata in Sanandrei, in vatra satului, la asfalt, intre case.Vila este constructie noua, cu absolut totul nou, structurata de 2 nivele. La parter living si bucatarie plus baie. La nivelul superior 2 dormitoare si o ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriez apartament 2 camere timisoara aradului
9
1

inchiriez apartament 2 camere timisoara aradului

Persoana fizica inchiriez apartament 2 camere et 1 din 3 decomandat echipat cu tot ce este necesar.Este situat pe strada Nicolae Table langa spitalul premier pe Aradului Are balcon mare cu priveliste frumoasa spre o gradina si parcare inclusa Aer Conditionat

65 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera in Timisoara de la proprietar, chiar si neamenajat

13 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna 2

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna ofer pana in 45.000euro in functie de zona si stare. TEL. zero sapte doi patru unu sase opt opt trei cinci

90 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in timisoara

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in Timisoara de la proprietar chiar si neamenajata

15 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna
5
6

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon

1957 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat 2 camere
8
1

De inchiriat 2 camere

Am de inchiriat apartament 2 camere,semi decomandat, Ripensia Olimpia 10, s utila 45 mp, ,termoficare,repartitoare, et 10.cheltuieli mici intretinere, loc parcareComplexul Stundentesc Sutila 50.mp, ap utilat,mobilat modest 380 lunar si garantie,

50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion
5
39

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion

Am de vânzare o garsonieră situată pe strada Cerna , langa Heaven, aproape de Complexul Studentesc la etajul 1 și compusă din : hol de acces ; cameră open space cu spațiul de gătit ; baie ; Garsoniera are o suprafață de 16 mp se vinde mobilată și utilată cu plita electrică , frigider , cuptor ...

2813 EUR/m2 | 16 m2

STADION, Timisoara, Timis

Duplex modern cu 3 camere, curte amenajată și foișor – Parța
19
3

Blitz vă propune spre vânzare un duplex modern situat în Parța, ideal pentru o familie care își dorește liniște, confort și spațiu exterior generos, la doar câteva minute de oraș. Proprietatea este compartimentată eficient și oferă un spațiu bine organizat: Living spațios cu bucătărie open-space 2 ...

1658 EUR/m2 | 79 m2

Parta, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ofcea-Complexul Studentesc garsoniera de inchiriat
9
25

Ofcea-Complexul Studentesc garsoniera de inchiriat

Am o garsoniera de inchiriat modesta, in Complexul Studentesc,str. Ofcea, mobilat utilat, baie proprie, Su 15 mp. termoficare140 euro plus garantie, ocupabila , cheltuieli intretinere mici, ideal pt studenti., Etaj 4 4 cu acoperis, numar camere: 1, numar bai: 1, anul constructiei: 1980, loc parcare.

15 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

schimb apartament  Ciacova timis
5

schimb apartament Ciacova timis

Schimb apartament cu o casa in județul Timiș! Apartamentul se afla la Ciacova timis. Apartamentul dispune de: -3 camere sus + baia -Iar jos este bucătăria -Încălzire centrala- Gaz -Apartamentul este fix in centru - Zona liniștită Pentru orice detalii ma puteți contacta