Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu
4
2

Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7 bloc cu lift, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
13

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Oferim apartament 1 camera frumoas, luminos, calduros, situat in bloc de apartamente, la etajul 6 din 7. Blocul are lift. Apartamentul este in zona Sagului, langa Banca BT Transilvania. O suprafata de 32mp. Libera de la data de 1. In apropiere sunt magazine, farmacii, banci, mijloace de transport in ...

32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala 3 camere, Sacalaz- Cabana cu Semineu
20
7

Casa individuala 3 camere, Sacalaz- Cabana cu Semineu

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Central. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod situata in Sacalaz, zona Central, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 1170 mp. Anul constructiei este 1970, ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre inchiriere ap.Prima chirie gratis.Contract ANAF.
10

Ofer spre inchiriere ap.Prima chirie gratis.Contract ANAF.

apartament 2 camere,51 mp,decomandat,mobilat,centrala,clima,bloc izolat,la 5 min de Mall Timișoara

51 m2

Timisoara, Timis

Ap 3 cam - 68 mp utili - curte 46 mp utili de vanzare
10
2

Ap 3 cam - 68 mp utili - curte 46 mp utili de vanzare

Ap 3 camere de vanzare Calea Urseni - 119.900 euro - 68 mp utili PARTER Living Bucătărie Dormitor 1 Dormitor 2 Baie Gradina 46 mp cu gazon La 7 minute de Spitalul Judetean 12 minute de centrul orașului Decomandat - posibilitate de BUCATARIE SEPARATA Zona Calea Urseni ( Zone Cafe 2 ) strada Amarilis ...

1763 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

apartamente de inchiriat
5

apartamente de inchiriat

Închiriez apartament cu doua camere în Giroc pe strada Inocenței nr 34 ! Apartamentul este complet mobilat încălzire în pardoseala ,clima doua locuri de parcare unul acoperit și unul în curte! 55MP et 2 preț 400 euro plus o lună de garanție! tel

54 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia
7

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia

De vânzare casă de familie pentru locuit și spațiu comercial pe strada General Drapsina din Kikinda. Casa este situată în mijlocul unor copaci frumoși, are 4 camere, dintre care una folosită ca spațiu comercial, bucătărie, baie, hol lung, spațiu de depozitare și WC separat. Dimensiune teren + casă: ...

225 EUR/m2 | 578 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere
4

Închiriez apartament 2 camere

De închiriat apartament 2 camere, Calea Timisorii, Giroc, lângă Esso, mobilat și utilat.

52 m2

Timisoara, Timis

fer spre închiriere SUPER apartament MODERN, mobilat și utilat cu 2 camere BRAYTIM  GIROC
9

fer spre închiriere SUPER apartament MODERN, mobilat și utilat cu 2 camere BRAYTIM GIROC

Ofer spre închiriere apartament modern, mobilat și utilat, foarte luminos, situat în Giroc, la doar 2 minute de ESO și de Școala Primară de la Unitatea Militară. Un mare avantaj îl reprezintă costurile foarte reduse la întreținere, apartamentul beneficiind de panouri fotovoltaice, ceea ce înseamnă cheltuieli ...

49 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez birou apartament in Dumbravita
5

Proprietar inchiriez birou apartament in Dumbravita

Proprietar inchiriez birou apartament nou 60 mp in Dumbravita, pretabil pentru diverse activitati sau pentru locuit. Locatie excelenta, la strada principala, vis-a-vis de Lidl Dumbravita, langa Profi, in statia de troleibuz, 1 loc de parcare inclus, clima, incalzire, disponibil imediat. Pret 325 Euro. ...

60 m2

Dumbravita, Timis

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament 3 camere, et.4 din 4, toate utilitățile, scară liniștită, panorama deosebita asupra râului Timiș. Apartamentul este situat in zona centrala cu acces rapid la piață sau in piata I.C. Drăgan, spre primărie sau la Pepco.

850 EUR/m2 | 80 m2

Lugoj, Timis

Vând teren în Jebel  intravilan

Vând teren în Jebel intravilan

Vând teren în localitatea Jebel , intravilan , suprafață de 1540 mp 2 , se vinde cu 30 eur mp 2. Jebel numărul 340

1,540 m2

Jebel, Timis

Apartament 2 camere Piata Maria
10

Apartament 2 camere Piata Maria

Imomedia ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Piata Maria la 5 minute de centrul orasului, etajul 1, centrala proprie, 2 boxe in CF, 100 MP de teren, balcon, debara, 84 MP, gresie, faianta, parchet, termopane, clima noua, Pret: 150 000 Euro negociabil . Tel:

1786 EUR/m2 | 84 m2

Maria, Timisoara, Timis

casă de vânzare cu 3 camere.
10

casă de vânzare cu 3 camere.

Casa de vânzare cu 3 camere.Loc.Iecea Relații la tel.: sau :Spania.

37 EUR/m2 | 2,030 m2

Iecea Mare, Timis

Vand teren intravilan in localitatea Parta
2
1

Vand teren intravilan in localitatea Parta

Vand 4747 mp teren intravilan in localitatea Parta -Central , aproape de Frigoglass cu utilitati in apropiere , pret 28 euro mp negociabil.tel.

Parta, Timis

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa de vânzare com. Varias jud timis, casa se vinde complet mobilata, preț 81,500 euro negociabil Tf sau

69 EUR/m2 | 1,173 m2

Varias, Timis

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat
5
4

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat

Se vinde jumatate de duplex intre Mosnita Noua si Urseni, la aproximativ 200 m de calea Medves, imobilul se compune dintr-un living open space + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai si 2 terase acoperite. Se vinde complet utilat si mobilat. Pret usor negociabil!

1903 EUR/m2 | 72 m2

Urseni, Timis

Vând apartament 4 camere Lugoj

Vând apartament 4 camere Lugoj

Apartament cu 4 camere baie bucătărie balcon 2 holuri centrală gaz calorifere fontă termopane in tot apartamentul etaj 4 zonă centrală micro 2 mai multe info la tel . Pret 75000 euro. Se vinde cu mobilă gata de mutat in el

882 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Teren Intravilan Buziaș   Direct Proprietar
4
4

Teren Intravilan Buziaș Direct Proprietar

Vând parcelă de teren intravilan în Buziaș, situată într-o zonă liniștită, foarte aproape de Parcul Dendrologic. Este o locație potrivită atât pentru construcția unei case, cât și ca investiție pe termen lung. Detalii principale: Documentație: PUZ aprobat pentru construcții (se poate începe proiectul ...

539 m2

Buzias, Timis

Spațiu comercial Săcălaz
1

Spațiu comercial Săcălaz

Locație: Săcălaz **Ai o idee de afacere? Eu am spațiul! Hai să facem echipă!** **De închiriat spațiu central 40 m împărțiți strategic în 2 camere comandate**: una de 15 m și cealaltă de 25 m . Adică destul loc să-ți pui biroul, câteva plante verzi, un fotoliu de gândire și, de ce nu, un espresso ...

40 m2

Sacalaz, Timis

Sacalaz-Teren Intravilan-2 Fronturi Stradale
4

Sacalaz-Teren Intravilan-2 Fronturi Stradale

IMOMADAX va aduce spre vânzare un teren intravilan poziționat pe colț cu 2 fronturi stradale 50m/22m situat intr-o zona noua de case cu acces facil de pe drumul principal. Suprafața teren-1108mp Mai multe detalii telefonic.

1,108 m2

Sacalaz, Timis

Bucovăț-Duplex 4 Camere-Baterii de Stocare
20
3

Bucovăț-Duplex 4 Camere-Baterii de Stocare

Direct de la proprietar ofer spre vânzare un duplex de tipologia P+E situat în Bucovăț. Duplexul beneficiază de incalzire prin pardoseală,termostate de temperatură în fiecare încăpere,curent Trifazic,geamuri termopan cu 3 rânduri de sticlă și barieră caldă,gard de beton,aleei pentru acces auto și pietonal. BATERII ...