Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
8
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1576 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Soarelui, centrala
18

3 camere decomandat Soarelui, centrala

Estate Group va prezinta spre inchiriere apartament 3 camere, cu suprafata utila de 64 m, situat la parter intr-un imobil cu 4 etaje, in Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este compartimentat astfel: – hol; – bucatarie cu loc de luat masa; – 2 dormitoare; - living – 2 bai. Dotari: – gresie, parchet, ...

64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Studio 1C, Zona Lipovei, centrala proprie, disponibil imediat, contract anaf
9

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere studio garsoniera pe Divizia 9 Cavalerie, cu bucatarie separata, echivalentul unui apartament cu o camera, exact cum se vede in poze, actual inchiriata in regim hotelier. Garsoniera este renovata in acest an, si majoritatea electrocasnicelor sunt noi sau si in ...

20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa Faget
10
12

Vand casa Faget

Vând casă Faget,4 camere,pretabil pensiune.Suprafață teren 1158 mp. Suprafața casă 273mp, 4 dormitoare,5 băi, 2 bucătării, anexe, garaj 2 mașini și piscină. Fiecare camera are baie proprie si poate fi folosit ca un apartament. Imobilul e renovat recent și modern.

778 EUR/m2 | 180 m2

Faget, Timis

Zona Medicină-Prefectură apartament de închiriat cu 2 camere ,decomandat, amenajat ,utilat
8
6

Apartament de închiriat, cu 2 camere ,decomandat, etajul 2 ,lângă facultatea de medicina și Poșta Mare. Este mobilat și utilat, are centrala proprie. Preț 550 euro lună și garanție. G&R Agriland Imobiliare Telefon

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren 756m2 Persoana Fizica
4

Teren 756m2 Persoana Fizica

Teren 756m2 curți construcții casa individuala sau duplex. Front 17.5m. Utilități IN FATA PARCELEI LIBERE DE SARCINI RACORDARE DIRECTA :EON.AQUATIM.ENEL Gaz.curent.apa.canalizare.iluminat stradal. drum pietruit.. 250M FATA DE DJ592 .

756 m2

Mosnita Noua, Timis

Inchiriez Spatiu Comercial
5

Inchiriez Spatiu Comercial

Spatiu Comercial . Calea Sagului nr.48 Usor negociabil

37 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Ofer spre inchiriere ap.Prima chirie gratis.Contract ANAF.
10

Ofer spre inchiriere ap.Prima chirie gratis.Contract ANAF.

apartament 2 camere,51 mp,decomandat,mobilat,centrala,clima,bloc izolat,la 5 min de Mall Timișoara

51 m2

Timisoara, Timis

Ap 3 cam - 68 mp utili - curte 46 mp utili de vanzare
10
2

Ap 3 cam - 68 mp utili - curte 46 mp utili de vanzare

Ap 3 camere de vanzare Calea Urseni - 119.900 euro - 68 mp utili PARTER Living Bucătărie Dormitor 1 Dormitor 2 Baie Gradina 46 mp cu gazon La 7 minute de Spitalul Judetean 12 minute de centrul orașului Decomandat - posibilitate de BUCATARIE SEPARATA Zona Calea Urseni ( Zone Cafe 2 ) strada Amarilis ...

1763 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

apartamente de inchiriat
5

apartamente de inchiriat

Închiriez apartament cu doua camere în Giroc pe strada Inocenței nr 34 ! Apartamentul este complet mobilat încălzire în pardoseala ,clima doua locuri de parcare unul acoperit și unul în curte! 55MP et 2 preț 400 euro plus o lună de garanție! tel

54 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia
7

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia

De vânzare casă de familie pentru locuit și spațiu comercial pe strada General Drapsina din Kikinda. Casa este situată în mijlocul unor copaci frumoși, are 4 camere, dintre care una folosită ca spațiu comercial, bucătărie, baie, hol lung, spațiu de depozitare și WC separat. Dimensiune teren + casă: ...

225 EUR/m2 | 578 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere
4

Închiriez apartament 2 camere

De închiriat apartament 2 camere, Calea Timisorii, Giroc, lângă Esso, mobilat și utilat.

52 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez birou apartament in Dumbravita
5

Proprietar inchiriez birou apartament in Dumbravita

Proprietar inchiriez birou apartament nou 60 mp in Dumbravita, pretabil pentru diverse activitati sau pentru locuit. Locatie excelenta, la strada principala, vis-a-vis de Lidl Dumbravita, langa Profi, in statia de troleibuz, 1 loc de parcare inclus, clima, incalzire, disponibil imediat. Pret 325 Euro. ...

60 m2

Dumbravita, Timis

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament 3 camere, et.4 din 4, toate utilitățile, scară liniștită, panorama deosebita asupra râului Timiș. Apartamentul este situat in zona centrala cu acces rapid la piață sau in piata I.C. Drăgan, spre primărie sau la Pepco.

850 EUR/m2 | 80 m2

Lugoj, Timis

Vând teren în Jebel  intravilan

Vând teren în Jebel intravilan

Vând teren în localitatea Jebel , intravilan , suprafață de 1540 mp 2 , se vinde cu 30 eur mp 2. Jebel numărul 340

1,540 m2

Jebel, Timis

Apartament 2 camere Piata Maria
10

Apartament 2 camere Piata Maria

Imomedia ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Piata Maria la 5 minute de centrul orasului, etajul 1, centrala proprie, 2 boxe in CF, 100 MP de teren, balcon, debara, 84 MP, gresie, faianta, parchet, termopane, clima noua, Pret: 150 000 Euro negociabil . Tel:

1786 EUR/m2 | 84 m2

Maria, Timisoara, Timis

casă de vânzare cu 3 camere.
10

casă de vânzare cu 3 camere.

Casa de vânzare cu 3 camere.Loc.Iecea Relații la tel.: sau :Spania.

37 EUR/m2 | 2,030 m2

Iecea Mare, Timis

Vand teren intravilan in localitatea Parta
2
1

Vand teren intravilan in localitatea Parta

Vand 4747 mp teren intravilan in localitatea Parta -Central , aproape de Frigoglass cu utilitati in apropiere , pret 28 euro mp negociabil.tel.

Parta, Timis

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa de vânzare com. Varias jud timis, casa se vinde complet mobilata, preț 81,500 euro negociabil Tf sau

69 EUR/m2 | 1,173 m2

Varias, Timis

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat
5
4

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat

Se vinde jumatate de duplex intre Mosnita Noua si Urseni, la aproximativ 200 m de calea Medves, imobilul se compune dintr-un living open space + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai si 2 terase acoperite. Se vinde complet utilat si mobilat. Pret usor negociabil!

1903 EUR/m2 | 72 m2

Urseni, Timis

Vând apartament 4 camere Lugoj

Vând apartament 4 camere Lugoj

Apartament cu 4 camere baie bucătărie balcon 2 holuri centrală gaz calorifere fontă termopane in tot apartamentul etaj 4 zonă centrală micro 2 mai multe info la tel . Pret 75000 euro. Se vinde cu mobilă gata de mutat in el

882 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Teren Intravilan Buziaș   Direct Proprietar
4
4

Teren Intravilan Buziaș Direct Proprietar

Vând parcelă de teren intravilan în Buziaș, situată într-o zonă liniștită, foarte aproape de Parcul Dendrologic. Este o locație potrivită atât pentru construcția unei case, cât și ca investiție pe termen lung. Detalii principale: Documentație: PUZ aprobat pentru construcții (se poate începe proiectul ...

539 m2

Buzias, Timis

Spațiu comercial Săcălaz
1

Spațiu comercial Săcălaz

Locație: Săcălaz **Ai o idee de afacere? Eu am spațiul! Hai să facem echipă!** **De închiriat spațiu central 40 m împărțiți strategic în 2 camere comandate**: una de 15 m și cealaltă de 25 m . Adică destul loc să-ți pui biroul, câteva plante verzi, un fotoliu de gândire și, de ce nu, un espresso ...

40 m2

Sacalaz, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15886) Giroc (2089) Dumbravita (1302) Mosnita Noua (1177) Sacalaz (519) Lugoj (408) Mosnita Veche (330) Sanandrei (325) Ghiroda (256) Giarmata (239) Sag (226) Chisoda (203) Urseni (163) Bucovat (Remetea Mare) (144) Giarmata-Vii (131) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (67) Covaci (67) Recas (55) Buzias (54) Parta (48) Jimbolia (47) Pischia (46) Dudestii Noi (41) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Sacosu Turcesc (28) Deta (27) Ortisoara (24) Cenad (22) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Hitias (17) Varias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Nadrag (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Izvin (11) Teremia Mare (11) Cenei (10) Gataia (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Fibis (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)