Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Girocului, situat la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp. Garsoniera este mobilata si utilata complet

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, 62 mp utili + balcon 15mp -Lipovei
15
2

ID Intern: P770 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, etaj 11/11, constructie 2021 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 1 camera Bucovina
6

apartament cu 1 camera Bucovina

Se ofera spre inchiriere apartament o camera conf 1 dec (mobilat si utilat complet)zona Bucovina incepand cu 01 aprilie. Imobilul se afla la parter cu o suprafata de 34 mp

34 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 47mp, balcon 5mp -Giroc
12
3

Apartament 2 camere decomandat, 47mp, balcon 5mp -Giroc

ID Intern: P704 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, etaj M/2+M , constructie 2024 situat in zona Planetelor, Giroc. Foarte aproape de Hotel IQ, acest apartament este pozitionat excelent, la scurt timp de toate punctele de interes . Apartamentul se prezinta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Buziasului
4
42

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Buziasului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere in zona Buziasului pe str Atomului , etaj 2 , 52 mp. Apartamentul este recent renovat si compus din 2 camere , hol , baie , bucatarie , balcon. Apartamentul se afla in apropiere de mijloacele de transport in comun , magazine . Pentru mai multe detalii va rog ...

52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren extravilan, zona Cartierul Primaverii - Comision 0%
2
4

Teren extravilan, zona Cartierul Primaverii - Comision 0%

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Cartierul Primaverii FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan pretabil constructii in Sacalaz, zona Cartierul Primaverii, avand o suprafata de 30.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 75 ml la strada. Utilitati: in zona Pretul ...

30,000 m2

Sacalaz, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Dumbravita
3
56

apartament o camera de inchiriat in zona Dumbravita

Inchiriere apartament modern in zona Dumbravita langa Kaufland . Apartamentul se inchiriaza complet utilat cum este in poze . Situat la etajul 2 dotat cu : incalzire centrala , TV nou ,bucataria mobilata si utilata cu , cuptor incorporat, cuptor cu microunde, frigider nou, loc de parcare. Suprafata este ...

37 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean
3
11

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean

Va oferim spre inchiriere o garsoniera. Complet mobilata si utilat, dispune de o suparafata utila de 27mp, semidecomandata. Zona este una linisita, aproape de Spitalul Judetean, McDonald's, mijloace de transport in comun. Etaj intermediar, etajul 3. Pentru vizionari nu ezitati sa sunati.

27 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Oferim spre închiriere garsoniera in zona Buziașului, la etajul 2 din 5, suprafața utila de 25 mp, utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale, Lidl, Kaufland, magazine. Daca doriți informații suplimentare sau detalii, va rugam sa ne sunați la nr de tel din anunț!

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim apartament cu 1 camera in zona Soarelui, situat la etajul 2, 30 mp. Apartamentul se afla intr-o stare buna, bine pozitionat fiind intr-o zona linistita cu multe facilitati si cu acces facil la mijloace de transport. Disponibil imediat.

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
4
385

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere garsoniera Zona centrala, Take Ionescu, str. Titan. etaj 6.

26 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Balcescu
6
470

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Balcescu

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, 35 mp, Zona Balcescu, str. Cozia, central, aproape de Politehnica si UVT. Complet mobilat si utilat: frigider, masina de spalat, masa de calcat. Are centrala proprie pe gaz. Geamuri termopan. Calorifere aluminiu. Baie spatioasa cu cada.

35 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion
3
26

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia-Stadion

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Stadion, dotat cu toate cele necesare si cu o suprafata de 40 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilat si mobilat. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

40 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat Complex Studentesc
5
10

Apartament cu 2 camere de inchiriat Complex Studentesc

Oferim spre inchiriere Apartament cu 2 camere decomandat. Aflat in Complexul Studentesc. Detalii proprietate:-Suprafata totala: 69mp -Etaj: 3. Casa scarii izolata si modernizata. Scoli si facultati la doar 10 minute distanta- Supermarket (Profi, Carrefour, Mega Image) la 2-5 minute de mers pe jos. Parcuri ...

59 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui
4
16

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Soarelui. Etaj 3, suprafata 52mp, mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere la prima inchiriere
20

Duplex cu 5 camere la prima inchiriere

Duplex spatios, mobilat si utilat, situat in zona Ikea. In vecinatate sunt magazine, parc cu loc de joaca pentru copii, mijloc de transport in comun si alte facilitati. Casa are regim de inaltume P+1E+Pod, suprafata utila de 125mp, teren cu suprafata de 297mp si 2 locuri de parcare in curte. Compartimentare: PARTER- ...

125 m2

Dumbravita, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15802) Giroc (2093) Dumbravita (1288) Mosnita Noua (1187) Sacalaz (512) Lugoj (411) Sanandrei (330) Mosnita Veche (329) Ghiroda (255) Giarmata (237) Sag (225) Chisoda (203) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (144) Giarmata-Vii (132) Remetea Mare (124) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (83) Becicherecu Mic (68) Sannicolau Mare (68) Covaci (67) Buzias (58) Recas (57) Jimbolia (48) Parta (47) Pischia (44) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Ianova (34) Jebel (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (25) Cenad (22) Albina (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Carani (19) Cerneteaz (19) Padureni (19) Herneacova (18) Satchinez (18) Hitias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Seceani (14) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Sanmihaiu German (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Voiteg (11) Bazos (10) Cenei (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Balint (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tormac (9) Cornesti (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2)