Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Proprie! Calea Urseni.
15

. Vindem apartamente situate in bloc nou, termen de finalizare septembrie 2026, tip vila cu 12 apartamente, P+1+M, cu acoperis in 2 ape, cu invelitoare din tigla ceramica. Se vor preda amenajate interior la cheie cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

2100 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex Mosnita Noua , posibilitate alegere finisaje
11

Duplex Mosnita Noua , posibilitate alegere finisaje

Estate Group prezinta spre vanzare duplex in Mosnita Noua cu acces side pe Calea Urseni, avand regimul de inaltime P+M, cu suprafata utila de 105 mp, suprafata teren 300 mp, compartimentat astfel: Parter: living cu bucatarie, camera tehnica, baie, spatiu depozitare sub scara. Etaj: 3 dormitoare, baie. Imobilul ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa cu Garaj - 150 mp  + Terasa 20 mp  - 339 000 euro
20
5

Casa cu Garaj - 150 mp + Terasa 20 mp - 339 000 euro

Neo Imobiliare Oferim spre vanzare casa P+E situata in Dumbravita, in spate la IKEA. Suprafata casei este de 155 mp + 20 mp terasa, iar terenul pe care este aplasata casa este de 370 mp. Compartimentare: Parter: - hol de acces; - dormitor / birou; - living; - bucatarie; - spatiu depozitare; - baie; ...

2187 EUR/m2 | 155 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare casa, 4 camere, zona Ultracentral, Timișoara
5
10

De vânzare casa, 4 camere, zona Ultracentral, Timișoara

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa, moderna, situata in zona Ultracentral, ideala atat pentru locuinta, sediu firma, cat si pentru investitie (birouri, regim hotelier, cabinet, etc.), fiind gandita in acest moment ca doua apartamente compuse din un dormitor plus living cu chicineta, plus baie ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !
13
1

Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), preturi incepand ...

1806 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Garsoniera Buziasului
7
1

Garsoniera Buziasului

Va propunem spre inchiriere garsoniera in calea Buziasului, situata la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 20 mp, renovata si utilata. Nu se accepta animale de companie. Pret. 220 euro Telefon.

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Dacia
3
3

Garsoniera zona Dacia

Inchiriez garsoniera, situata la etajul 3 4, fiind mobilata si utilata complet, cu o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie

Dacia, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Aradului
7
34

De inchiriat apartament 3 camere in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 3 camere, living open space, renovat, ultramodern, situat in Calea Aradului in apropierea pietei verzi.

76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament cu două camere
6
1

Proprietar închiriez apartament cu două camere

Proprietar, închiriez apartament cu două camere, parter, semidecomandat, zona Compelxului Studențesc, centrala proprie, mobilat si utilat, boxa, bloc izolat termic (cheltuieli mici), preț 360 euro lună + garanție, disponibil incepand cu 01.07.2026, NU se acceptă animale de companie.

38 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Fabric
3
14

Garsoniera de inchiriat in zona Fabric

De inchiriat o garsoniera confortabila chiar in zona Fabric a Timisoarei. Are o suprafata utila de 25mp si este la etaju 2. Se primesc 1 sau 2 persoane chiar si cu animal de companie. Se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze. Vizionarile le stabilim la telefon.

25 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
apartament 3 camere de inchiriat in zona Dacia
5
139

apartament 3 camere de inchiriat in zona Dacia

Inchiriere apartament 3 camere (2 dormitoare+ living) in zona Dacia. Apartamentul este situat la etajul 2 , 65 mp .Dotari:masina de spalat rufe , frigider , aragaz , termopan etc.

65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Complex Studentesc
5
190

De inchiriat apartament 3 camere in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament 3 camere complet decomandat si complet mobilat , etaj 2 in zona Complex Studentesc. dotarile apartamentului sunt urmatoarele:gresie , faianta , parchet , centrala proprie si aer conditionat . Suprafata utila este 60 mp , fara animale de companie!

70 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului
5
12

De inchiriat apartament 2 camere in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat , 53 mp, Calea Aradului, etaj PARTER. La doar 2 minute de Piata Verde, 5 minute pana la facultatea de agronomie, blocul este complet anvelopat si renovat interior exterior. Apartamentul este disponibil de azi

53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0 % Teren intravilan 930 mp - Mosnita cu puz aprobat
2

Teren intravilan pretabil constructii de duplex/casa, de vanzare in Mosnita FOXFORT propune spre vânzare, teren intravilan pretabil constructii, in Mosnita avand o suprafata de 930 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 55 ml la strada. Caracteristici teren: regim de inaltime permis Parter + 1 Etaj. ...

930 m2

Mosnita Noua, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15871) Giroc (2094) Dumbravita (1290) Mosnita Noua (1186) Sacalaz (512) Lugoj (411) Mosnita Veche (329) Sanandrei (327) Ghiroda (254) Giarmata (236) Sag (226) Chisoda (202) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (132) Remetea Mare (124) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (68) Covaci (67) Buzias (56) Recas (56) Jimbolia (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (24) Cenad (22) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Varias (17) Cebza (16) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Cornesti (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Silagiu (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2)