Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa spatioasa pentru familie | curte generoasa | liniste si intimitate
20
5

Casa individuala, perfecta pentru o familie care cauta spatiu, intimitate si confort. Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, o casa individuala cu 5 camere si 3 bai, situata in cea mai buna zona din Mosnita Noua – cartier Europa, cu acces rapid catre Kaufland, Lidl, Penny si statie ...

1169 EUR/m2 | 248 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Jumatate de duplex de vanzare, despartit, Dumbravita
10
2

Jumatate de duplex de vanzare, despartit, Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere despartit prin camera tehnica, in Dumbravita. Regim de inaltime P+1E+pod imobilul se intinde pe o suprafata utila de 105 mp si pe o suprafata de teren de 330 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces; -Living; -Bucatarie deschisa ...

2371 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 2, zona Soarelui, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 66 mp. Compartimentare: - Hol de ...

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala - Timisoara | Dambovita - 575mp utili si teren 847mp
9
1

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala in zona Dambovita foarte spatioasa Casa este situata in zona Dambovita, cu acces din drumul principal, având 1 front stradal de 14ml ...

574 EUR/m2 | 575 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii
5
6

Apartament 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii

Se inchiriaza un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Complet mobilat si utilat, dispune de toate cele necesare. Se primesc si animale de companie pentru doritori. Se percepe o luna de chirie plus o luna garantie. Are o suprafata utila de 50mp si este chiar la etajul 1. Zona este una buna ...

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Complexului Studentesc
3
5

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera in Complexul Studentesc. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 30mp, fiind situat la etajul 1.

30 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 incaperi  SAD  Cetatii-Torontalului Totul Nou
20
1

3 incaperi SAD Cetatii-Torontalului Totul Nou

Va propunem spre inchiriere spatiu comercial situat la parter , cu acces separat , zona Bulevardul Cetatii-Calea Torontalului, la 7 minute de Iuilus Mall, TOTUL NOU( renovat conform normelor in vigoare pt functionarea unui cabinet medical). Spațiul are 3 camere decomandate, 2 băi, 2 spații de depozitare ...

65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0%  Spatiu de birou 3 incaperi, de inchiriat aproape de Iulius Mall
9
6

COMISION 0% Spatiu de birou 3 incaperi, de inchiriat aproape de Iulius Mall

Spatiu birou cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre inchiriere un spatiu de birouri cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Circumvalatiunii, la doar 3 minute de Iulius Mall, aflat la etajul Parter, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Spatiul ...

55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Centrala
3
22

De inchiriat apartament cu o camera in zona Centrala

Inchiriez apartament in zona centrala,la etajul 1,cu o suprafata utila de 28 mp,este complet utilat si mobilat. Pentru mai multe informatii,nu ezitati sa apelati la nr de tel!

28 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren 700 mp. Dumbravita 7

Teren 700 mp. Dumbravita

Teren 700 mp. Dumbravita, front stradal 19 m. Toate utilitatile, inclusiv asfalt. Langa sala polivalenta, scoala, gradinita, zona padure. Pret 200 euro mp. Tel: 0721-442227.

Dumbravita, Timis

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
112

Inchiriez apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

proprietar închiriez un birou 30 mp în zona Bastion   Medicina   Punctele Cardinale
9
3

proprietar închiriez un birou 30 mp în zona Bastion Medicina Punctele Cardinale

Proprietar, închiriez un birou în proximitatea Bastionului, Punctele Cardinale, Facultatea de Medicină, de 30 mp la etajul întâi. Biroul este luminos, beneficiază de acces separat și un hol și două grupuri sanitare comune cu alt birou. Prețul este 330 euro lună + utilități.

30 m2

Punctele%2bCardinale, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere în zona Calea Lipovei
6
85

De inchiriat apartament 2 camere în zona Calea Lipovei

Va propunem spre inchiriere un apartament mobilat si utilat cu 2 camere, situat în calea Lipovei la etajul 4. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: Hol de acces Bucatarie mobilata și utilată Dormitor Baie cu dus Living cu canapea ...

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Olimpia Stadion de inchiriat
3
20

Apartament cu 1 camera in zona Olimpia Stadion de inchiriat

Se propune spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Olimpia,la etajul 1,suprafata de 30 mp,cu toate utilitatile incluse. Apartamentul este compus din:camera,hol,baie,bucatarie. In apropiere se afla magazine, mijloace de transport in comun,banci,farmacii,etc. Cei interesati sunt rugati sa sune la ...

30 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Telegrafului
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Telegrafului

Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet

20 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
103

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in zona Lipovei etajul 4 , 32 mp mobilat si utilat complet . Pt mai multe detalii va rog sa ma contactati telefonic!

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Dacia
3
71

apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15861) Giroc (2091) Dumbravita (1285) Mosnita Noua (1180) Sacalaz (512) Lugoj (410) Sanandrei (329) Mosnita Veche (326) Ghiroda (254) Giarmata (234) Sag (226) Chisoda (203) Urseni (157) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (67) Covaci (67) Buzias (55) Recas (55) Jimbolia (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (33) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (23) Cenad (22) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Varias (17) Cebza (16) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Cornesti (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Silagiu (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)