Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat  3 camere în zona SOARELUI
6
304

De inchiriat 3 camere în zona SOARELUI

Inchiriez apartament 3 Camere decomandat, confort 1,55 mp utili , în zona SOARELUI (str Oglinzilor aproape de generala 30 si la 10 minute mers pe jos de spitalul judetean)

55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern cu 5 camere si curte amenajata I Dumbravita
15

Duplex modern cu 5 camere si curte amenajata I Dumbravita

District Real Estate vă prezintă spre vânzare o casă modernă, amplasată în Dumbrăvița, zona IKEA, una dintre cele mai căutate și bine dezvoltate zone rezidențiale din nordul Timișoarei. Proprietatea este edificată pe un teren de 300 mp și oferă o suprafață utilă de 135 mp, cu o compartimentare inteligentă ...

2110 EUR/m2 | 135 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
95

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

inchiriez apartament cu 2 camere, etaj 1, 54 mp, mobilat, utilat (masina de spalat noua, combina frigorifica noua, aparat de aer conditionat, centrala proprie, fibra optica, catv Digi, geamuri termopan). Apartamentul este curat, proaspat zugravit, iar blocul este reabilitat termic. Este situat la 5 minute ...

54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Iosefin, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Iosefin, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, in zona Iosefin. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 63,66 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - ...

2460 EUR/m2 | 63 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui
4
34

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui

Inchiriez apartament 2 camere zona Soarelui , bloc nou , recent mobilat si utilat modern cu o suprafata de 60 mp situat la etajul 3. Nu se accepta animale de companie. Mai multe detalii la telefon!

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casă cu teren mare, Freidorf
5
14

Casă cu teren mare, Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin
3
10

De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Brancoveanu-Elisabetin,la etajul 1,suparafata de 34 mp, acesta fiind utilat si mobilat complet. Apartamentul dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Este ocupabil imediat! Pentru mai multe detalii, apelati numarul de telefon afis ...

34 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia-Stadion
7
23

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia-Stadion

Se oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere, confortabil și bine compartimentat, situat în zona Olimpia Stadion cu o suprafata de 48 mp. Locația este ideală pentru studenți, cadre universitare, tineri profesioniști sau un cuplu . In apropiere de Universitatea Politehnica, Stadionul Dan Păltinișanu ...

48 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia
10
23

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia

De vânzare vilă mare individuală cu trei apartamente distincte cu intrări separate ,cu o suprafață totală de 240 mp.În curte mai există o construcție anexă cu bucurie de vară și garaj.Ternul totul este de 480 mp iar locația este în apropierea sălii Olimpia. Prețul solicitat de proprietar este de 410000 ...

1708 EUR/m2 | 240 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1942 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dorobantilor
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Dorobantilor

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Dorobanti, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 28 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Se afla la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

28 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Teren intravilan-zona Industriala
4

Teren intravilan-zona Industriala

De vânzare teren intravilan 50000 mp ,cu un front stradal de 200 m la Drumul Național DN 59 ,localizat pe partea stanga inainte de centura si pasaj. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim
8
3

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim

Apartament 2 camere, nou, mobilat, Braytim - 450 EUR lună Descriere: Disponibil imediat pe termen lung (minim 1 an), apartament nou, modern, 55 mp, in zona Braytim. Situat în parterul unui bloc cu lift, apartamentul este complet mobil și utilizabil, cu incălzire prin centrală proprie pe gaz. Facilități: Localizare: ...

55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aradului- CORA- str București
2
5

Aradului- CORA- str București

De vânzare teren intravilan str București 1505 mp front stradal 34,toate utilitatile, asfalt, str București ( zona Aradului-Cora).Terenul e format din două parcele de 753 mp si 752 mp fiecare având un front stradal de 17 mp.Prețul solicitat de proprietar este de 200 Euro mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina
4
113

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3,suprafata utila 45 mp, bloc de caramida. Are centrala termica proprie pe gaz, cablu TV, cablu internet. Ofer si cer seriozitate.

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Șag-Mănăstire,1 2 duplex parter
8
21

Șag-Mănăstire,1 2 duplex parter

De vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime pe Parter, situat in Sag, zona Manastire, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren 250 mp,împrejmuit cu gard de placi de beton . Alei din jur împrejur și spațiul de parcare din beton amprentat. Structura casei :beton, material ...

1278 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
123

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet, foarte aproape de mijloacele de transport. Se afla la etajul 3, cu o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15877) Giroc (2093) Dumbravita (1301) Mosnita Noua (1178) Sacalaz (514) Lugoj (410) Mosnita Veche (330) Sanandrei (324) Ghiroda (255) Giarmata (240) Sag (226) Chisoda (203) Urseni (162) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (123) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (81) Sannicolau Mare (69) Covaci (68) Becicherecu Mic (67) Recas (55) Buzias (54) Parta (48) Jimbolia (46) Pischia (46) Dudestii Noi (41) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (27) Sacosu Turcesc (27) Ortisoara (24) Cenad (23) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (19) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Hitias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Biled (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Nadrag (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Izvin (11) Teremia Mare (11) Cenei (10) Gataia (10) Pesac (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Fibis (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2)