Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. ETAJ intermediar. Langa Magazine si mijloace de transport.
9
4

Vand apartamentu cu 2 camere in zona Sagului-Dambovita, cu COMISION 0%. Intr-un complex rezidential no, cu parc, la asfalt, pozitie foarte buna, aproape de mijloacele de transport si magazine. Situat la etaj intermediar, cu lift, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camera - Simion Barnutiu
4

Apartament 2 camera - Simion Barnutiu

Inchiriez apartament 2 camere decomandat .Imobilul este foarte aproape de statii de autobuz . Apartamentul este situat la etajul 1 4 avand suprafata utila de 55mp si compus din living, bucatarie , dormitor, baie - centrala termica pe gaz cu termostat - mobilat : bucatarie, living, dormitor, baie, hol ...

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 2 camere decomandat Cetatii
4
1

apartament 2 camere decomandat Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament 2camere decomandat parter inalt, complet mobilat si utilat (combina frigorifica aragaz cu cuptor electric,masina de spalat, centrala termica, etc), finisaje moderne. In apropiere supermarket, cabinete medicale, etc. Suprafata utila este de 50 mp.

50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Drumul Boilor. Oportunitate investitie!
3
6

Langa Drumul Boilor. Oportunitate investitie!

Teren in suprafata de 633 mp, cu 1 front stradal de 18 m. - intravilan, pentru constructii - dispune de utilitati in zona Pret: 86 Eur mp, pret total in suma de 55.000 Eur, negociabil.

633 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa individuala, mobilata si utilata, design deosebit!
15
4

Casa individuala, mobilata si utilata, design deosebit!

Casa individuala in Ghiroda, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2007. Suprafata utila de 170 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 411 mp, cu front stradal de 12 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis tip terasa. Compartimentare: ...

2000 EUR/m2 | 170 m2

Ghiroda, Timis

Mobilat si Utilat. Disponibila IMEDIAT
18
6

Mobilat si Utilat. Disponibila IMEDIAT

1 2 duplex in zona Dumbravita , cu regim de inaltime Parter + Etaj , finalizata in 2019 Suprafata utila de 80 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 350 mp, cu front stradal de 8 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm , termoizolata exterior, acoperis de tigla . Compartimentare: - parter ...

2863 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita
3
15

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita

Apartament cu o camera de inchiriat in Dumbravita, zona Parc Central. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze. Situat la etaju 2, dispune si de o suprafata utila de 35mp. Mai multe informatii la numarul de telefon.

35 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

SAD la parter. Apartament cu 3 camere la Etaj si Mansarda!
14

SAD la parter. Apartament cu 3 camere la Etaj si Mansarda!

Casa individuala in zona Sagului, cu regim de inaltime Parter + Etaj+ Mansarda, finalizata in 2025, cu interior la ROSU Parterul este SAD si se poate compartimenta dupa preferinte, in finctie de activitatea dorita! - suprafata utila de 130 mp. - teren de 210 mp, cu front stradal de 9 m. - detalii ...

130 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blajcovici
4

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blajcovici

Apartament recent renovat. Tot apartamentul este dotat cu mobilier nou . Aparatura electrocasnica noua, aragaz, hota, masina de spalat, frigider Cu centrala pe gaz proprie Situat in zona Blajcovici la 2 minute de mijloace de transport in comun .Bloc izolat, cu geamuri termopan ,parter. Suprafata imobilului ...

37 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Torontalului
3
23

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Va propunem spre inchirere un apartament cu o camera in zona Torontalului. Avand o suprafata utila de 27mp,situat la etajul 3. Apartamentul este mobilat si utilat. De accepta animalute de companie.

27 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Zona Kaufland. Utilat si mobilat!
19
3

Zona Kaufland. Utilat si mobilat!

1 2 duplex situat la intrarea in Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2014. Suprafata utila de 135 mp plus terasa de 12 mp. Teren de 306 mp, cu front stradal de 9 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. Compartimentare: - ...

2148 EUR/m2 | 135 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren de vanzare 752 mp cu toate utilitatile, Plopi
1
9

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi, avand o suprafata de 752 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 30 ml respectiv 25 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim ...

752 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 cameră, suprafata 36 mp, etaj 2. Locație excelentă pentru acces rapid spre centru. Este mobilata si utilata aragaz,frigider,masina de spalat. Pentru mai multe informații, sunați la numărul afișat.

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare
9

BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2024, integral din caramida, la etajul 2, cu o suprafata utila de 48 mp, cu incalzire prin pardoseala, se vinde cum se vede in poze, loc de parcare inclus, pret 95.000 euro. Zona BRAYTIM Tel. 0734744765

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat model mare amenajat LUX etaj 2 Bucovina
18

Apartament 2 camere decomandat model mare amenajat LUX etaj 2 Bucovina

Avem placerea de a va oferi spre vanzare un superb apartament de 2 camere extrem de spatios, decomandat, etaj 2 bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla, vedere pe 2 parti, cu o suprafata utila de aproximativ 56 mp, 3 apartamente pe nivel, casa scarii si blocul ingrijite, parcare ecologica amenajata in ...

1830 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cetatii
10

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cetatii

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Cetatii. Apartamentu este recent renovat, la prima inchiriere. Dispune de o suprafata de 51mp si este la etajul 3. Zona este una linistita, aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Cei interesati sunt rugati sa sune ...

51 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Teren pentru Casa
6
5

Teren pentru Casa

Ofer spre vânzare teren pentru Casă individuală dauDuplex în Giroc cu suprafața generoasă și utilități în apropierea terenului și în curând ieșire la centură.Este parcela cu nr 17.Tel zero zero patru nouă unu cinci unu șapte cinci unu patru zero unu trei patru.Sau schimb cu apartament cu 2 camere plus ...

661 m2

Giroc, Timis

Casă de vanzare
10
19

Casă de vanzare

Vând casă în oraș Deta,jud.Timis,str.Marasesti, nr.41, compusă din patru camere,două holuri,bucătărie, baie, debara,trei curți,garaj și grădină mare,suprafață totală 2134m2.Are centrală pe gaz,teracote, aer condiționat, camere supraveghere și anexe.Pret 80000euro