Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20
1

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 apartament de inchiriat 2 camere in zona Gheorghe Lazar
8
5

apartament de inchiriat 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, se accepta animale de companie

50 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 1 camera de inchriat in zona Lipovei
3
209

apartament cu 1 camera de inchriat in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in Lipovei , langa posta , complet mobilat si utilat . Apartamentul este decomandat si are 35 mp ,parter.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat cu 2 camere | Aradului | Piata Verde
9

Apartament mobilat cu 2 camere | Aradului | Piata Verde

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, situat in zona Aradului, la doar cativa pasi de Piata Verde. Zona ofera acces facil la transport in comun, centre comerciale si numeroase puncte de interes. Apartamentul dispune de o suprafata utila de ...

1690 EUR/m2 | 51 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern
4
22

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern

Oferim spre inchiriere un apartament pe termen lung în Timișoara, strada Andrei Saguna (langa casa de pensii), apartament 2 camere, etaj 2, decomandat, 50mp, foarte spatios, bloc construit in anul 1988, mobilat și utilat. Se accepta animale de companie, pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la ...

50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa individuala 4 camere, de vanzare - Sanandrei
17

Casa individuala 4 camere, de vanzare - Sanandrei

Casa Individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Sanandrei. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Sanandrei, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 1036 mp. Anul constructiei este 2013, structura este ...

1875 EUR/m2 | 120 m2

Sanandrei, Timis

AC014 Duplex pe parter BUCOVAT, 3 camere
20
18

AC014 Duplex pe parter BUCOVAT, 3 camere

AV-Estate va ofera spre vanzare duplex cu 3 camere, pe parter, situat in Bucovat.. Imobilul are suprafata utila de 76 mp si teren aferent de 272 mp. Compartimentare: -2 dormitoare (dormitor matrimonial cu baie proprie); -bucatarie open space cu living; -hol -terasa - 2 bai; Confortul termic este asigurat ...

1447 EUR/m2 | 76 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW
19
4

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW

Varianta 1: De vanzare duplex cu 5 camere, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica de 10 cm vata bazaltica, integral din caramida, constructie 2026, finalizata, disponibil imediat, incalzirea este prin pardoseala cu pompa de caldura si panouri solare de 10 KW, finisajele sunt de cea mai buna calitate, ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Casa Teren de vazare

Casa Teren de vazare

Teren pentru casa de vanzare in satul Cheglevici

1,000 m2

Cheglevici, Timis

Casa  individuala Mehala , teren generos
10
13

Casa individuala Mehala , teren generos

Va prezentam spre vanzare casa individuala Mehala Cauți casa ideala pentru familia ta ? Ai găsit! Zona liniștită, vecinii de calitate, zona de case Vrei o afacere? Se poate transforma in SAD Cauți ceva pentru tine și o rudă,un prieten ? Se poate parcela! Exclusivitate Teren generos ...

554 EUR/m2 | 520 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
4
53

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Dam spre inchiriere in zona Dacia un apartament cu 2 camere semidecomandat. Se inchiriaza pentru o perioada lunga de timp, cu posibilitate de prelungire automata. Zona este una semicentrala, aproape de punctele de interes, Centru, Iulius Mall, scoli, magazine, mijloace de transport. Dispune de o suprafata ...

42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

AC010 Duplex Mosnita  113mp
15
1

AC010 Duplex Mosnita 113mp

AV-Estate va propune spre vanzare un duplex cu regimul de inaltime P+1E+POD situat in Moșnița Noua, la 200m de strada principala. Imobilul detine 5 camere, teren aferent 320 de mp, avand suprafata utila de 113 mp + 11 mp terasa acoperita. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter: - living ...

1655 EUR/m2 | 113 m2

Mosnita Noua, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camere zona Zona Olimpia
5
16

De inchiriat apartament cu o camere zona Zona Olimpia

Se inchiriaza un apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion!! Are 35mp, la etaju 1. Se primesc si animale de companie pentru doritori. Zona este una linistita si aproape de multe interese: facultati, transport public, magazine. Detalii la numarul de telefon.

35 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

AC015  Teren intravilan  Sacalaz  50Euro mp
2
2

AC015 Teren intravilan Sacalaz 50Euro mp

AV Estate vă propune spre vanzare mai multe terenuri in comuna Sacalaz. Puz-ul este aprobat, utilitatile asigurate de dezvoltator sunt : - Gaz, - Curent, - Drumuri pietruite. Suprafetele terenurilor si fronturile stradale se regasesc in fotografiile afisate. Acces facil de la Dn, situat intr-o zona ...

Sacalaz, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Loc de parcare Acoperit.Mobilat si Utilat complet.Disponibil Imediat
8

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc Nou 2021, doar cu 2 etaje, integral din caramida, la etajul 2 , placa de beton peste etaj plus izolatie suplimentara cu spuma poliuretanica cu celula inchisa, cu 50 mp utili, incalzire prin pardoseala, rulouri pe geamuri, se vinde cum se vede in poze, loc de ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8
1

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului Staudentesc
4
1

Va prezentam un apartament cu 2 camere, avand o suprafata de 54 mp in Complexul Studentesc, Aleea Minis, la 5 minute de mers pe jos de UPT, UVT, iar in proximitate sunt mijloacele de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 2! Se accepta animale de companie!

54 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15864) Giroc (2094) Dumbravita (1301) Mosnita Noua (1179) Sacalaz (514) Lugoj (411) Mosnita Veche (330) Sanandrei (324) Ghiroda (255) Giarmata (240) Sag (226) Chisoda (204) Urseni (162) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (123) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Covaci (68) Becicherecu Mic (67) Recas (55) Buzias (54) Parta (48) Jimbolia (46) Pischia (46) Dudestii Noi (41) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (27) Sacosu Turcesc (27) Ortisoara (24) Cenad (23) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (19) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Hitias (17) Varias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Biled (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Nadrag (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Izvin (11) Teremia Mare (11) Cenei (10) Gataia (10) Pesac (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bulgarus (4) Fibis (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2)