Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren industrial cu vedere la centura | Dumbravita - Giarmata-Vii
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren industrial situat la coborârea de pe centura Dumbrăvița - Giarmata-Vii. Acesta face parte dintr-un P.U.Z. finalizat și are destinația de comerț, servicii, producție nepoluantă, depozitare exitantă / reglementată. Are vizibilitate bună și acces rapid ...

3,508 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc
3
86

De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc

Vand garsoniera in Complexul Studentesc, str Milcov, etaj 2, suprafata de 21 mp, complet mobilata. Se poate ocupa imediat. Ideal pentru investitie.

1429 EUR/m2 | 21 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
5
78

Apartament cu 2 camere decomandat, aflat la etajul 3, avand o suprafata de 49 mp. Apartamentul se inchiriaza conform pozelor, este situat la 5 minute de universitatiile UPT SI UVT.

49 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Girocului,etaj 2,suprafata de 51 mp,complet utilat si mobilat,decomandat,situat intr-o zona linistita. Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

51 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua
6
11

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua

De vanzare Apartament Steaua. -doua balcoane inchse si izolate -etaj 1 -suprafata 57mp -clima -complet renovat -bucatarie mobilata si utilata -living mobilat -hol mobilat -baie mobilata -incalzire Colterm -aproape de magazine, scolii, gradinite, transport in comun. Mai multe informatii sau detalii ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar vand 2 case alaturate, Zona Fratelia
10
14

Proprietar vand 2 case alaturate, Zona Fratelia

Proprietar vand 2 case alaturate, Zona Fratelia-Sagului(la 3 minute cu masina de Shopping City). Casele au extrase cf separate, numere de case separate pe Strada Emil Zola, care este o strada principala, face legatura intre Gara de Sud(Mica) si Gara de Nord(Mare)- prin continuarea Strazii Brancoveanu ...

1509 EUR/m2 | 165 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
11

Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc

Inchiriere apartament cu 1 camera in Complexului Studentesc,in zona facultatilor,suparafata de 27 mp,la etajul 2,cu toate utilitatile incluse. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr de tel din anunt!

27 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in Giroc
3
6

De inchiriat apartament cu o camera in Giroc

Disponibil spre inchiriere apartament cu 1 camera - tip studio, situat in Giroc aproape de Hotel IQ, situat la etajul 1 intr un bloc cu 2 etaje, constructie 2022, cu suprafata de 36 mp. Proprietatea se inchiriaza mobilata si utilata, loc de parcare inclus in pret. Apartamentul se afla pe strada Cometei. Disponibil ...

36 m2

Giroc, Timis

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat
19
1

Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat

Imomadax va prezinta spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul 5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2272 EUR/m2 | 81 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
79

garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Se vinde o garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere, etaj 2, 54 mp, in scara cu 16 apartamente, zona Lipovei, chiar pe artera, langa piata, la 2 statii de Iulius Mall. Se accepta animale de companie, pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon din anunt

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Duplex individual 5 camere - Mosnita Noua - zona Valery
4
7

Duplex individual 5 camere - Mosnita Noua - zona Valery

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua - zona Valery FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 310 mp. Anul constructiei este 2025, structura ...

1583 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

2 cam spatios etaj 2  CENTRALA  CLIMA Sagului - Dambovita
11
1

2 cam spatios etaj 2 CENTRALA CLIMA Sagului - Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului- Dambovita intr-un imobil construit in anul 1982 model confort 1 semidecomandat la etajul 2 din 4 bloc izolat termic cu o suprafata utila de 52 mp cu geam la baie si 1 balcon. Dispune de centrala proprie si clima. Apartamentul ...

52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona UMT
3
3

Garsoniera de vanzare zona UMT

Vand garsoniera situata la etajul 3, mobilata si utilata cu o suprafata de 19 mp

UMT, Timisoara, Timis

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
124

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare
9

BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2024, integral din caramida, la etajul 2, cu o suprafata utila de 48 mp, cu incalzire prin pardoseala, se vinde cum se vede in poze, loc de parcare inclus, pret 95.000 euro. Zona BRAYTIM Tel. 0734744765

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15849) Giroc (2093) Dumbravita (1299) Mosnita Noua (1178) Sacalaz (515) Lugoj (410) Mosnita Veche (330) Sanandrei (323) Ghiroda (255) Giarmata (240) Sag (226) Chisoda (204) Urseni (163) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (67) Covaci (67) Recas (55) Buzias (54) Parta (48) Jimbolia (46) Pischia (46) Dudestii Noi (41) Peciu Nou (37) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (27) Sacosu Turcesc (27) Ortisoara (24) Cenad (23) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Hitias (17) Varias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Biled (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Nadrag (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Izvin (11) Teremia Mare (11) Cenei (10) Gataia (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bulgarus (4) Fibis (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2)