Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.
20

Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in zona Dambovita, cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. Corp 1: 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 60 mpu; Corp 2: 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 spatiu de depozitare, 80 mpu; - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren 878 mp, Zona Ronat, bransat la apa si curent
5
9

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat, avand o suprafata de 878 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 73 ml la strada. Utilitati: bransat la curent trifazic, apa, canalizare, ...

878 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1
10
3

Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 1 intr-un imobil P+5. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de piata Doina,parcuri, scoli, gradinite, Shopping City ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Parcela teren 728 mp - Super pozitie  - Mosnita - Comision 0%
6
2

Parcela teren 728 mp - Super pozitie - Mosnita - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, situata la 50m de Drumul Boilor, pretabila pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter + etaj + mansarda in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 728 mp si cu front de 21.46 ml. Caracteristici teren: - ...

728 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, curte de 115MP in Giroc, zona Dunarea
12
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Dunarea. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Dunarea, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. ...

2102 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere in Dumbravita
7

Apartament 3 camere in Dumbravita

Se ofera apartament cu 3 camere,complet utilat si mobilat cu loc de parcare in Daumbravita. Apartamentul are o suprafata de 55 mp, 2 dormitoare cu baie proprie si un living generos open space.Mijloace de transport in comun.

Dumbravita, Timisoara, Timis

Iulius Mall , superpozitie !!!
8

Iulius Mall , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , centrala termica , mobilat , uitilat , langa Iulius Mall . Pret 350Euro , comision agentie 150Euro . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

40 m2

MALL, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei
8

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Girocului
4
29

apartament cu doua camere de inchiriat in zona Girocului

Inchiriere apartament cu doua camere , deosebit pentru o familie cuplu de tineri. Imobilul este utilat si mobilat complet . Amplasat in zona Girocului la cateva minute de punctele de interes . Dispune de o suprafata de 48 mp la etajul 2 al unui imobil cu 4 nivele.

48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Aradului

Apartament o camera de vanzare Aradului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 35 mp, centrala proprie este in curs de montare.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Giarmata Vii , urgent !!!
1
2

Giarmata Vii , urgent !!!

Teren de vanzare , Giarmata Vii , strada Craitelor , 640mp , front de 21ml , utilitati . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

640 m2

Giarmata-Vii, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Centru
3
112

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Centru

Oferim spre inchiriere apartament spatios cu o camera , bucatarie , baie cu masina de spalat , balcon suprafata 33 mp . Apartamentul dispune de toate facilitatile .Este situat la etajul 2 .

33 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Mosnita Noua , in spate la Mega Image , strada Domogled !!!
1
4

Mosnita Noua , in spate la Mega Image , strada Domogled !!!

Teren 670mp , front de 16ml , toate utilitaile , apa gaz , curent , canal , strada pietruita . Terenul este in Mosnita Noua , pe strada Domogled . Pret 57.000Euro negociabil , inormatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

670 m2

Mosnita Noua, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
1

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat utilat foarte curat cu tot ce trebuie in el pe termen lung . Apartamentul este situat la etajul 1 cu o suprafata de 55 mp. Apartamentul se poate viziona! Acces la mijloace de transport.

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Spatiu de birou in zona Mehala 55 mp - ID C5332
8
12

Spatiu de birou in zona Mehala 55 mp - ID C5332

ID intern: C5332 FOXFORT propune spre inchiriere un spatiu de birou la parterul unei case situat in zona Mehala. Suprafata utila este de 55mp, spatiul este potrivit pentru urmatoarele activitati: salon de infrumusetare, birou, agentie de turism. Spatiul dispune de sistem de climatizare (A.C.), 2 locuri ...

55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bucovat , intravilan , ocazie !!!
2
1

Bucovat , intravilan , ocazie !!!

Teren in Bucovat , intrarea dinspre Mosnita Veche , in stanga , 17.400mp , front de 54ml , Urbanism valabil pentru intocmire PUZ . Pret 15Euro mp , informatii la 0745029022 .

17,400 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

De inchiriat garsoniera in zona Umt
3
31

De inchiriat garsoniera in zona Umt

Va oferim o garsoniera cu o suprafata de 20 mp, situat la etajul 1. Este mobilata si utilata complet

20 m2

UMT, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Brancoveanu
5
58

De inchiriat apartament cu o camera zona Brancoveanu

De inchiriat apartament cu 1 camere zona Brancoveanu, utilat si mobilat, cu suprafata utila de 28mp, situat la parter.

28 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje premium - 92.500 Euro - complex privat
8

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este compus din 2 camere, compartimentat astfel: hol intrare, bucatarie ...

1927 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
12
1

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

De închiriat apartament 2 camere, Zona Judetean
5
1

De închiriat apartament 2 camere, Zona Judetean

De închiriat apartament 2 camere pe termen lung zonă excelentă, lângă Spitalul Județean. Bloc izolat termic, Centrală proprie, cheltuieli extrem de reduse la gaz (maxim 74 lei lună - iarna trecută) Suprafață: 40 mp, parter, semidecomandat, mobilat Dotări: mașină de spălat, frigider, aragaz. ...

40 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
5
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15860) Giroc (2093) Dumbravita (1300) Mosnita Noua (1165) Sacalaz (513) Lugoj (408) Mosnita Veche (330) Sanandrei (323) Ghiroda (255) Giarmata (238) Sag (225) Chisoda (201) Urseni (162) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (121) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (80) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (67) Covaci (67) Recas (55) Buzias (54) Parta (48) Jimbolia (46) Pischia (46) Dudestii Noi (41) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (27) Sacosu Turcesc (26) Ortisoara (24) Cenad (23) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (19) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Hitias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Biled (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Izvin (11) Nadrag (11) Teremia Mare (11) Cenei (10) Gataia (10) Pesac (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Sanpetru Mare (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Tormac (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Fibis (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bodo (4) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2)