Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Ciarda Rosie , 3 camere, terasa 40 mp
7

Penthouse Ciarda Rosie , 3 camere, terasa 40 mp

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare penthouse cu 3 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 3 intr-un bloc in constructie, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -2 dormitoare -baie -terasa. Incalzirea ...

2525 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Spatiu comercial 137mp | Vivalia | Tipografilor
8

COM 0% Spatiu comercial 137mp | Vivalia | Tipografilor

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat într-o zonă excelentă, mai exact în zona Tipografilor, într-un bloc nou, recent construit cu aces rapid la punctele-cheie din oraș. Finisaje de calitate superioara, vitrine generoase, pe toata înălțimea fațadei care oferă lumina ...

2100 EUR/m2 | 137 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
3
34

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Take Ionescu, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 33 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata.Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

33 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Despartit prin camera tehnica! Modern! Finisaje la alegere!
7

Despartit prin camera tehnica! Modern! Finisaje la alegere!

1 2 duplex despartit prin camera tehnica in zona Dumbravita Cora, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2025, suprafata utila de 130 mp, teren de 300 mp, ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis tip terasa. Compartimentare: Parter : hol acces, ...

1992 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
35

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului pe termen lung. Apartamentul este la parter, foarte aproape de Spitalul Judetean, este racordat la gaze si este dotat cu centrala. Suprafata utila este de 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat zona Liviu Rebreanu
3
379

apartament cu o camera de inchiriat zona Liviu Rebreanu

Inchiriem apartament cu o camera in zona Liviu Rebreanu aproape de intersectia cu Calea Martirilor. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Suprafata este de 30 mp , etaj 3

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu casa fara valoare,Mehala-Ronat 3

Teren cu casa fara valoare,Mehala-Ronat

Teren cu casa fara valoare, 660 mp. front stradal 13,5 m. Toate utilitatile. Mehala-Ronat. Pret 200.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casa pe parter in Bucovat
9
1

Casa pe parter in Bucovat

Casa este situata in Bucovat,este tip duplex si este construita din caramida in anul 2021 Este compusa din : living,bucatarie,2 dormitoare,2 bai si o terasa . Incalzirea este in pardoseala,are fosa septica si are foraj pentru apa. Exista acces auto si 2 locuri de parcare.

1186 EUR/m2 | 97 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Apartament 3 camere, 72mp utili, Freidorf, pregatit de renovare.
11

Apartament 3 camere | 72 mp utili | Freidorf | Ideal pentru amenajare după propriul gust BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Freidorf, la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în anul 1992. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 72 mp și se predă la gri, ...

1208 EUR/m2 | 72 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere la Giroc - Future Residence
14
7

De inchiriat apartament cu 2 camere decomandat, 54mp, parter, bloc nou, totul nou la prima închiriere. Apartamentul este situat în complexul Future Residence la intrarea in Giroc, in spate la Lidl. Preț 380 luna Prima plata include garantia si comisionul. Nu se accepta animale de companie

54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat zona Steaua
3
605

Apartament cu o camera de inchiriat zona Steaua

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera 32 mp aproape de Shopping City format din camera , bucatarie si baie .Apartamentul se afla la etajul 1 .

32 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
35

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului. Aproape de Parcul Adolescentei Liceul Tehnologic. Se afla in apropiere mijloace de transport, Piata Giroc si marketuri. Complet mobilat si utilat, dispune de o suprafata utila de 55mp chiar la etajul 1. Se primesc si o singura persoana si familie ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Se inchiriaza apartament 3 camere
9
1

Se inchiriaza apartament 3 camere

Se inchiriaza pe ternen lung apartament cu 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti, langa Clinicile noi, la etajul 6, cu lift, parcare, renovat, centrala termica, 2 balcoane, pozitie excelenta, este nemobilat. Contractul se inregistreaza la ANAF. Pret 560Euro+garantie+comision

80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
16

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 115.000 euro ( tva inclus)

1917 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Aparatament cu 2 camere decomandat
5

Aparatament cu 2 camere decomandat

Apartament 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat Chișoda Proprietar vând apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 3, în zona Chișoda. Ideal pentru locuit sau investiție (se poate închiria imediat). Detalii principale: * Suprafață utilă: 54 mp * Balcon acoperit: 18 mp * Etaj: ...

204 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
apartament o camera de inchiriat in zona Giroc
3
494

apartament o camera de inchiriat in zona Giroc

Inchiriez apartament o camera langa Hotel Check-Inn dotat cu masina de spalat , frigider , aragaz etc. Suprafata este de 30 mp , etaj 2

30 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Casă modernă de vânzare în cartier Europa   complet mobilată
8
1

Casă modernă de vânzare în cartier Europa complet mobilată

Se vinde casă cochetă, ideală pentru locuit, situată în cartierul Europa, pe strada Minsk, într-o zonă în dezvoltare, cu stradă ce urmează să fie asfaltată chiar în această lună. Suprafață utilă: 74 mp Teren: 305 mp Compartimentare: 2 dormitoare 1 baie Living spațios cu bucătărie open-space Cameră ...

2230 EUR/m2 | 74 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall
3
228

apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall

Ofer spre inchiriere apartament o camera la 5 minute de Iulius Mall cu acces la mijloace de transport in comun . Apartamentul este mobilat si utilat . Zona foarte buna si linistita. Este situat la etajul 3 avand o suprafata de 28 mp.

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (16686) Giroc (2252) Mosnita Noua (1497) Dumbravita (1434) Sacalaz (518) Lugoj (417) Mosnita Veche (381) Sanandrei (325) Ghiroda (269) Giarmata (252) Sag (250) Chisoda (207) Urseni (183) Bucovat (Remetea Mare) (147) Giarmata-Vii (138) Remetea Mare (129) Sanmihaiu Roman (125) Utvin (98) Sannicolau Mare (70) Covaci (66) Becicherecu Mic (64) Recas (60) Buzias (56) Parta (53) Jimbolia (48) Pischia (45) Dudestii Noi (43) Peciu Nou (39) Jebel (35) Ianova (33) Fardea (32) Faget (29) Sacosu Turcesc (28) Deta (27) Albina (26) Ortisoara (24) Beregsau Mare (22) Cenad (21) Dragsina (21) Carani (19) Herneacova (19) Padureni (19) Cerneteaz (18) Sanmihaiu German (18) Hitias (16) Satchinez (16) Varias (16) Cebza (15) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Seceani (15) Calacea (14) Checea (14) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Iecea Mare (12) Periam (12) Rudicica (12) Carpinis (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Izvin (11) Liebling (11) Bazos (10) Belint (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gataia (10) Gottlob (10) Voiteg (10) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Nadrag (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Teremia Mare (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Bobda (8) Ghilad (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bencecu de Sus (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Lugojel (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bethausen (6) Giulvaz (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Pesac (6) Sipet (6) Tipari (6) Bacova (5) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Fibis (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Uivar (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Birda (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Bara (2) Berecuta (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)