Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere si balcon | Giroc | Zone 2
5

Apartament cu 2 camere si balcon | Giroc | Zone 2

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu 2 camere si balcon, disponibil la parter, etaj 1 si etaj 2, in Giroc, foarte aproape de Zone2. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc un refugiu modern și confortabil. Apartamentul se ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc
3
25

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc

Oferim de inchiriat o garsoniera in zona Complexului Studentesc. Garsoniera este complet mobilata si utilata, cu o suprafata de 28mp, la etajul 2. Este aproape de mijloace de transport. Se accepta si animale de companie. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere, 57 mp utili - zona Aradului
7
4

Apartament modern cu 3 camere, 57 mp utili - zona Aradului

ID: P1687 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 57 mp utili, situat la etajul 4/4. Apartamentul este amenajat cu bun gust, mobilat si utilat, oferind un ambient placut. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

1666 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu pentru birouri de 53 mp, 2 camere, Etajul 1, zona centrala
3
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre inchiriere spatiu pentru birouri, la etajul 1 al unei cladiri de birouri, cu suprafata de 53 mp utili, in zona centrala, Elisabetin Timisoara. Spatiul este compartimentat in 2 incaperi si un grup sanitar propriu. (Consultati planul de compartimentare ...

53 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan agricol, Utvin - 4343 mp
2
1

COMISION 0% Teren extravilan agricol, Utvin - 4343 mp

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Utvin, zona Exterior Vest. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Utvin, zona Exterior Vest, avand o suprafata de 4343 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 17,7 ml la drum. Utilitati: utilitati la distanta. Proprietarul este ...

4,343 m2

Utvin, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Zona Mehala, teren pentru casa
1
6

Zona Mehala, teren pentru casa

Vand 1272 mp, front stradal 28m, strada asfaltata,toate utilitatile, zona Mehala, 275 euro mp.

1,272 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
2

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala
3
16

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in suprafata de 35 m2, situata la etajul 1, ultracentral, la 150 m de Opera Romana spre Piata Unirii. Garsoniera este mobilata si utilata complet, acceptate sunt si animalele de companie. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon!

35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vila Noua,cu teren mare 3000 mp
17
2

Vila Noua,cu teren mare 3000 mp

De vânzare proprietate ultracentrală! Vilă cu 2 nivele Rudna, județul Timiș Vila P + E ,suprafata utila a constructiei 130 mp, terenul total 3000 mp. Parter: living generos cu bucatarie open-space, baie, dormitor. Etaj : 3 dormitoare, baie In curte ;cameră tehnică, garaj ...

962 EUR/m2 | 130 m2

Rudna, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
8
6

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Torontal . In apropiere se regasesc magazine , mijloace de transport in comun , benzinarii etc. Apartamentul este situat la etajul 2 cu o suprafata de 50 mp. Este compartimentat astfel: dormitor , baie cu cada , living , bucatarie . Incalzirea se face prin ...

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
4

Va sugeram un apartament cu o camera in zona Facultatii de Politehnica Timisoara,la 10 minute de mers pe jos,este complet utilata si mobilata. Apartamentul are o suprafata de 41mp si este la etajul 2. Este ideala pentru studenti,oferind un acces usor la cursuri,la mijloace de transport publice si magazine. Pentru ...

41 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15997) Giroc (2098) Dumbravita (1351) Mosnita Noua (1190) Sacalaz (503) Lugoj (413) Mosnita Veche (332) Sanandrei (325) Ghiroda (251) Giarmata (244) Sag (224) Chisoda (200) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (142) Giarmata-Vii (136) Remetea Mare (126) Sanmihaiu Roman (104) Utvin (84) Sannicolau Mare (70) Covaci (66) Becicherecu Mic (64) Recas (58) Buzias (55) Parta (52) Jimbolia (48) Pischia (44) Dudestii Noi (43) Peciu Nou (39) Jebel (36) Ianova (33) Fardea (32) Faget (29) Sacosu Turcesc (29) Deta (27) Ortisoara (24) Albina (21) Cenad (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Herneacova (19) Padureni (19) Carani (18) Cerneteaz (18) Satchinez (17) Cebza (16) Hitias (16) Sanmihaiu German (16) Varias (16) Calacea (15) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Seceani (15) Checea (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Alios (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Carpinis (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Izvin (11) Bazos (10) Belint (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gataia (10) Gottlob (10) Rudicica (10) Voiteg (10) Balint (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Nadrag (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Teremia Mare (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Bobda (8) Ghilad (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Giulvaz (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Sipet (6) Tipari (6) Bacova (5) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Uivar (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)