Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Apartament 1 camera zona Balcescu
6
1

Apartament 1 camera zona Balcescu

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, 35 mp, Zona Balcescu, str. Cozia, central, aproape de Politehnica si UVT. Complet mobilat si utilat: frigider, masina de spalat, masa de calcat. Are centrala proprie pe gaz. Geamuri termopan. Calorifere aluminiu. Baie spatioasa cu cada.

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera la etajul 3 zona Olimpia
3
159

Inchiriez apartament cu o camera la etajul 3 este renovat, izolat, incalzire se face prin centrala proprie, aer conditionat, utilat cu cele necesare are 1 camera, baie ,bucatarie, camara si un dressing.

33 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere de vânzare, 65 mp, Calea Sagului
9
3

3 camere de vânzare, 65 mp, Calea Sagului

Apartament 3 camere de vânzare, 65 mp, decomandat, complet mobilat, zonă Șagului 360 grade imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața de 65 mp, decomandat, situat la parterul unui bloc liniștit, ferit de zgomotul traficului, în zona Șagului. Locația este excelentă: • 5 minute ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare
9

2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere open space situat in zona Giroc/Braytim aproape de ESO intr-un imobil construit in anul 2024 cu termen de finalizare luna Mai model confort 1 semidecomandat etaj intermediar cu o suprafata utila de 50 mp cu balcon si geam la baie. Apartamentul este ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec  Calea Aradului centrala proprie 2 bai
20

3 cam dec Calea Aradului centrala proprie 2 bai

De închiriat apartament 3 camereconfort 1 decomandat model spațiosetaj 6/8 10 minute minute de Mall ,Calea Aradului, aproape de Facultatea de Agronomie , 2 bai, balcon, amenajat mobilat și utilat, centrala proprie. Preț 470 euro/ luna+ garantia .Se percepe comision. Tel 0736871505`

82 m2

aradului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili
20
3

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili

Casa de vanzare in] Dumbravita, aproape de Parcul Terra, face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou, un living foarte mare, bucatarie si baie la parter , iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. De asemnea beneficiaza ...

1679 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

De vânzare apartament în orașul Buziaș
9
2

De vânzare apartament în orașul Buziaș

Se vinde apartament renovat complet cu două camere situat în Orașul Buziaș Str.florilor nr9 etajul 3 Apartament izolat exterior Balcon închis termopan și izolat și interior Instalație electrica nouă Instalație sanitară schimbată Geamuri termopane Uși schimbate noi Parchet schimbat nou Centrală ...

1170 EUR/m2 | 47 m2

Buzias, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
84

apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei

De inchiriat apartament o camera in zona Medicina .Apartamentul este situat aproape de facultate , are o suprafata de 30 mp , mobilat si utilat . Este situat la etajul 1 .

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat  Giarmata Vii bucatarie separata
20
1

2 camere decomandat Giarmata Vii bucatarie separata

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Giarmata Vii, confort 1,decomandat, foarte bine compartimentat, BUCATARIE SEPARATA,balcon la fiecare camera , amenajat, cu loc de parcare inclus în cf , se vinde mobilat și utilat la pretul de 103000 euro.

1717 EUR/m2 | 60 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală  Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp
20
1

Casă individuală Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp

va propunem spre vânzare o frumoasa casă individuală mobilata si utilata, situată într-o zonă rezidențială liniștită din Ghiroda, cu acces facil către Timișoara. Tip imobil: Casă individuală P+E compartimentata astfel: - parter: 1 camera + Living, bucatarie inchisa, baie cu dus, camara alimente si ...

1979 EUR/m2 | 146 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
3 incaperi  SAD  Cetatii-Torontalului Totul Nou
20
1

3 incaperi SAD Cetatii-Torontalului Totul Nou

Va propunem spre inchiriere spatiu comercial situat la parter , cu acces separat , zona Bulevardul Cetatii-Calea Torontalului, la 7 minute de Iuilus Mall, TOTUL NOU( renovat conform normelor in vigoare pt functionarea unui cabinet medical). Spațiul are 3 camere decomandate, 2 băi, 2 spații de depozitare ...

65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat in zona Aradului Vest , langa Piata Verde , la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, cu vedere pe 2 parti, dispune de contor propriu de gaz cu 2 focuri in apartament, 2 balcoane, 2 bai(baia mica a fost modificata ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Teren Timisoara intre case
1

Teren Timisoara intre case

oferim spre vanzare un lot teren pt parcelare Timisoara , zona Mehala , in spatele pieței str Petru Vintila dublu FS , intre case locuite , blocuri pozitie exceptionala ! suprafata 10.000 mp FS 88 113 m , pe colt ! pret solicitat de proprietar 100 euro mp detalii la tel

10,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie
18
1

3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere , confort 1, semidecomandat, etaj 3 , zona Circumvalatiunii, 5 minute de Mall, parcul Botanic, Spitalul Minicipal, amenajat, mobilat si utilat, CENTRALA PROPRIE, aer conditionat. Preferabil cuplu.Nu se accepta animale de companie. pret 450 euro/luna , garantie ...

66 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (16033) Giroc (2102) Dumbravita (1296) Mosnita Noua (1191) Sacalaz (512) Lugoj (412) Sanandrei (332) Mosnita Veche (331) Ghiroda (260) Giarmata (239) Sag (225) Chisoda (201) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (136) Remetea Mare (127) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (85) Becicherecu Mic (68) Sannicolau Mare (68) Covaci (67) Recas (57) Buzias (56) Parta (51) Jimbolia (48) Pischia (44) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (39) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (30) Sacosu Turcesc (29) Deta (27) Ortisoara (24) Beregsau Mare (21) Cenad (21) Albina (20) Dragsina (19) Herneacova (19) Padureni (19) Carani (18) Cerneteaz (18) Satchinez (17) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Cebza (15) Murani (15) Sanmihaiu German (15) Seceani (15) Calacea (14) Checea (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Periam (13) Alios (12) Ciacova (12) Liebling (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Comlosu Mare (10) Gataia (10) Gottlob (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Voiteg (10) Balint (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Nadrag (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Cornesti (8) Denta (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Gavojdia (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sipet (6) Tipari (6) Babsa (5) Bacova (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Fibis (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Uivar (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Targoviste (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)