Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Soarelui
3
55

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Soarelui cu centrala proprie pe gaz, peste drum de cladirea Saguaro, complet renovata recent, pe strada Maresal Constantin Prezan, etajul 2, apartamentul are o suprafata utila de 30 mp, langa magazinul Profi, la 2 minute de mers pe jos pana la ...

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere 54 mp utili la parter finalizat la asfalt Giroc
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, in spate la Hotel IQ intr-un bloc cu lift. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. Drumul de acces este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Lidl, ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Sacalaz
11
2

Casa individuala de vanzare Sacalaz

Apostu Estate va prezinta spre vanzare doua locuinte individuale situate in Sacalaz, i cartierul nou, chiar inainte de bariera. Suprafata utila este de 110 mp suprafata construita este de 170 mp, iar suprafata terenului este de 350 mp. Locuintele au fost construite cu cele mai bune materiale de pe ...

1909 EUR/m2 | 110 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 din 2, cu pod, zona Aeroport, comision 0%
18

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 2 etaje și pod, construit din cărămidă, în anul 1960, în cartierul Aeroport. Apartamentul, cu o suprafaţă utilă de 45 mp, se vinde mobilat și utilat complet, așa ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat parter cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
10

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la parter inalt cu balcon din 4 in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine ...

2278 EUR/m2 | 32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vând spațiu comercial+ apartament +garsonieră
10
1

Vând spațiu comercial+ apartament +garsonieră

Proprietar ofer spre vânzare: Spatiu comercial (SAD), plus un apartament cu 2 camere plus o garsonieră situate toate la parter, în suprafață utilă de 128,48 mp., compus din: 3 încăperi, 1 hol, 2 wc, și cu cota de 354 1177 mp. teren în proprietate personală, și cu terasă exterioară, precum și apartament ...

947 EUR/m2 | 190 m2

Buzias, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Torontaluli
4
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Torontaluli

Va oferim spre inchiriat un apartament cu 2 camere in zona Torontalului,la etajul 3,decomandat,cu o suprafata de 49 mp,este mobilat si utilat complet cu toate cele necesare. Apartamentul se afla la prima sa inchiriere,nefind locuit pana acum,fiind ideal pentru un cuplu sau familie. Amplasarea apartamentului ...

49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere decomandate Dumbravita
4

Apartament cu doua camere decomandate Dumbravita

Apartament cu doua camere decomandate , mobilat si utilat complet , renovat situat in Dumbravita langa Kaufland situat la etajul 1 . Suprafata utila este de 50 mp .

50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Bulevardul Cetatii
4
187

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camera, confort 1, Bulevardul Cetatii 1 2 colt cu Bogdanestilor langa supermarket Carefour. Dispune de o suprafata de 36mp utili si se situeaza la etajul 1.

36 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
55

de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Dam spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 42mp si este la etajul 3. Zona linistita si aproape de mijloace de transport. Se accepta animale de companie. Sunati la numarul afisat!

42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
41

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 30 mp, in zona Dacia. Mobilat si utilat ca in poze. Disponibil imediat.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera în zona Aradului
3

Garsoniera în zona Aradului

Închiriez garsoniera în zona Aradului,pe strada Linistei. Garsoniera este realizata la confort sporit,situata in bloc de apartamente. Beneficiaza de toate dotarile. Este situata la etajul 1 cu o suprafata de 21 mp

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Sagului
4
3

Apartament 2 camere zona Sagului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere zona Sagului pe termen lung . Nu se accepta animale de companie .Imobilul se inchiriaza mobilat si utilat . Suprafata utila este de 47 mp , etaj 2.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu semineu, Bogdanestilor - ID V5358
20
4

Apartament 3 camere cu semineu, Bogdanestilor - ID V5358

ID intern: V5358 COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. ...

2206 EUR/m2 | 102 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15730) Giroc (2087) Dumbravita (1286) Mosnita Noua (1185) Sacalaz (510) Lugoj (412) Mosnita Veche (330) Sanandrei (329) Ghiroda (255) Giarmata (239) Sag (225) Chisoda (203) Urseni (159) Bucovat (Remetea Mare) (144) Giarmata-Vii (132) Remetea Mare (124) Sanmihaiu Roman (107) Utvin (83) Becicherecu Mic (68) Sannicolau Mare (68) Covaci (67) Buzias (57) Recas (57) Jimbolia (48) Parta (47) Pischia (44) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Ianova (34) Jebel (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (25) Cenad (22) Albina (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Carani (19) Cerneteaz (19) Padureni (19) Herneacova (18) Satchinez (18) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Hitias (15) Seceani (15) Checea (14) Murani (14) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Sanmihaiu German (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Voiteg (11) Bazos (10) Cenei (10) Gataia (10) Gottlob (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Balint (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Nadrag (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Cornesti (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2)