Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex 3 camere de vanzare in Sacalaz- Zona de Est
15
10

Duplex 3 camere de vanzare in Sacalaz- Zona de Est

Casa tip duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Est. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Sacalaz, zona Exterior Est, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 78 mp si teren 277 mp. Anul constructiei este ...

1665 EUR/m2 | 78 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Iosefin
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Iosefin

Inchiriez apartament 1 camera izolat, complet mobilat, utilat si dotat cu centrala termica proprie. Este situata la etajul 2 din 4, intr-o zona foarte accesibila si linistita. Suprafata utila este de 37 mp

37 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + debara + dressing - Giroc - 86.000 Euro - parcare inclusa
10
4

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, bucatarie cu living open-space, debara, baie, 2 dormitoare, ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc
5

Apartament cu 3 camere in Giroc

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern, situat într-un imobil nou, aflat în construcție, cu termen de finalizare in primavara 2026 Caracteristici principale: * apartamentul este situat la etajul 1 * Suprafață utilă: 68,5 mp + 5 m balcon * decomandat * loc de parcare inclus in pret * Compartimentare ...

1680 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexul Studentesc
4
5

Inchirirez apartament cu 2 camere, la etajul 3 si o suprafata de 45 mp cu centrala proprie

45 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o  camera de inchiriat in zona Sagului
3
28

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului , pe str Frunzei , luminos si calduros! Se compune din:bucatarie ,camera si baie. Este foarte aproape de supermarketuri și hipermarketuri, stații de transport în comun, școală și grădiniță! Este situat la etajul 3 din 5 cu o suprafata utila de 30 mp. Pentru ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Lipovei
9

Garsoniera zona Lipovei

In zona Lipovei se vinde garsoniera situata la etajul 4 din 4 cu izolatie, are o suprafata utila de 27 mp, este compusa din : hol intrare , baie, camera , bucatarie, balcon loggie, sunt 4 apartamente pe nivel, are gresie si faianta, termopane, pret 50000 euro.

1852 EUR/m2 | 27 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin
3
10

De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Brancoveanu-Elisabetin,la etajul 1,suparafata de 34 mp, acesta fiind utilat si mobilat complet. Apartamentul dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Este ocupabil imediat! Pentru mai multe detalii, apelati numarul de telefon afis ...

34 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
141

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera zona Girocului parter,mobilat,centrala,zona linistita , suprafata utila 35 mp.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc de inchiriat
3
9

Oferim spre inchiriere un apartament renovat, decomandat, cu 1 camera, situat in zona COMPLEX STUDENTESC in apropiere de principalele puncte de interes ale orasului (de Universitati, de zona Centru, de magazine, etc.). Apartamentul se afla la etajul 1, avand o suprafata de 35 mp

35 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona Sagului
6

Apartament 1 camera Zona Sagului

Se inchiriaza apartament 1 camera mobilat si utilat, usa metalica, gresie, faianta, termopane, gaz, cheltuieli foarte mici, izolat, etajul 3 din 4, acoperis nou, zona Sagului, str Musicescu, zona Turist. Aproape de gradinita, scoala, Piata Doina. Zona linistita, bloc izolat suprafata de 32 mp2.

Sagului, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
4
29

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se inchiriaza garsoniera in zona Dacia situata la etajul 1, 21 mp, mobilata si utilata, langa Parcul Dacia foarte aproape de Iulius Mall. Bloc curat si zona foarte linistita! In proximitatea se afla Carrefour, Mega Image, Penny,Profi si Piata Agroalimentara.

21 m2

Dacia, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

apartament 2 camere de inchiriat in zona Unirii
4
273

apartament 2 camere de inchiriat in zona Unirii

Inchiriere apartament 2 camere ,mobilat si utilat in zona Unirii .Apartamentul se afla intr-o zona cu multe magazine,piata,statie autobuz si taxi oferind acces rapid spre toate zonele orasului. Imobilul se afla etajul 2 avand o suprafata de 50 mp.

43 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat etaj 3 Soarelui langa Uranus Plaza amenajat centrala
7

Vand apartament cu 4 camere in zona Soarelui,str.Sirius,langa Uranus P laza,foarte aproape de Spitalul Judetean,compartimentat astfel :-hol , bucatarie , dormitor cu balcon , hol , baia principala cu aerisiore naturala,dormitor,living, dormitor baie .Pe nivel sunt 2 apartamente ,vederea apartamentului ...

1788 EUR/m2 | 78 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Fraidorf
3
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Fraidorf

Se da spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat in zona Freidorf,laga liceul Auto,la etajul 2,avand o suprafata de 27 mp,utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla statii de autobuze si tramvai,mijloacele de transport RATT,diverse magazine si supermarketuri,farmacii,et. Se accepta animale ...

27 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamanet 1 camera recent renovat in Zona Traian
3

Apartamanet 1 camera recent renovat in Zona Traian

Se ofera apartament cu o camera pe termen lung , recent renovat in zona Traian , Timisoara ,complet mobilat si utilat , suprafata utila 32 Mp , prima inchiriere. Etaj 2, bloc izolat baie cu cada se inchiriaza imediat.

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou la cheie 1 camera - direct de la dezvoltator !
6
2

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita,aproape de Calea Timisoarei,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 34.15 mp si este compartimentat astfel: ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
156

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere apartament modern mobilat, cu 2 camere decomandate, 1 baie,1 balcon si un loc de parcare, in zona Soarelui situat la etajul 1 izolat termic pe exterior. Suprafata utila de 51 mp este compusa din: - 1 dormitor cu acces pe balcon - 1 living spatios - bucatarie mobilata si utilata ...

51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la cheie-FINALIZAT!
7
1

Apartament 2 camere la cheie-FINALIZAT!

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (16000) Giroc (2098) Dumbravita (1295) Mosnita Noua (1195) Sacalaz (510) Lugoj (411) Mosnita Veche (332) Sanandrei (331) Ghiroda (257) Giarmata (241) Sag (223) Chisoda (201) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (137) Remetea Mare (127) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (85) Sannicolau Mare (70) Becicherecu Mic (67) Covaci (67) Recas (57) Buzias (56) Parta (51) Jimbolia (48) Pischia (44) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (39) Jebel (35) Ianova (34) Fardea (32) Faget (29) Sacosu Turcesc (29) Deta (27) Ortisoara (24) Beregsau Mare (21) Cenad (21) Albina (20) Dragsina (20) Herneacova (19) Padureni (19) Carani (18) Cerneteaz (18) Satchinez (17) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Seceani (16) Varias (16) Cebza (15) Murani (15) Sanmihaiu German (15) Calacea (14) Checea (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Alios (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Ciacova (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Comlosu Mare (10) Gataia (10) Gottlob (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Voiteg (10) Balint (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Nadrag (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Cornesti (8) Denta (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Sanpetru Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Sipet (6) Tipari (6) Bacova (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Uivar (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Targoviste (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)