Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Sagului-2 Camere-Mobilat/aUtilat
20

Sagului-2 Camere-Mobilat/aUtilat

IMOMADAX vă oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandat situat la etajul 6/10 al unui bloc cu lift,aproape de mijloace de transport și magazine. Beneficiază de centrală termică pe gaz,aer condiționat,mobilat și utilat ,boxă la subsol,lift. Compartimentare: -hol de acces -baie cu geam -debara -living ...

60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
6
7

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament. Zona: Girocului. Numar de camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 1. Suprafata: 37mp. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu industrial productie/ depozitare, Timiș
20

Spatiu industrial productie/ depozitare, Timiș

Proprietatea imobiliara este in zona periferica a comunei Tomnatic, Timis, spre DN 6 ; Zona de amplasament este industriala cu utilitati disponibile in zona: electricitate , post trafo 550 KW, apa , canalizare. Accesul la proprietati se realizeaza din drumul communal DC 9 , care face legatura intre ...

447 EUR/m2 | 5,926 m2

Tomnatic, Timis

Promovat
Casă individuala cu 6 apartamente – zona Steaua - Comision 0%
18
3

Descriere generală: Oportunitate unică de investiție! Se vinde casă individuală construită în 2009, compusă din 6 apartamente spațioase de 3 camere, situată într-o zonă excelentă – Steaua, aproape de Shopping City și alte puncte de interes. Compartimentare și suprafețe: - Parter: 2 apartamente a câte ...

1180 EUR/m2 | 500 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Gitoc Calea Urseni
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat , centrala proprie, incalzire in pardoseala, suprafață utilă: 55 mp plus balcon 4 mp, et. 1 din 3, plus 1 loc de parcare inscris in Cf. Compartimentare practică: hol cu dressing generos, bucătărie închisă complet mobilată și utilată (mașină de spălat ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc
5
1

Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, cu bucatarie inchisa, hol, sufragerie , dormitor, baie si un balcon, su:53 mp, et 3 din 3 cu acoperis, bloc nou, strada asfaltata si 1 loc de parcare trecut in Cf, disponibil imediat. Pret: 79999 Euro Tel: 0726649775

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casă Individuală 5 Camere Toate Utilitățiile  La Asfalt  Intre Case Zona Giroc
20
7

Casă Individuală 5 Camere Toate Utilitățiile La Asfalt Intre Case Zona Giroc

Casă individuală cu 5 camere, bucătărie închisă, 2 băi, centrală proprie, încălzire prin calorifere, su: 70 mp, pe parter plus la mansardă 60 mp, fiind compartimentată astfel, la parter: 2 dormitoare, living, bucătărie separată, baie și o terasă acoperită, accesul la mansardă se face pe o scara exterioară ...

2214 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Casa Individuala 3 Dormitoare 729 Mp Centrala Proprie Zona Rebreanu - Brancoveanu
9

Casa individuala pe parter cu 3 dormitoare, living cu bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat mobilata si utilata, in curte este si o bucatarie de vara,de 18,4 mp, recent renovata in totalitate, inclusiv instalatile electrice si sanitare, su: 99 mp, suprafata construita:123,5 mp, suprafata ...

4899 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Etajul 1 Zona Braytim Calea Urseni
7

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat deosebit, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 48 mp,et.1 din 3, fiind compartimentat astfel: Cameră de zi cu bucatarie open- space , bucataria se poate inchide, dormitor, hol, baie, terasa si 1 loc de parcare inclus in pret, finisaje premium. Pret: ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta
3
3

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Ciarda Rosie, pozitie excelenta, la asfalt, cu toate utilitatile, zona dezvoltata, avand suprafata de 522 mp,cu front stradal 17 ml, pretabil pentru casa individuala sau duplex. Pret: 150.000 euro (TVA inclus)+comision agentie. Pentru detalii suplimentare sau ...

522 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Casa Individuala Deosebita 4 Camere Centrala Proprie Zona Giroc
1
1

Casa individuala cu 3 dormitoare,1 birou,1 living,1 bucatarie inchisa, 3 bai,1 dressing, 2 camere tehnice,1 terasa, geamuri tripan, centrala proprie, incalzire pardoseala, su: 127 mp, plus gradina 320mp, pod izolat, curent trifazic, panouri fotovoltaice, certificat energetic A+ (dobanda credit avantajos), ...

1575 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun
5

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun

Apartament cu 1 cameră mobilat și utilat, centrala proprie l, încălzire în pardoseală, su:41 mp plus balcon de 8 mp, etaj 1 , 1 loc de parcare, bloc nou, aproape de magazinul Profi, parc, stația de autobuz.Disponibil imediat. Preț: 375 euro negociabil Tel: 0726649775

41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
6
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
28

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Apartament de o camera de inchiriat modern, situat in zona Circumvalatiunii, etaj 2, mobilat si utilat complet.

34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Centru
3
17

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centru

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 30 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
5
12

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Închiriere apartament o camera , situat în zona Aradului, o zonă liniștită și bine conectată, cu acces rapid la mijloacele de transport în comun, centre comerciale, școli și parcuri.

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
4
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului, mobilat modern, finisaje de calitate, etaj 3, canapea extensibila, toate facilitatile.

32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15888) Giroc (2095) Dumbravita (1289) Mosnita Noua (1185) Sacalaz (512) Lugoj (411) Mosnita Veche (329) Sanandrei (329) Ghiroda (255) Giarmata (236) Sag (226) Chisoda (203) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (131) Remetea Mare (124) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (82) Sannicolau Mare (69) Becicherecu Mic (67) Covaci (67) Recas (56) Buzias (55) Jimbolia (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Jebel (35) Ianova (33) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (24) Cenad (22) Albina (21) Dragsina (21) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (19) Satchinez (19) Carani (18) Herneacova (18) Varias (17) Cebza (16) Hitias (16) Padureni (Jebel) (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Bazos (10) Cenei (10) Cornesti (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Voiteg (10) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Sacosu Mare (7) Silagiu (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)