Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa exclusivista cu 5 camere, 4 bai, in Dumbravita
20
1

Casa exclusivista cu 5 camere, 4 bai, in Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate o casa de lux, cu 5 camere, 3 bai, in Dumbravita. Imobilul dispune de o suprafata utila de 209mp plus o anexa afara de 86mpU şi 651mp de teren. Dotari: - Curte proprie cu gazon si pomi decorativi. Sistem de irigare prin pamant cu picurare + robotel ...

2388 EUR/m2 | 268 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
APARTAMENT 1 CAMERA
5
1

APARTAMENT 1 CAMERA

Apartamentul se afla in zona Circumvalatiunii, mobilat si utilat complet. Acces facil si rapid catre zona centrala. Disponibil imediat.

36 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 2 camere, 54 mp, Giroc
20
1

Apartament modern 2 camere, 54 mp, Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere într-un bloc nou P+3 in zona centrala din Giroc. Apartamentul are o suprafața utila de 52 mp + balcon de 7 mp. Proprietatea beneficiază de centrala proprie, iar încălzirea se realizează prin pardoseala. Blocul se regăsește imediat după calea ferată, iar in apropiere ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala. Dumbravita. Zona Cora. Garaj. Mobilata si utilata.
20
1

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Cora - Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, finalizata in 2008. - suprafata utila de 193,5 mp + terasa de 27.22 mp + balcon 5.18mp. - teren de 790 mp, cu front stradal de 17,5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare ...

1964 EUR/m2 | 194 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
6
20

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,etajul 1,suprafata utila de 48mp. Complet utilat si mobilat. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

48 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Individuala in Dumbravita, la padure. Pompa de caldura.Panouri.
2
1

Casa de vanzare individuala in Dumbravita, aproape de Kaufland si Padure, P+E, 5 camere, 161 mp utili, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, pompa de caldura cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, panouri solare, curte amenajata, gazon, plante decorative, sistem de irigatie ...

2391 EUR/m2 | 161 m2

Dumbravita, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Iulius Town
4
134

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Iulius Town

Inchiriere apartament confort 1 situat in zona Iulius Town. Apartamentul are 2 camere decomandate si toate dependintele, este complet si modern mobilat . Este dotat cu toate utilitatile : centrala termica proprie , masina spalat, aspirator, frigider, cuptor microunde, filtru de cafea, etc. Apartamentul ...

56 m2

MALL, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in Dumbravita
20

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Dumbravita, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 94,4 mp si teren de 402 mp. Anul constructiei este ...

2701 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15801) Giroc (2094) Dumbravita (1288) Mosnita Noua (1187) Sacalaz (512) Lugoj (411) Sanandrei (330) Mosnita Veche (329) Ghiroda (255) Giarmata (237) Sag (225) Chisoda (203) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (144) Giarmata-Vii (132) Remetea Mare (124) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (83) Becicherecu Mic (68) Sannicolau Mare (68) Covaci (67) Buzias (58) Recas (57) Jimbolia (48) Parta (48) Pischia (44) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Ianova (34) Jebel (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (25) Cenad (22) Albina (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Carani (19) Cerneteaz (19) Padureni (19) Herneacova (18) Satchinez (18) Hitias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Seceani (14) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Sanmihaiu German (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Voiteg (11) Bazos (10) Cenei (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Balint (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tormac (9) Cornesti (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2)