Hartă Listă
Filtre active: Timis Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei
10
52

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 2. Suprafata utila 74 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui- Prima închiriere| Aer conditionat|
7

Zona Soarelui- Prima închiriere| Aer conditionat|

Iulius Imobiliare recomanda spre închiriere garsonieră cochetă, situată în zona Soarelui, ideală pentru o persoană sau un cuplu. Locuința este la prima închiriere după renovare completă, fiind amenajată modern și primitor. Garsoniera dispune de: cameră luminoasă și spațioasă bucătărie utilată baie ...

18 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Dumbrăvița, la liziera pădurii   finisaje la alegere
10
13

Casă individuală de vânzare în Dumbrăvița, la liziera pădurii finisaje la alegere

Dumbrăvița poziționare excelentă, în imediata apropiere a pădurii, ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și acces rapid către oraș. LB. invest Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală nou construită, cu un design modern și compartimentare eficientă, amplasată pe un teren ...

1535 EUR/m2 | 202 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere, Calea Sagului
16

Apartament decomandat cu 3 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape de sensul giratoriu Iuliu Maniu, situat la etajul 2 intr-un imobil P+10, cu lift. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat  apartament cu 2 camere decomandate Dacia
4
120

De inchiriat apartament cu 2 camere decomandate Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandate la etajul 4 4, bloc anvelopat. Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Suprafata utila fiinde de 45mp plus 4mp balcon

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Aradului Garsonieră
14

Aradului Garsonieră

Descriere De închiriat garsonieră, 26 mp, etaj 3 din 4, situată într-o clădire anvelopată termic, cu climatizare (climă), în zona Calea Aradului, în apropiere de mall și centrul bancar. Garsoniera este amenajată Geamuri termopan Podele moderne Ușă metalică la intrare Baie cu cadă Încălzire Colterm Balcon ...

26 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dorobantilor
3
62

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dorobantilor

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera complet mobilat si utilat,etaj 3 , suprafata 28 mp. Se inchiriaza doar pe termen lung .Disponibil imediat !

28 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Garii
4
169

De vanzare apartament o camera zona Garii

De vanzare apartament cu o camera, etaj 3, situat in zona Garii, aproape de Nokia. Disponibil imediat!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Garii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in Piata 700
3
14

De inchiriat apartament cu o camera in Piata 700

Inchriez apartament cu 1 camera, apartamentul se afla la etajul 2, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Are centrala proprie.

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de 92 mp, etaj 3,vis a vis de Parcul Botanic,zona Central
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara,vis a vis de Parcul Botanic, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2530 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici

Va propunem spre inchirere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Blascovici, situat la etajul 1 din 4. Are o suprafata de 49 mp. Foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine

49 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Tipografilor
3
118

De inchiriat apartament cu o camera zona Tipografilor

Inchiriez apartament o camera , complet mobilat si utilat , usa metalica , geamuri termopan , parchet etc. Imobilul are o suprafata 27 mp si se afla la etajul 2

27 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Casă nemțească de vânzare 23

Casă nemțească de vânzare

Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp
20
3

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 88 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp
10

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp

Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...

311 EUR/m2 | 350 m2

Ortisoara, Timis

De vânzare teren cu hală 4

De vânzare teren cu hală

Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro

645 EUR/m2 | 1,008 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina
3
44

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

47 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

vand teren extravilan
1
1

vand teren extravilan

Vand teren extravilan la intrare in Beregsau Mare, comuna Sacalaz. terenul are o suprafata de 10.000 mp, este la sosea si la o distanta foarte mica de ultimele locuinte din sat, fiind ideal pentru parcelat. pret 10,5 euro mp.

Sacalaz, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
38

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament 2 camere decomandate , etaj 2 mobilat si utilat zona Lipovei. Apartamentul este format din : bucatarie , baie , living si dormitor . Dispune de centrala proprie , iar suprafata acestuia este 47 mp. Alte informatii la tel.

47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.
10
7

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.

De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075

1813 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (15806) Giroc (2091) Dumbravita (1288) Mosnita Noua (1187) Sacalaz (512) Lugoj (411) Sanandrei (330) Mosnita Veche (329) Ghiroda (255) Giarmata (237) Sag (225) Chisoda (202) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (144) Giarmata-Vii (132) Remetea Mare (124) Sanmihaiu Roman (106) Utvin (83) Becicherecu Mic (68) Sannicolau Mare (68) Covaci (67) Buzias (58) Recas (57) Jimbolia (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (42) Peciu Nou (38) Ianova (34) Jebel (34) Fardea (32) Faget (29) Deta (28) Sacosu Turcesc (28) Ortisoara (25) Cenad (22) Albina (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Carani (19) Cerneteaz (19) Padureni (19) Herneacova (18) Satchinez (18) Hitias (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Cheveresu Mare (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Periam (12) Belint (11) Carpinis (11) Chizatau (11) Dinias (11) Izvin (11) Voiteg (11) Bazos (10) Cenei (10) Gataia (10) Gottlob (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Balint (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tormac (9) Cornesti (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Topolovatu Mare (8) Bobda (7) Giulvaz (7) Ictar Budinti (7) Lugojel (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Lovrin (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bacova (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Uivar (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2)