Apartament cu o camera - Zona Olimpia Stadion
Inchiriez apartament cu o camera zona Olimpia Stadion etaj 3 32mp aproape de mijloacele de transport, nu se accepta animale de companie
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
ieri 11:57
Anunțuri promovate – Vezi toate
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
ieri 11:57
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la casa, situat in zona Lunei din TImisoara, judetul Timis. Este ideal atat pentru locuinta proprie pentru o familie, cat si pentru investitie. Imobilul este situat intr-o casa solida, construita din ...
2632 EUR/m2 | 76 m2
Lunei, Timisoara, Timis
17 mai
Teren in suprafata de 633 mp, cu 1 front stradal de 18 m. - intravilan, pentru constructii - dispune de utilitati in zona Pret: 86 Eur mp, pret total in suma de 55.000 Eur, negociabil.
633 m2
Mosnita Noua, Timis
ieri 11:05
Casa în care copilul tău crește fericit – Duplex 5 camere, grădină proprie, 7 minute până în centru | RPC Village, Mehala, Timișoara Imaginează-ți dimineața perfectă: copilul se joacă în siguranță în grădina ta, tu savurezi cafeaua pe terasă, iar în 10 minute ești în centrul Timișoarei. Asta e viața ...
1927 EUR/m2 | 96 m2
Mehala, Timisoara, Timis
ieri 09:41
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...
311 EUR/m2 | 350 m2
Ortisoara, Timis
ieri 18:15
Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro
645 EUR/m2 | 1,008 m2
Odobescu, Timisoara, Timis
ieri 18:15
Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.
47 m2
Bucovina, Timisoara, Timis
ieri 18:15
Vand teren extravilan la intrare in Beregsau Mare, comuna Sacalaz. terenul are o suprafata de 10.000 mp, este la sosea si la o distanta foarte mica de ultimele locuinte din sat, fiind ideal pentru parcelat. pret 10,5 euro mp.
Sacalaz, Timis
ieri 18:15
De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075
1800 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 18:15
Inchiriez apartament 2 camere decomandate , etaj 2 mobilat si utilat zona Lipovei. Apartamentul este format din : bucatarie , baie , living si dormitor . Dispune de centrala proprie , iar suprafata acestuia este 47 mp. Alte informatii la tel.
47 m2
Timisoara, Timis
ieri 18:15
De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075
1940 EUR/m2 | 50 m2
Girocului, Giroc, Timis
ieri 18:15
De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075
1813 EUR/m2 | 80 m2
Chisoda, Timis
ieri 18:15
De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075
1857 EUR/m2 | 35 m2
Girocului, Giroc, Timis
ieri 18:15
Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...
2450 EUR/m2 | 100 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
ieri 18:15
De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...
1444 EUR/m2 | 117 m2
Mosnita Noua, Timis
ieri 18:15
Ap 1 camera 36 m situat la parterul blocului in comuna Nadrag jud Timis
417 EUR/m2 | 36 m2
Jud+Timis, Nadrag, Timis
ieri 18:15
De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075
50 m2
Soarelui, Timisoara, Timis
ieri 18:15
ID intern: V53 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...
1856 EUR/m2 | 43 m2
Giroc, Timis
ieri 18:15
Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075
1647 EUR/m2 | 51 m2
Giroc, Timis
ieri 18:15
De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075
1509 EUR/m2 | 53 m2
Giroc, Timis
ieri 18:15
Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075
1787 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Giroc, Timis
ieri 18:15
Inchiriez apartament o camera zona Cetatii intr-un bloc linistit , mobilat si utilat complet . In imediata apropiere se afla supermaketuri , scoli , farmacii etc. Etaj 1 , suprafata 30 mp
30 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
ieri 18:15
Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075
1858 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Giroc, Timis
ieri 18:14
De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...
1790 EUR/m2 | 100 m2
Mosnita Noua, Timis
ieri 18:14