Garsoniera in zona Circumvalatiunii
Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 15:17
Anunțuri promovate – Vezi toate
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 15:17
Vand apartament nou cu 1 camera decomandat intr-un complex rezidential nou construit in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 Mp , si este compartimetat astfel: - 1 camera - 1 bucătărie - 1 baie - 1 hol Fiecare apartament beneficiaza de un loc de parcare inclus in pret. Blocul ...
1882 EUR/m2 | 34 m2
Giroc, Timis
ieri 17:08
Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane spatioase, amplasat la parterul unui bloc nou cu lift, situat in zona Torontalului din Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul fiind amplasat la cateva minute de statia de autobuz, supermarketuri si parc. Apartamentul ...
2226 EUR/m2 | 62 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
ieri 05:43
Vând parcelă teren la intrare in Sacalaz, cu suprafața de 650 mp, posibilitate construire casă individuală sau duplex, cu utilitati incluse în preț: apa, gaz, curent, drum pietruit, preț 50 euro+tva mp, în preț sunt incluse utilitățile, tel. 0757385571
650 m2
Sacalaz, Timis
13 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...
1636 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
ieri 15:10
Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.
1262 EUR/m2 | 42 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 15:10
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:10
Garsoniera de inchiriat , insorita si confortabila , situata langa Punctele Cardinale. Este mobilă și electrocasnice, inclusiv aer condiționat în camera. Se intinde pe o suprafata de 30 mp , situata la etajul 4. Pentru mai multe detalii , nu ezitati sa ne contactati!!
30 m2
Punctele%25252bCardinale, Timisoara, Timis
ieri 15:10
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:
3111 EUR/m2 | 45 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
ieri 15:10
Inchiriez apartament cu 3 camere , mobilat si utilat in zona Olimpia , etaj 1 din 4 , suprafata 70 mp , cu spatii de depozitare
Olimpia, Timisoara, Timis
ieri 15:10
DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...
1653 EUR/m2 | 95 m2
Sacalaz, Timis
ieri 15:10
Inchiriez apartament 28mp la 2 minute de mijloacele de transport in comun . Este situat la un parter inalt. Este complet mobilat si utilat. Canapeaua este extensibila. Exista si pivnita pentru depozitare.
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 15:09
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...
1824 EUR/m2 | 54 m2
Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat complet, centrala proprie, clima, etajul 2 o suprafata utila de 58 mp, situat in zona Hotel Ambasador.
58 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:09
De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...
3531 EUR/m2 | 48 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 15:09
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308
1714 EUR/m2 | 56 m2
Bucovina, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 15:09
ID intern: V3989 Apartament cu 2 camere, decomandat, de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona , aflat la ETAJUL 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025 ...
1841 EUR/m2 | 54 m2
Giroc, Timis
ieri 15:09
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308
1840 EUR/m2 | 50 m2
Modern, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă și luminoasă, situată într-o zonă centrală și liniștită Bălcescu, una dintre cele mai bine cotate zone ale Timișoarei. Garsoniera este situata la 5 minute de mers pe jos de Piața Bălcescu, aproape de mijloace de transport, magazine, farmacii, parcuri ...
30 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Vand apartament 3 camere, bucatarie, doua dormitoare si un living etaj 3 din 4 si o suprafata de 50 mp
Dorobanti, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Ofer spre inchiriere garsoniera situata la etaj 5 10 ,mobilata si utilata,aer conditionat, centrala proprie
27 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 15:09
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:
2667 EUR/m2 | 45 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 15:09
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308
1660 EUR/m2 | 50 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 30 mp, la etajul 3, utilat si mobilat
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 15:09
District Real Estate va prezinta spre vanzare o parcela de teren cu suprafata de 650mp, in Dudestii Noi. Tot PUZ-ul se desfasoara pe o suprafata de 48,730 m. Front Stradal 17 ML. Posibilitate de cumparare pe parcele Pretul este de 41,14 EURO mp TVA inclus. Oferim consultanta si solutii financiare ...
650 m2
Dudestii Noi, Timis
ieri 15:09
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308
2000 EUR/m2 | 75 m2
Odobescu, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Zona Iulius Mall de inchiriat garsoniera, in Lipovei. Garsoniera are o suprafata utila de 24mp si este la etajul 3. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii sau vizionari la numarul de telefon afisat.
24 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Inchiriez apartament 2 camere, complet mobilat si utilat (aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, internet)situat la etajul 1, compus din: hol acces, dormitor, baie, bucatarie , living, balcon. Suprafata utila este 55 mp
55 m2
Bucovina, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Se oferă spre închiriere un apartament luminos și modern cu 2 camere, ideal pentru un cuplu sau tineri profesioniști, situat într-o zonă centrală și foarte căutată: Take Ionescu. Apartamentul este configurat inteligent, având un dormitor separat și un living generos în sistem open space cu bucătăria. Detalii ...
45 m2
Take Ionescu, Timisoara, Timis
ieri 15:09
De inchiariat, apartament cu 2 cameree, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, situat la parter, mobilat si utilat, Piata 700. Pret: 450 euro Tel: 0736170308
50 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
ieri 15:09
4 camere | 92 mp utili | 250 mp teren | 133.000 + TVA | COMISION 0% O locuință modernă, bine compartimentată, situată într-o zonă aflată în plină dezvoltare, perfectă pentru familiile care își doresc liniște, confort și acces rapid către principalele puncte ale orașului. Compartimentare Parter Hol ...
1446 EUR/m2 | 92 m2
Mosnita Noua, Timis
ieri 15:09
Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Stadion, parter, confort 2 , 53 mp, cu cheltuieli mici. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionari!
53 m2
STADION, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...
1630 EUR/m2 | 127 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Se ofera spre inchiriere un apartament cu doua camere, decomandat pozitionat in Complex Studentesc, str Daliei, colt cu Aleea Studenteasca, vis a vis de restaurantul Oxford, pozitie excelenta, aproape de universitati, de mijloace de transport, magazine, centru. Apartamentul este dotat si utilat, amenajat ...
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
ieri 15:09
Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Freidorf, etaj 1, o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat, cu cheltuieli mici. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!
50 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
ieri 15:09
De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308
2500 EUR/m2 | 30 m2
Take+Ionescu, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata cu centrala proprie.
30 m2
Gara%25252bde%25252bNord, Timisoara, Timis
ieri 15:08
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...
2538 EUR/m2 | 65 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Oferim apartament cu 1 camera zona Spitalul Judetean, bucatarie , baie , hol , mobilat , gresie , faianta ,cablu TV, televizor , internet, masina de spalat , combina frigorifica ,incalzire centrala gaz , calorifere , aer conditionat. Suprafata de 30 mp2, etajul 2 4 bloc izolat.
30 m2
Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Apartament cu 2 camere de inchiriat in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2023, structura ...
54 m2
ARADULUI, Timisoara, Timis
ieri 15:08
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308
1635 EUR/m2 | 52 m2
Plavat+II, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Inchiriere apartament 3 camere pe Heinrich Heine colt cu strada Medicinei , etaj 4 , cu acoperis de tigla , izolat pe interior. Apartamentul este decomandat , are un hol mare , 1 baie , 65 mp . Vecinitati: Facultatea de Medicina , Take Ionescu , Centru , Piata Unirii.
65 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera,situat in zona Olimpia-Stadion , la etajul 2 din 4. Suprafata utila este de 26 mp. Se accepta animale de companie
26 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Oferim sper inchiriere un apartament cu 3 camere situat la etajul 3 , o suprfata utila de 65 mp. Apartamentul se afla la prima inchiriere, mobilat si utilat complet. Se accepta animale de companie. Se face contract
65 m2
Take%2525252bIonescu, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Oferim apartament cu o camera spre inchiriere in zona Gheorghe Lazar mobilat si utilat complet . Dotari: masina spalat, frigider, aragaz etc. Imobilul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata de 24 mp.
24 m2
Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Inchiriez apartament decomandat cu o camera , hol , bucatarie , baie , renovat recent , mobilat si utilat .Suprafata este de 30 mp , etaj 1 .
30 m2
Modern, Timisoara, Timis
ieri 15:08
De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308
1813 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Inchiriez apartament 2 camere, decomandat, 48m2, etajul 2, centrala termica, zona Steaua vis a vis de mall
48 m2
Steaua, Timisoara, Timis
ieri 15:08
De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308
1450 EUR/m2 | 54 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Oferim apartament cu 3 camere, situat intr-o zona ultracentrala, 68 m2, etaj 1. In apropriere se afla magazine, restaurante, parcuri, banci, farmaci, piata, sali de fitness, mijloace de transport,etc. Bucataria este utilata incluviv cuptor, spatii de depozitare, dressing.
68 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
ieri 15:08
Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare 4 parcele de teren situate in drumul spre Manastirea SAG - asfalt , cu urmatoarele suprafete : - parcela 1 : 660 mp - parcela 2 : 661 mp - parcela 3 : 660 mp - front stradal intre 17 si 23 ml parcela - parcele 4 : 1852 mp - destinatie Servicii si dotari ...
660 m2
Sag, Timis
ieri 15:08
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308
1698 EUR/m2 | 63 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 15:08